wtorek 09.08.2022

Imieniny: Romana Ryszarda

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Wakacyjne warsztaty przyrodnicze w przedszkolu nr 1
Wszyscy  pragniemy zieleni łąk, czystego powietrza, zapachu lasów, świergotu ptaków, miejsca do odpoczynku na łonie przyrody. Jednocześnie to my – ludzie, jesteśmy największymi niszczycielami przyrody.


Współczesny człowiek zatem, chcąc żyć zdrowo i cieszyć się pięknem przyrody, powinien pogłębiać swoją wiedzę ekologiczną i dbać o środowisko już od najmłodszych lat. Kontakt z przyrodą ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie, zarówno fizyczne jak i psychiczne. Dzieci z Przedszkola Publicznego nr 1 w Środzie Śląskiej miały możliwość uczestniczyć w warsztatach przyrodniczych, które zorganizowane zostały przez Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa Oddział w Środzie Śląskiej.

Panie Dominika i Paulina oraz Pan Tomasz wprowadzili dzieci w świat przyrody. Po wspólnych rozmowach zaczęła się cześć praktyczna. Dzieci samodzielnie wysiały łąkę kwietną, i to bezpośrednie zetknięcie z danym ekosystem jest nie tylko teoretycznym wykładem, ale przede wszystkim praktyką i eksperymentem dla naszych przedszkolaków. 

Paulina Kramek

<-- || -->

  • Zosia powiedział(a) Więcej
    Bieda? Jaka bieda? Gdzie? Wystarczy wejść do naszej średzkiej biedry. Z koszy aż się wylewa. Kupują ile wlezie. Nad morze jak pojechałam do... godzinę temu.
  • Anonimowy komentarz powiedział(a) Więcej
    za bilet trzeba zapłacić 59zł, kiedy będziesz musiał zapłacić za disco polo na Dożynkach lub za koncert na Święcie Wina? Tam Gmina dopłaca... 4 godziny temu.
  • Trybson powiedział(a) Więcej
    Ciekawe ile ta impreza będzie kosztować podatników? Po obsadzie widać że gruby Hajs 13 godzin temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…