środa 08.07.2020

Imieniny: Adriany Eugeniusza

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Wyjątkowe Święto Kobiet w Przedmościu

Wyjątkowe Święto Kobiet w Przedmościu

13.03. 2020

Dzień Kobiet w Przedmościu (w gminie Środa Śląska) zorganizowany przez sołtysa wsi Sabinę Wereszczyńską, przy wsparciu radnego Jarosława Czyrniańskiego, zainteresował spore grono przedmościanek, które niedzielne popołudnie postanowiły spędzić w wyjątkowym towarzystwie podczas zorganizowanego w świetlicy wiejskiej eventu.

Zdaniem uczestniczek spotkanie w żeńskim gronie było pełne wrażeń. Na Panie czekały tulipany, słodki poczęstunek, ciepłe napoje oraz symboliczna lampka wina. Ponadto Sabina Wereszczyńska dla płci pięknej przygotowała prawdziwy dzień SPA. Na sali zagościło 8 stoisk, przy których Panie mogły zasmakować chwil relaksu.

Karolina Zadwórna, właścicielka Salonu Crystal ze Środy Śląskiej zadbała o stylizację paznokci, z kolei Agata Gaweł z wielką precyzją regulowała brwi i wykonywała hennę.O perfekcyjny makijaż zadbała Agnieszka Marcinowska, zaś o piękne loki Magdalena Bączkiewicz.

Dużym zainteresowaniem Pań cieszyła się analiza kolorystyczna oraz dobór barw odzieży, które przeprowadzała Karolina Sapieja, właścicielka Kogel Mogel - jakby luksusowy sklep w Środzie Śląskiej, a odprężający masaż, po którym każda Pani czuła się jak nowo narodzona, wykonywała Marlena Bączkiewicz.

Panie, które chciały poczuć się wyjątkowo - także w domowych pieleszach, mogły na pamiątkę spotkania wykonać samodzielnie pachnące, barwne mydełka według instrukcji pani sołtys, która jak się okazuje posiada wiele umiejętności i oprócz sprawowania wspomnianej funkcji, prowadzi Pracownię Aktywności Wszelakiej.

Wszystko skrzętnie na fotografiach uwieczniała Ola Dutko, która podczas wydarzenia zorganizowała profesjonalną sesję zdjęciową.

Podkreślić również należy, że wszystkie niedzielne atrakcje były za darmo, a zwieńczeniem wieczoru była projekcja filmu komediowego.

-  Miejscowe kobitki bardzo chętnie brały udział w przygotowanych atrakcjach. Jest mi ogromnie miło, że tak wiele Pań nam zaufało i postanowiło swoje święto spędzić właśnie wspólnie z nami - mówi Sabina Wereszczyńska.  

Czym jeszcze Przedmoście nas zaskoczy?... Nie wiadomo…. Pani sołtys stwierdza jednoznacznie: – „Mam głowę pełną pomysłów, więc na pewno będzie o Nas głośno”.

(sw, kb) / fot. kb

 

 
Komentarzy (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Super było brawa dla Sabinki

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie zacznie się za:

Najnowsze artykuły

Koronawirus / statystyki:

Najnowsze komentarze

Frank David skomentował/a „PILNIE POTRZEBUJĘ PIENIĘDZY!”
Czy potrzebujesz pożyczki, aby założyć firmę osobistą lub spłacić długi, a jeśli tak, skontaktuj się...
Jechałem, bardzo dobre drogi, przejezdne i bez krzaków wydrapujących oczy jak na szlaku św Jakuba Śr...
Oby nie było tak jak z pomysłem ścieżki rowerowej po nieużywanej linii kolejowej Malczyce Strzegom,...
Proponuje przejechać sie drogami rowerowymi Cesarzowice/ Kulin /Rakoszyce. Zbuduj i zapomnij, Na jed...

Lokalne ogłoszenia drobne

29.06.2020 13:04 wrote:

Kupię przeróżne Antyki – Starocie z Domu, Mieszkania, Strychu, Willi ... Kupię wszystko co będzie przedwojenne, w każdym stanie, bez specyf…

29.06.2020 11:20 wrote:

Sprzedam dom wolnostojący, piętrowy, podpiwniczony o powierzchni 125 m2 ulokowany  na działce o rozmiarze 22 arów. Dom znajduje się  w miej…

24.06.2020 11:34 wrote:

Sprzedam bujaczek dla niemowlaka stan bardzo dobry tel.kontaktowy 607 139 663…

23.06.2020 08:22 wrote:

Zatrudnię mechanika samochodowego, wymagane doświadczenie w naprawie aut osobowych.  Numer kontaktowy 694 340 622…