piątek 25.09.2020

Imieniny: Aurelii Ładysława

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Wczoraj w Środzie Śląskiej królował taniec!

Wczoraj w Środzie Śląskiej królował taniec!

09.12. 2019

Mnóstwo wybornych tancerzy, niezwykłe widowisko, pełne gracji, barwnych strojów i pięknych wykonań. Tak w skrócie można podsumować wydarzenie, które miało miejsce w niedzielę w Środzie Śląskiej.

8 grudnia w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. Górnej odbyła się XVII edycja  Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Środy Śląskiej.

Organizatorami imprezy byli - Studio Tańca Jabczyńscy z Wrocławia wraz ze sponsorami, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Środzie Śląskiej oraz Gmina Środa Śląska.

W turnieju udział wzięły pary z całej Polski, a gośćmi specjalnymi byli Mistrzowie Europy oraz finaliści programu telewizyjnego „Mam Talent”, Katarzyna Błoch i Marek Zaborowski, którzy zaprezentowali taniec na wózkach.

Rundy eliminacyjne odbyły się o godzinie 10:00, z kolei w bloku wieczornym zaprezentowały się pary seniorów, a także średzka grupa taneczna Ladies oraz goście specjalni.

Emocji nie brakowało, a na zwycięzców czekała nagroda główna w postaci Pucharu Burmistrza Środy Śląskiej Adama Rucińskiego. Szczegółowe wyniki dostępne są tutaj.

(kb) / fot. kb

Udostępnij ten artykuł:

 

Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie rozpocznie się za:
Trwające wydarzenie:
Charytatywny Wrak Race 2020

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze

Szkoda, że, my, zwykli ludzie cierpimy z powodu chorej wybujałej ambicji powiatowych włodarzy do któ...
Jest jednak bliskość DK 94, Co do terenów po cukrowni i papierni - są one prywatne.Gmina ma teren in...
Trzeba zatrudnić specjalistę od tablic najlepiej zeby był z Suwałk oni tam sie znają na tablicach...
Może Redakcja Rolanda zapyta władze o te tablice, przecież Państwo je wykonywali.

Lokalne ogłoszenia drobne

22.09.2020 08:10 wrote:

KUPUJĘ za Gotówkę - różne ANTYKI - SKUP ANTYKÓW / STAROCI - SZYBKI KONTAKT - ! -Interesują mnie starodawne: Obrazy, Obrazki, Ikony, Witraże…

18.09.2020 07:11 wrote:

Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogaty…

16.09.2020 09:43 wrote:

Wynajmę lokal użytkowy z witrynami o pow. 64 m2 na nowym osiedlu Leśmiana w Brzegu Dolnym. Atrakcyjne sąsiedztwo i lokalizacja. 607462503…

04.09.2020 15:18 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - SKUP ANTYKÓW - LIKWIDACJA - MIESZKANIA, KOLEKCJI - GOTÓWKA - SZYBKI KONTAKT ! Z Mebli interesują mnie m.in.: antyczne Stolik…

Koronawirus / statystyki:

Ostrzeżenie pogodowe / powiat średzki

TodayFrom: 25.09.2020 23:00 CET Until: 26.09.2020 13:00 CETpolski: Prognozuje się wystąpienie opadów deszczu okresami o natężeniu umiarkowanym. Prognozowana wysokość opadów za okres ważności Ostrzeżenia - miejscami od 30 mm do 40 mm. Spodziewaj się utru... więcej informacji.