×

Ostrzeżenie

Joomla\CMS\Filesystem\Folder::create: Tworzenie folderu nie powiodło się.Path: /home/users
UWAGA! Zmiany w organizacji ruchu drogowego w centrum Środy Śląskiej!

UWAGA! Zmiany w organizacji ruchu drogowego w centrum Środy Śląskiej!

11.09. 2019

Przedstawiamy mapę z informacją dotyczącą blokowania ruchu w strefie miejskiego rynku w trakcie przygotowań do tegorocznej edycji Święta Wina w Mieście Skarbów.

Strefa 1 - to strefa budowy największej z dotychczasowych scen, która będzie wyposażona w ogromną ilość świateł i wyjątkowo skuteczny system nagłośnienia, tak aby zagwarantować niezapomniane wrażenia podczas koncertów GWIAZD.

Strefa 2 - to strefa rozrywki z wesołym miasteczkiem, które stanie się alternatywą i uzupełnieniem muzycznych wydarzeń.

Strefa 3 - to strefa zamknięcia całego rynku tak, aby zagwarantować bezpieczeństwo oraz spełnić normy organizacji imprezy masowej.

Skala imprezy powoduje, że są to działania niezbędne, jednocześnie prosimy o wyrozumiałość, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że może to skutkować niedogodnościami dla naszych mieszkańców i gości.

Organizatorzy

Komentarzy (11)

This comment was minimized by the moderator on the site

Ja tylko proszę o to aby bardziej nasza straż miejska i policja nadzorowala ulice , którymi są puszczane objazdy. Auta po osiedlach jeżdżą z dużą predkoscią nie ważne, że są progi zwalniające , bawiące się dzieci i nasze osiedlowe zwierzaki. Może warto pomyśleć o innych drogach objazdowych.

This comment was minimized by the moderator on the site

a ja na objazdach postawie 2 ciężarówki , i uja mi zrobią

This comment was minimized by the moderator on the site

Najlepsze jest to, że za mapkę obrazującą plan naszego miasta posłużyła mapka sprzed rewitalizacji Rynku - wraz z kamiennym kręgiem, fontanną (którą jeszcze rycerz Roland pamiętał chyba ) i zieloną strefą drzew i roślin.
Prziiiiiiiiipaaadeeek ? ? ?

This comment was minimized by the moderator on the site

Tragedia, oznaczenie objazdów, tragedia. Panowie! To ma wyglądać tak aby ktoś z poza województwa nie miał problemu qwA a nie szukał wskazówek, małych tabliczek czasem wiszących na jednej trytce. To nie ZABAWA w PODCHODY! Kto to organizował?

This comment was minimized by the moderator on the site

Skąd ja to znam, z doświadczenia wiem,że nasze starostwo aktualizuje mapki,plany raz na "20 lat"Nie wiem po co oni wszyscy tam siedzą .

This comment was minimized by the moderator on the site

Paczki jedzą, byłeś widziałeś? Wyglądają jak...

This comment was minimized by the moderator on the site

A ja się pytam burmistrza czy on jest mądry i ci ci z nim siedzą w ratuszu ciołki matołki ,przez 3 dni wjazd do rynku będzie utrudniony,później wogóle nie będzie wjazdu, całe miasto będzie zablokowane,nic głośników , nagłośnienie,wrzask i harmider w centrum miasta ludzie mają dość już dość tej imprezy w środku miasta Ruciński czy ty jeszcze myślisz,jest piękny teren na kajakach z boku z dala od strefy mieszkalnej,na uboczu dobry dojazd...

