piątek 19.08.2022

Imieniny: Jana Bolesława

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Wyjątkowe mikołajki w Przedszkolu Publicznym nr 1 w Środzie Śląskiej
,,O Święty Mikołaju przynosisz dobro nam
i mówisz ,,lubię dzielić się tym co mam”.
Rozdajesz nam nadzieję, by z wiarą patrzeć w dal,
a miłość to największy Twój dar...”


Nastrój mikołajkowy widoczny był już po przekroczeniu progu przedszkola. Piękny wystrój i muzyka przypominały, że jest to właśnie ten dzień, w którym Mikołaj odwiedzi dzieci z naszego przedszkola.

Mikołajki w przedszkolu to ważne wydarzenie dla wszystkich dzieci. Już pod koniec listopada uczyły się piosenek i wierszyków dla upragnionego gościa.

Od samego rana w placówce panowała radość i poruszenie. Przedszkolaki z wielką niecierpliwością oczekiwały przyjścia niezwykłego gościa. Cały czas nasłuchiwały dzwonków. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tego wydarzenia wszystkie dzieci były odświętnie ubrane w czerwone mikołajowe czapeczki.

Tak długo oczekiwany gość przybył do naszego przedszkola w towarzystwie pomocników - Mikołajek :) Jednak niestety, ze względu na wzrost zachorowań na covid i jednoczesnym bezpieczeństwie dzieci oraz pracowników, Mikołaj przekazał wszystkie prezenty na ręce Naszej Kochanej Pani Dyrektor. Wszystkie dzieci zostały pozdrowione przez Mikołaja z przedszkolnego podwórka.

Wizyta wyjątkowego gościa wprowadziła wszystkich w radosny klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Przedszkolaki z grupy ,,Kotki'' miały przyjemność uczestniczyć w niezwykłych warsztatach cukierniczych zorganizowanych przez Państwa Agnieszkę i Mariusza Komendów, właścicieli restauracji Sztuka Restaurant. Zanim przedszkolaki zaczęły dekorować pierniczki, każdy dostał czapkę ze swoim imieniem na miarę prawdziwego Masterchefa.

Następnie,  przy dźwiękach świątecznej muzyki, dzieci zabrały się do pracy, pięknie ozdabiając ciasteczka, a ograniczała je jedynie wyobraźnia... Na zakończenie ,,Kotki'' podziękowały za świetne zajęcia oraz wspaniale spędzony czas i wręczyły Pani Agnieszce i Panu Mariuszowi śliczną świąteczna bombkę, a także pierniczka, tylko trochę większych rozmiarów i nie tak pysznego, bo wykonanego z papieru :).

To była cudowna kulinarna przygoda, za którą wszystkie dzieci jeszcze raz serdecznie dziękują właścicielom restauracji Sztuka Restaurant.

Katarzyna Walaszczyk
Paulina Kramek

<-- || -->

  • Komorniki powiedział(a) Więcej
    Święte słowa 5 godzin temu.
  • Wędkarz powiedział(a) Więcej
    Kiedy PZW odda pieniądze za składkę wędkarską za 2022r? 9 godzin temu.
  • Erol powiedział(a) Więcej
    Szanowna Gmino. A co z możliwością złożenia wniosków przez e-PUAP? Czyżby za mało było czasu żeby się dostosować? 11 godzin temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…