środa 29.01.2020

Imieniny: Franciszka Jozefa

 

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Wczoraj w Środzie Śląskiej królował taniec!

Wczoraj w Środzie Śląskiej królował taniec!

09.12. 2019
Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

Mnóstwo wybornych tancerzy, niezwykłe widowisko, pełne gracji, barwnych strojów i pięknych wykonań. Tak w skrócie można podsumować wydarzenie, które miało miejsce w niedzielę w Środzie Śląskiej.

8 grudnia w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. Górnej odbyła się XVII edycja  Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Środy Śląskiej.

Organizatorami imprezy byli - Studio Tańca Jabczyńscy z Wrocławia wraz ze sponsorami, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Środzie Śląskiej oraz Gmina Środa Śląska.

W turnieju udział wzięły pary z całej Polski, a gośćmi specjalnymi byli Mistrzowie Europy oraz finaliści programu telewizyjnego „Mam Talent”, Katarzyna Błoch i Marek Zaborowski, którzy zaprezentowali taniec na wózkach.

Rundy eliminacyjne odbyły się o godzinie 10:00, z kolei w bloku wieczornym zaprezentowały się pary seniorów, a także średzka grupa taneczna Ladies oraz goście specjalni.

Emocji nie brakowało, a na zwycięzców czekała nagroda główna w postaci Pucharu Burmistrza Środy Śląskiej Adama Rucińskiego. Szczegółowe wyniki dostępne są tutaj.

(kb) / fot. kb

 

 
Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację