niedziela 07.03.2021

Imieniny: Tomasza Felicyty

Wyjątkowe Święto Kobiet w Przedmościu

Wyjątkowe Święto Kobiet w Przedmościu

Pt, 13.03.2020 19:05

Dzień Kobiet w Przedmościu (w gminie Środa Śląska) zorganizowany przez sołtysa wsi Sabinę Wereszczyńską, przy wsparciu radnego Jarosława Czyrniańskiego, zainteresował spore grono przedmościanek, które niedzielne popołudnie postanowiły spędzić w wyjątkowym towarzystwie podczas zorganizowanego w świetlicy wiejskiej eventu.Zdaniem uczestniczek spotkanie w żeńskim gronie było pełne wrażeń. Na Panie czekały tulipany, słodki poczęstunek, ciepłe napoje oraz symboliczna lampka wina. Ponadto Sabina Wereszczyńska dla płci pięknej przygotowała prawdziwy dzień SPA. Na sali zagościło 8 stoisk, przy których Panie mogły zasmakować chwil relaksu.

Karolina Zadwórna, właścicielka Salonu Crystal ze Środy Śląskiej zadbała o stylizację paznokci, z kolei Agata Gaweł z wielką precyzją regulowała brwi i wykonywała hennę.O perfekcyjny makijaż zadbała Agnieszka Marcinowska, zaś o piękne loki Magdalena Bączkiewicz.

Dużym zainteresowaniem Pań cieszyła się analiza kolorystyczna oraz dobór barw odzieży, które przeprowadzała Karolina Sapieja, właścicielka Kogel Mogel - jakby luksusowy sklep w Środzie Śląskiej, a odprężający masaż, po którym każda Pani czuła się jak nowo narodzona, wykonywała Marlena Bączkiewicz.

Panie, które chciały poczuć się wyjątkowo - także w domowych pieleszach, mogły na pamiątkę spotkania wykonać samodzielnie pachnące, barwne mydełka według instrukcji pani sołtys, która jak się okazuje posiada wiele umiejętności i oprócz sprawowania wspomnianej funkcji, prowadzi Pracownię Aktywności Wszelakiej.

Wszystko skrzętnie na fotografiach uwieczniała Ola Dutko, która podczas wydarzenia zorganizowała profesjonalną sesję zdjęciową.

Podkreślić również należy, że wszystkie niedzielne atrakcje były za darmo, a zwieńczeniem wieczoru była projekcja filmu komediowego.

-  Miejscowe kobitki bardzo chętnie brały udział w przygotowanych atrakcjach. Jest mi ogromnie miło, że tak wiele Pań nam zaufało i postanowiło swoje święto spędzić właśnie wspólnie z nami - mówi Sabina Wereszczyńska.  

Czym jeszcze Przedmoście nas zaskoczy?... Nie wiadomo…. Pani sołtys stwierdza jednoznacznie: – „Mam głowę pełną pomysłów, więc na pewno będzie o Nas głośno”.

(sw, kb) / fot. kb
powrót na górę
 • taka jest powiedział(a) Więcej
  Jak patrzę na te komentarze jedno mi się nasuwa - historia jest historią i nie zmienicie jej 8 godzin temu.
 • Pasazer powiedział(a) Więcej
  Dobrze się dogadują tylko autobusów coraz mniej w tym roku nie ma możliwości komunikacji miało być... 9 godzin temu.
 • XD powiedział(a) Więcej
  Synem swojej matki 10 godzin temu.
 • Lipiec powiedział(a) Więcej
  Jak się służy wrogom i okupantom Polski . To jakim jest się synem.? 11 godzin temu.
 • Równowaga powiedział(a) Więcej
  A ty co za dużo na weekend samogonu pokosztowałeś? Pisz wyraźnie o co ci chodzi, bo bełkotu czytać nikt nie chce! 11 godzin temu.
 • Arek powiedział(a) Więcej
  Połowa stacji Tvn to dzieci i wnuki ubeków. To ci nie przeszkadza? . Chodzi o to czy dzieci potępiają złe... 11 godzin temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Środa Śląska

Lokalne ogłoszenia drobne

26.02.2021 10:19 wrote:

Firma w Malczycach poszukuje osoby na stanowisko pracownika administracyjno - biurowego: OFERUJEMY: - atrakcyjne wynagrodzenie - stabiln…

25.02.2021 13:10 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - np.: po LIKWIDACJI NIERUCHOMOŚCI lub KOLEKCJI ANTYKÓW !!! Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy,…

15.02.2021 10:48 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na teren…

13.02.2021 19:49 wrote:

Śnieg zalegający na dachu budynku może stanowić śmiertelne zagrożenie dla ludzi. Aby uniknąć wypadków należy jedynie zadbać o regularne …