poniedziałek 26.07.2021

Imieniny: Anny Mirosławy

Uwaga na oszusta podszywającego się pod pracownika Urzędu Miejskiego!

Uwaga na oszusta podszywającego się pod pracownika Urzędu Miejskiego!

Pt, 26.02.2021 11:34
 •  

Uwaga na oszusta podszywającego się pod pracownika Urzędu Miejskiego w Środzie Śląskiej proponującego do sprzedaży pompy ciepła i fotowoltaikę w ramach pozyskanej dotacji na wymianę źródeł ciepła.


Informujemy, że pojawiły się sygnały od mieszkańców o aktywności na terenie Gminy Środa Śląska oszustów, którzy podszywając się za pracownika Urzędu Miejskiego w Środzie Śląskiej próbują telefonicznie nakłonić do zakupu pompy ciepła oraz instalacji fotowoltaicznej przy jednoczesnym uzyskaniu dofinansowania z Gminy. Mężczyzna przedstawia się nazwiskiem „Bielecki” i dzwoni z numeru telefonu 41 336 77 37.

STANOWCZO INFORMUJEMY, ŻE PRACOWNICY URZĘDU MIEJSKIEGO W ŚRODZIE ŚLĄSKIEJ NIE TELEFONUJĄ DO MIESZKAŃCÓW Z OFERTĄ ZAKUPU I WYMIANY ŹRÓDEŁ CIEPŁA.

APELUJEMY DO PAŃSTWA O ZACHOWANIE SZCZEGÓLNEJ OSTROŻNOŚCI.

Jeżeli masz podejrzenia, że ktoś próbuje Państwa oszukać, natychmiast skontaktuj się z Policją, dzwoniąc pod numer alarmowy 997 lub 112.

Jednocześnie informujemy, że aby otrzymać dofinansowanie z Gminy Środa Śląska na wymianę źródeł ciepła należy złożyć stosowny wniosek w tutejszym Urzędzie Miejskim w Wydziale Spraw Komunalnych, Środowiska i  Rolnictwa.

Komunikat Urzędu Miejskiego w Środzie Śląskiej

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0


Najczęściej komentowane

Najnowsze komentarze

 • Anakonda powiedział(a) Więcej
  Ide sie zaszczepić 35 minut temu.
 • JohnySilverhand powiedział(a) Więcej
  Pamiętam że jak bylo w tym budynku przedszkole to dzieci nie miały nawet porządnej... 40 minut temu.
 • świerk powiedział(a) Więcej
  Nie jątrz. Czas się pojednać. 2 godziny temu.
 • Rurek powiedział(a) Więcej
  A Jaworka jak nie złapały tak do dziś go ni ma - Pewnie wziął łopatę wykopał dół,... 3 godziny temu.

Najnowsze artykuły

poniedziałek / 26.07.2021 / 16:01 1

Przy Centrum NGO zatrzyma się autobus ŚKP

Spółka Średzka Komunikacja Publiczna w tym tygodniu uruchomi dodatkowy przystanek przy Centrum NGO. Dzięki temu członkowie stowarzyszeń, które mają…

Wyszukiwarka artykułów:

Bądź na bieżąco!

Powiadomienie push to krótki komunikat informujący o nowo dodanym artykule. Wyglądem przypomina powiadomienie o nowej wiadomości SMS (urządzenia mobilne) oraz wyskakujące okienko w przypadku przeglądarki na PC / laptopie. Powiadomienia możesz w każdej chwili deaktywować, tym samym przyciskiem:

 

Bądź na bieżąco z wiadomościami z powiatu średzkiego! Polityka prywatności.

Lokalne ogłoszenia drobne

21.07.2021 05:43 wrote:

Sprzedam ox bile (żółć spożywcza, bydlęca) firmy Allergy Research Group, 500 mg, 100 kapsułek. Uzupełnia naturalną funkcję żółci w wątrobie…

13.07.2021 10:02 wrote:

Stare Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy, Figurki, Rzeźby, Płaskorzeźby, Srebro, Sztućce, Tace, Świeczniki, Plat…

12.07.2021 16:43 wrote:

Posiadam Aparat w idealnym stanie , aparat praktycznie mało użytkowany .Kompakt cały w zestawie .Więcej info. Zapraszam Miejscowość: Środa Ś…

11.07.2021 09:00 wrote:

Kawalerka do wynajęcia. 1100 zł miesięcznie. Blok obok Biedronki. Od zaraz tel. 787 707 885…