sobota 13.08.2022

Imieniny: Diany Hipolita

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Wakacje w Przedszkolu Publicznym nr 1 w Środzie Śląskiej
Wakacje w przedszkolu nie muszą być nudne!!!


Czas wakacji to przede wszystkim czas odpoczynku, ale również jest to czas na odkrywanie i zgłębianie tego wszystkiego, na co nie było czasu w ciągu roku szkolnego, dlatego staramy się, aby dzieciom podczas wakacji nie zabrakło wrażeń, aktywności i możliwości rozwoju.

Oprócz różnorodnych zabaw w gronie rówieśników nasze przedszkolaki doświadczają różnych technik plastycznych, dzięki którym nie tylko pobudzają wyobraźnię, ale również rozwijają kreatywność, wrażliwość estetyczną i wpływają na rozwój sprawności manualnej u dziecka.

Przedszkolaki jednak przede wszystkim spędzają jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Zabawy indywidualne czy grupowe pozwalają na poznawanie otaczającego nas świata poprzez doświadczanie, obserwację ludzi, zwierząt, roślin oraz zjawisk przyrodniczych. Jednak najważniejszym celem jest zaspokojenie naturalnej potrzeby ruchu.

W sierpniu w naszym przedszkolu jest przerwa wakacyjna, dlatego już teraz życzymy naszym kochanym dzieciaczkom cudownych i niezapomnianych wakacji :) Odpoczywajcie, widzimy się już we wrześniu :)

Katarzyna Walaszczyk

<-- || -->

  • hahah powiedział(a) Więcej
    oni na serio w telewizjii propagandowej puszczają w TVPIS wiadomościach takie newsy? 3 godziny temu.
  • hehehe powiedział(a) Więcej
    Czyli Adaś nadal topi środki finansowe Gminy... Utopił już osiedle socjalne na Wiejskiej... Za chwile utopi fundusz Covidowy którego nie zdąży... 4 godziny temu.
  • Zainteresowany powiedział(a) Więcej
    Ale pierdy pola gadasz zrzut ścieków z czajki-twoje TVP jedną zdechłą rybę pokazywało przez dwa tygodnie dziesięć razy dziennie. Jakoś nie... 4 godziny temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…