niedziela 23.01.2022

Imieniny: Ildefonsas Rajmunda

Wyjątkowe mikołajki w Przedszkolu Publicznym nr 1 w Środzie Śląskiej

Wyjątkowe mikołajki w Przedszkolu Publicznym nr 1 w Środzie Śląskiej

Pn, 06.12.2021 20:51

,,O Święty Mikołaju przynosisz dobro nam
i mówisz ,,lubię dzielić się tym co mam”.
Rozdajesz nam nadzieję, by z wiarą patrzeć w dal,
a miłość to największy Twój dar...”


Nastrój mikołajkowy widoczny był już po przekroczeniu progu przedszkola. Piękny wystrój i muzyka przypominały, że jest to właśnie ten dzień, w którym Mikołaj odwiedzi dzieci z naszego przedszkola.

Mikołajki w przedszkolu to ważne wydarzenie dla wszystkich dzieci. Już pod koniec listopada uczyły się piosenek i wierszyków dla upragnionego gościa.

Od samego rana w placówce panowała radość i poruszenie. Przedszkolaki z wielką niecierpliwością oczekiwały przyjścia niezwykłego gościa. Cały czas nasłuchiwały dzwonków. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tego wydarzenia wszystkie dzieci były odświętnie ubrane w czerwone mikołajowe czapeczki.

Tak długo oczekiwany gość przybył do naszego przedszkola w towarzystwie pomocników - Mikołajek :) Jednak niestety, ze względu na wzrost zachorowań na covid i jednoczesnym bezpieczeństwie dzieci oraz pracowników, Mikołaj przekazał wszystkie prezenty na ręce Naszej Kochanej Pani Dyrektor. Wszystkie dzieci zostały pozdrowione przez Mikołaja z przedszkolnego podwórka.

Wizyta wyjątkowego gościa wprowadziła wszystkich w radosny klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Przedszkolaki z grupy ,,Kotki'' miały przyjemność uczestniczyć w niezwykłych warsztatach cukierniczych zorganizowanych przez Państwa Agnieszkę i Mariusza Komendów, właścicieli restauracji Sztuka Restaurant. Zanim przedszkolaki zaczęły dekorować pierniczki, każdy dostał czapkę ze swoim imieniem na miarę prawdziwego Masterchefa.

Następnie,  przy dźwiękach świątecznej muzyki, dzieci zabrały się do pracy, pięknie ozdabiając ciasteczka, a ograniczała je jedynie wyobraźnia... Na zakończenie ,,Kotki'' podziękowały za świetne zajęcia oraz wspaniale spędzony czas i wręczyły Pani Agnieszce i Panu Mariuszowi śliczną świąteczna bombkę, a także pierniczka, tylko trochę większych rozmiarów i nie tak pysznego, bo wykonanego z papieru :).

To była cudowna kulinarna przygoda, za którą wszystkie dzieci jeszcze raz serdecznie dziękują właścicielom restauracji Sztuka Restaurant.

Katarzyna Walaszczyk
Paulina Kramek

 • 5
 • 3
 • 0
 • 0
 • 0
 • 4

REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


powrót na górę

Najczęściej komentowane

Najnowsze komentarze:
 • Sam powiedział(a) Więcej
  Podziękujemy mu na wyborach. 34 minut temu
 • Jarek powiedział(a) Więcej
  Ty jesteś ***......do granic możliwości ***ni.......i tyle co powiem debil jesteś  i nawet... godzinę temu.
 • Taki trochę JP powiedział(a) Więcej
  Jak dla mnie to powinna być robota dla Straży Miejskiej, a nie dla policji. Policja powinna... 8 godzin temu.
REKLAMA
reklama@roland-gazeta.pl

Lokalne ogłoszenia drobne

19.01.2022 20:08 wrote:

Wykonuję drobne prace spawalnicze - meble, płoty, bramy, stoliki, wózki, i inne. Zapraszam do współpracy 792 279 495 - Tomasz…

19.01.2022 20:06 wrote:

Kupię przyczepkę ubezpieczoną, z tabliczką znamionową - czyli legalną z papierami, samoróbkę. Jeśli chcesz sprzedać skontaktuj się ze mną. …

06.01.2022 11:32 wrote:

KUPIĘ ANTYKI po SPRZĄTANIU / CZYSZCZENIU / LIKWIDACJI - NIERUCHOMOŚCI - DOMU, MIESZKANIA, WILLI ...Interesują mnie : Stare Obrazy, Ikony, o…

20.12.2021 17:30 wrote:

Witam. Sprzedam słoneczne mieszkanie w bloku w Ciechowie przy ulicy Osiedlowej. 3 pokoje,kuchnia,łazienka, wc,garaż i dwie piwnice. Położon…