wtorek 06.12.2022

Imieniny: Mikołaja Jaremy

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //


Wyjątkowa świąteczna akcja Cateringu Merkury

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, który powinien być spędzony w rodzinnej i ciepłej atmosferze. Nie wszyscy mają taką możliwość, dlatego Catering Merkury ze Środy Śląskiej podjął się przygotowania wigilijnych posiłków dla potrzebujących. Trwa zbieranie zgłoszeń.
- Boże Narodzenie nie dla wszystkich jest świętem w rozumieniu ciepła rodzinnego, są wśród nas osoby anonimowe, które ten czas przeżywają w samotności. Chcemy to zmienić choć w minimalnym stopniu. Chcemy podarować im podróż w czasie smakiem i zapachem domowej kuchni, która nie tylko napełni ich żołądki strawą, ale wypełni ich serca nadzieją i poczucie, że nie są sami - wyjaśniają ideę konkursu organizatorzy. W ramach akcji pakietami tradycyjnych, wigilijnych potraw obdarowane zostaną trzy osoby.

Zgłoszenia takich osób - może być to samotny sąsiad, znajomy w trudnym okresie życia lub ktokolwiek potrzebujący wsparcia - należy przesyłać na facebooka Cateringu Merkury do poniedziałku 12 grudnia. - W wiadomości powinno znaleźć się kilka zdań, w których nakierujecie nas na Waszą propozycję. Zależy nam pełnej anonimowości, dlatego bardzo prosimy o nie podawanie danych personalnych czy zdjęć - zaznaczają pomysłodawcy akcji.

Losowanie trzech kulinarnych pakietów świątecznych odbędzie się w sobotę 17 grudnia, a o wynikach zgłaszający zostaną poinformowani w wiadomościach zwrotnych. Samo wręczenie świątecznych potraw odbędzie się bez “błysków fleszy”, z poszanowaniem prawa do prywatności i zgodnie z wolą obdarowanego. - Bardzo prosimy o wyczucie w tej materii, nie chcemy nikogo urazić, czy narazić na nieprzyjemności. Chcemy ofiarować to, co potrafimy zrobić najlepiej. Nasza kuchnia to nie chemia i fizyka. To coś, co jest dla nas pasją i czemu poświęcamy nasze serca, tak jak robiły to od zawsze nasze mamy. Wierzymy, że pozwolicie nam dotrzeć do tych osób na terenie naszej gminy - dodają organizatorzy.

Pierwsze zgłoszenia już wpłynęły i poruszają serca: “…jakiś czas temu naszej sąsiadce zmarł mąż, najbliżsi są od lat za granicą, więc została na święta sama. To była kiedyś taka radosna kobieta, dzieci przypilnowała w awaryjnych sytuacjach, czy okiem rzuciła na mieszkanie jak jechaliśmy na urlop. Serce się kroi kiedy taka jest przygaszona, a przed nami kolejne święta….”.

OLO

316815728 3324345567885800 7541307935525588853 n

Najnowsze komentarze:
 • mieszkaniec powiedział(a) Więcej
  brawo ,pierwszy raz cos tekiego w Ciechowie na osiedlu ,Jaka frajda dla dzieci ,fajna muzyka i... 5 godzin temu.
 • Seniorka powiedział(a) Więcej
  Z Udanina do Środy?Powinno być odwrotnie! 18 godzin temu.
 • Sredzianin powiedział(a) Więcej
  Ludzie są do d..pytanie,ponieważ oni zawsze się czepiają policji i stawiają ich w złym... 20 godzin temu.
 • Ala powiedział(a) Więcej
  A czy autor lub może ktoś z czytelników zna historię domu sprzed pp. Duchnowiczów? W którym... 1 dzień temu
Komentarze najlepiej oceniane:
 • Daro powiedział(a) Więcej
  Heryk, Ty pisiorowa mendo. Za PO nigdy nie brakowało węgla i był w rozsądnej cenie.
 • Jacek powiedział(a) Więcej
  Jakie 50 zł. Za transport. Zamawiałem w piątek i pani dwa razy podkreślała że koszt dowozu wynosi 100 zł.
 • ! powiedział(a) Więcej
  Rucin won!!!!

Lokalne ogłoszenia drobne

29.11.2022 11:49 wrote:

Zlecę różne prace budowlane. Płacę za godzinę lub zadaniowo do uzgodnienia. tel: 600 700 160…

26.11.2022 10:52 wrote:

ZDECYDOWANIE płacę NAJLEPIEJ - SKUP ANTYKÓW - DOJEŻDŻAM - KUPIĘ ANTYKI ! Kupię stare Obrazy, Ikony, mniejsze Meble, Sztućce, Srebro, Plate…

24.10.2022 08:48 wrote:

Kupię garaż w Środzie Śląskiej. Stan techniczny bez znaczenia. Telefon kontaktowy 794 759 440.…

12.10.2022 08:57 wrote:

SKUP OBRAZÓW - KUPIĘ OBRAZY - STARE MALARSTWO - OBRAZY / OBRAZKI - SKUP ANTYKÓW - GOTÓWKA !!!!!!!!Jeśli chcesz szybko sprzedać stare Obrazy…