A ja się pytam burmistrza czy on jest mądry i ci ci z nim siedzą w ratuszu ciołki matołki ,przez 3 dni wjazd do rynku będzie utrudniony,później wogóle nie będzie wjazdu, całe miasto będzie zablokowane,nic głośników , nagłośnienie,wrzask i harmider w centrum miasta ludzie mają dość już dość tej imprezy w środku miasta Ruciński czy ty jeszcze myślisz,jest piękny teren na kajakach z boku z dala od strefy mieszkalnej,na uboczu dobry dojazd infrastruktura i cała lokalizacja a wy organizujecie ten zgiełk, wrzask w centrum miasta gdzie ludzie z dolnego i górnego rynku mają już tego dość ,dlaczego nikt nie spojrzy na dobro i spokój mieszkańców,to my was wybraliśmy i liczcie się z naszym zdaniem mieszkańców rynku.

Czytaj więcej
This comment was minimized by the moderator on the site

mieszkańcu Rynku-zastanow sie co piszesz...twoj pomysl wyslania takiej imprezy gdzies na obrzeza miasta jest kuriozalny!!!-to tak jakby w Gdansku Jarmark Dominikański organizowali gdzies na plazy albo Jarmark Bożenarodzeniowy we Wroclawiu przenieść na Partynice...ale poobrażałes kilka osób i pewnie jestes z siebie dumny...

This comment was minimized by the moderator on the site

Raz do roku można to wytrzymać. Gorzej bywało jak do godz 24,00 czasami i dłużej odbywały się wyścigi motocyklowe -gaz do dechy i warkot niesamowity. Na dworze upał, chciało by się otworzyć okno nocą ,a tu wspaniali młodzieńcy popisują się na swych dwukołowych rumakach . I to nie przeszkadzało nikomu. Do święta wina przygotowujemy się cały rok i te dwa dni możemy przeżyć trochę inaczej. A tak w ogóle to można by ten rynek zamknąć na zawsze....

Raz do roku można to wytrzymać. Gorzej bywało jak do godz 24,00 czasami i dłużej odbywały się wyścigi motocyklowe -gaz do dechy i warkot niesamowity. Na dworze upał, chciało by się otworzyć okno nocą ,a tu wspaniali młodzieńcy popisują się na swych dwukołowych rumakach . I to nie przeszkadzało nikomu. Do święta wina przygotowujemy się cały rok i te dwa dni możemy przeżyć trochę inaczej. A tak w ogóle to można by ten rynek zamknąć na zawsze. Tak ostatnio wzrósł ruch samochodowy ,że efektem może być niszczenie pięknych kamienic i budynków zabytkowych rynku.....

Czytaj więcej
This comment was minimized by the moderator on the site

Ja sobie nie życzę żeby na Kajakach darli ryje znowu jacyś pseudo grajkowie. Już wystarczy to co się tam dzieje przez cały rok i tak . Tyle co dzicz ubrana na czarno z kolczykami w jęzorach - odjechała ... 3 dni wyli i żygali na kajakach właśnie - oka nie zmrużyłem. To się nazywało kiedyś torturami - i zdaje się takowe stosują jeszcze w Zimbabwe i Mozambiku oraz w Timbu Ktu. Won z Kajaków. Dacie rade - tam w Rynku - a jak wam coś nie pasuje...

Ja sobie nie życzę żeby na Kajakach darli ryje znowu jacyś pseudo grajkowie. Już wystarczy to co się tam dzieje przez cały rok i tak . Tyle co dzicz ubrana na czarno z kolczykami w jęzorach - odjechała ... 3 dni wyli i żygali na kajakach właśnie - oka nie zmrużyłem. To się nazywało kiedyś torturami - i zdaje się takowe stosują jeszcze w Zimbabwe i Mozambiku oraz w Timbu Ktu. Won z Kajaków. Dacie rade - tam w Rynku - a jak wam coś nie pasuje to na wieś się wyprowadzić do Jugowca najlepiej. Tyle że tam po tygodniu zaczniecie dzwonić na policje, że kogut pieje o 4 rano za głośno.

Czytaj więcej
This comment was minimized by the moderator on the site

Nikt ci nie kazał mieszkać na kajakach. To jest miejsce stworzone właśnie do takich celów. Twoje życzenia nikogo nie interesują. Śledź cicho i nie mlaskaj.

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację