poniedziałek 25.09.2023

Imieniny: Aurelii Ładysława

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //


Wrocławski krasnal zamieszkał w Komornikach

SkomentujNa początku lutego na terenie firmy HMT Heldener Metalltechnik Polska w Komornikach zamieszkał wrocławski krasnal.Jest to pierwszy wrocławski krasnal, który zamieszkał w gminie Środa Śląska. Na razie jeszcze bezimienny, ale już niedługo pracownicy wraz z rodzinami, będą mogli wziąć udział w konkursie i zaproponować dla niego imię. Krasnal montuje części samochodowe, bo właśnie produkcją części samochodowych zajmuje się firma HMT Heldener Metalltechnik Polska, która swoje wyroby dostarcza do największych firm motoryzacyjnych na całym świecie.

- Jesteśmy dumnie z faktu, iż pierwszy wrocławski krasnal w gminie Środa śląska zamieszkał na terenie naszej firmy.  Chcemy być pracodawcą pierwszego wyboru dla mieszkańców gminy i temu też służą nasze działania personalne.  W styczniu zaczął też działać na terenie naszej firmy pierwszy zakładowy klub honorowych dawców krwi – wyjaśnia Radosław Dąbrowski członek zarządu firmy.

Figurka krasnala została zaprezentowana pracownikom na spotkaniu w średzkim kinie, które organizowane jest corocznie przez zarząd firmy dla pracowników w celu podsumowania minionego roku oraz poinformowaniu o planach na przyszłość.

- W roku 2019 rozpoczynamy rozbudowę hali produkcyjnej oraz dokonamy zakupu kolejnych maszyn produkcyjnych, które powiększą nasze zdolności produkcyjne – dlatego już dziś rozpoczynamy rekrutację, nie tylko na stanowiska produkcyjne ale i na stanowiska w dziale utrzymania ruchu, logistyce i  magazynie – podkreśla Radosław Dąbrowski, członek Zarządu firmy.

Firma HMT Heldener MEtalltechnik Polska istnieje na terenie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Komornikach od roku 2006. Zajmuje się produkcją metalowych części do przemysłu samochodowego i specjalizuje się w technice łączenia części metodą, zgrzewania, spawania, toxowania etc. Zatrudnia już ponad 260 osób. W roku 2019 rozpoczyna rozbudowę zakładu o kolejne 1100 m kw. Ze względu na wzrost zamówień od klientów oraz zdobyciu nowych klientów. W roku 2020 firma zamierza zwiększyć sprzedaż o około 5 %.

(mj)
   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )

Sentymentalna podroż po PRL. Sklepowa na dzień dobry przyitala Cię  uprzejmym słowem.  Czego ... pan sobie ...
Świetna zabawa. Pani STAROŚCINA to chyba lustra nie ma w domu. 
Świetna zabawa. Pani STAROŚCINA to chyba lustra nie ma w domu. 

Lokalne ogłoszenia drobne

05.09.2023 19:48 wrote:

Sprzedam dom w Wilczkowie gm. Malczyce, pow. 77,40 m2, trzy pokoje, cena 139000 zł, tel. 693623821…

05.09.2023 19:21 wrote:

Sprzedam mieszkanie składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, otwartego salonu. Lokal o powierzchni 109 m2, cena 350 000 zł do negocjacji…

23.08.2023 18:01 wrote:

Kupię - > ANTYKI < - SPRZĄTANIE - LIKWIDACJA MIESZKANIA / DOMU / KOLEKCJI -?- Kupuję Antyki - Płacę Gotówką ! Interesują mnie…

20.08.2023 07:03 wrote:

Muzeum Regionalne Środa Śląska            wymagania: Pracownik ochrony-wpis na listę kwalifikowanego pracownika ochrony legitymacja osob…

eko006groszek

Nie przegap tych artykułów.