Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

W Komornikach powstanie długo wyczekiwana droga

W Komornikach powstanie długo wyczekiwana droga

28.08. 2018

W Komornikach w końcu powstanie nowa droga do świetlicy wiejskiej oraz boiska, o co mieszkańcy zabiegali od kilku lat.

Inwestycja, zgodnie z umową, ma być wykonana do końca września br., a jej wartość to 287 tys. zł. Powstanie 320 metrów nawierzchni podwójnie utrwalonej grysem i emulsją asfaltową - od Drogi Krajowej nr 94 do ul. Strefowej. 

- 24 sierpnia br. w Urzędzie Miejskim w Środzie Śląskiej odbyło się podpisanie umowy z firmą Budromos z Legnicy na realizację inwestycji na ul. Okrężnej w Komornikach - informuje gmina Środa Śl.

- Chodnik jest projektowany przez projektanta zewnętrznego i zostanie zrealizowany po uzgodnieniu oraz uzyskaniu pozwolenia na budowę - dodaje Marta Wilczyńska, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Środzie Śląskiej. 

Z nieoficjalnego źródła wiemy, że budowa ma się rozpocząć jeszcze w tym tygodniu. Mieszkańcy prace przygotowawcze mogą obserwować już dziś.

(kb) fot. mk

 

 
Komentarzy (6)

This comment was minimized by the moderator on the site

Zdecydowanie tego nawet nie można nazwać drogą, za co burmistrz daje im 300 tyś ? Droga zostanie utwardzona i posypana drobnymi kamykami zalanymi smołą, czyli czymś najgorszym.. Dzieci chciały by pojechać na rolka, deskorolkach czy hulajnogach to nie bo na takim asfalcie to zęby wybiją.. ! bez krawężników... Taką drogę to sobie mogą w .... wsadzić . !! za 2 lata inny lub ten sam burmistrz będzie to naprawiać!!! Czekam na projekt chodników (...

Zdecydowanie tego nawet nie można nazwać drogą, za co burmistrz daje im 300 tyś ? Droga zostanie utwardzona i posypana drobnymi kamykami zalanymi smołą, czyli czymś najgorszym.. Dzieci chciały by pojechać na rolka, deskorolkach czy hulajnogach to nie bo na takim asfalcie to zęby wybiją.. ! bez krawężników... Taką drogę to sobie mogą w .... wsadzić . !! za 2 lata inny lub ten sam burmistrz będzie to naprawiać!!! Czekam na projekt chodników ( już sie boje ) !

Czytaj więcej
This comment was minimized by the moderator on the site

Niestety ale jak widać przed wyborami mamy nagle wysyp obietnic i nagłe rozpoczecia projektów które powinny być załatwione lata temu. Co wybory taka sama taktyka. Niestety tak to wygląda wszędzie w kraju.

This comment was minimized by the moderator on the site

nie cieszcie się na zapas mieszkańcy Komornik. Droga Juszczyn -Wojczyce, tzn umowa na jej remont podpisana z wykonawcą miesiąc temu. Realizacja zaplanowana na 3 m-ce, licząc od 1 sierpnia. Mamy 28 sierpnia i nic się jeszcze nie zaczęło dziać w tej sprawie. Ale przedwyborczy "news" poszedł.

This comment was minimized by the moderator on the site

A czego się spodziewasz skoro co wybory tak samo to wygląda. Trzeba nabić sobie poparcie to się podpisuje projekty i zaczyna inwestycje a po wyborach zastój na kilka lat i tak w koło Macieja.

This comment was minimized by the moderator on the site

no nareszcie szanowne władze się wezmą zato

This comment was minimized by the moderator on the site

Władze zazwyczaj się biorą za cokolwiek w momencie jak zbliżają się wybory i trzeba zabłysnąć. Zauważcie że wszędzie jest tak samo. Nie wiem czy żeby było utrzymane tempo inwestycji to trzeba by mieć wybory co 2 lata?

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie zacznie się za:

Najnowsze artykuły

Koronawirus / statystyki:

Najnowsze komentarze

Wsadzić to trzeba tych co mu narkotyki sprzedają co handlują na Środzie i diluje,a ten co kradł to u...
Jak ci nie pasuje to proponuje w nocy z konefka biegac i pomoc zraszac
Rafale Trzaskowski - nie obrzydzisz mi Polski.
SARAH WILLIAMS skomentował/a „PILNIE POTRZEBUJĘ PIENIĘDZY!”
Firma pożyczkowa Sky World, udzielamy pożyczek o oprocentowaniu 0f 3%. skyworldloanfirm@gmail.com ...

Lokalne ogłoszenia drobne

29.06.2020 13:04 wrote:

Kupię przeróżne Antyki – Starocie z Domu, Mieszkania, Strychu, Willi ... Kupię wszystko co będzie przedwojenne, w każdym stanie, bez specyf…

29.06.2020 11:20 wrote:

Sprzedam dom wolnostojący, piętrowy, podpiwniczony o powierzchni 125 m2 ulokowany  na działce o rozmiarze 22 arów. Dom znajduje się  w miej…

24.06.2020 11:34 wrote:

Sprzedam bujaczek dla niemowlaka stan bardzo dobry tel.kontaktowy 607 139 663…

23.06.2020 08:22 wrote:

Zatrudnię mechanika samochodowego, wymagane doświadczenie w naprawie aut osobowych.  Numer kontaktowy 694 340 622…