Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Wyjątkowe Święto Kobiet w Przedmościu

Wyjątkowe Święto Kobiet w Przedmościu

13.03. 2020

Dzień Kobiet w Przedmościu (w gminie Środa Śląska) zorganizowany przez sołtysa wsi Sabinę Wereszczyńską, przy wsparciu radnego Jarosława Czyrniańskiego, zainteresował spore grono przedmościanek, które niedzielne popołudnie postanowiły spędzić w wyjątkowym towarzystwie podczas zorganizowanego w świetlicy wiejskiej eventu.

Zdaniem uczestniczek spotkanie w żeńskim gronie było pełne wrażeń. Na Panie czekały tulipany, słodki poczęstunek, ciepłe napoje oraz symboliczna lampka wina. Ponadto Sabina Wereszczyńska dla płci pięknej przygotowała prawdziwy dzień SPA. Na sali zagościło 8 stoisk, przy których Panie mogły zasmakować chwil relaksu.

Karolina Zadwórna, właścicielka Salonu Crystal ze Środy Śląskiej zadbała o stylizację paznokci, z kolei Agata Gaweł z wielką precyzją regulowała brwi i wykonywała hennę.O perfekcyjny makijaż zadbała Agnieszka Marcinowska, zaś o piękne loki Magdalena Bączkiewicz.

Dużym zainteresowaniem Pań cieszyła się analiza kolorystyczna oraz dobór barw odzieży, które przeprowadzała Karolina Sapieja, właścicielka Kogel Mogel - jakby luksusowy sklep w Środzie Śląskiej, a odprężający masaż, po którym każda Pani czuła się jak nowo narodzona, wykonywała Marlena Bączkiewicz.

Panie, które chciały poczuć się wyjątkowo - także w domowych pieleszach, mogły na pamiątkę spotkania wykonać samodzielnie pachnące, barwne mydełka według instrukcji pani sołtys, która jak się okazuje posiada wiele umiejętności i oprócz sprawowania wspomnianej funkcji, prowadzi Pracownię Aktywności Wszelakiej.

Wszystko skrzętnie na fotografiach uwieczniała Ola Dutko, która podczas wydarzenia zorganizowała profesjonalną sesję zdjęciową.

Podkreślić również należy, że wszystkie niedzielne atrakcje były za darmo, a zwieńczeniem wieczoru była projekcja filmu komediowego.

-  Miejscowe kobitki bardzo chętnie brały udział w przygotowanych atrakcjach. Jest mi ogromnie miło, że tak wiele Pań nam zaufało i postanowiło swoje święto spędzić właśnie wspólnie z nami - mówi Sabina Wereszczyńska.  

Czym jeszcze Przedmoście nas zaskoczy?... Nie wiadomo…. Pani sołtys stwierdza jednoznacznie: – „Mam głowę pełną pomysłów, więc na pewno będzie o Nas głośno”.

(sw, kb) / fot. kb

 
 

 
Komentarzy (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Super było brawa dla Sabinki

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie zacznie się za:

Ostatnio komentowane artykuły

młodość nie wieczność skomentował/a Jazda na "pełnym gazie" uprzykrza życie mieszkańcom (list)
w życiu ważna jest pasja i te młode osoby ja realizują nie potrzebnie państwo wylewacie fale hejtu na nich, cz...
Dokładnie pies na smyczy mały czy duży. Chodzą dwie Panie po Środzie z 3 psami zawsze bez smyczy! Zwrócenie im...
Kos ioły na wioskach.. plaga zgrupowań... nie mozna na prawde zostać w domach i sie pomodlic.. wracalem z apte...

Lokalne ogłoszenia drobne

01.04.2020 09:09 wrote:

  Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki, naszywki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i legityma…

31.03.2020 17:20 wrote:

Oferuję wiercenie studni głębinowej do 30 metrów. Metoda płuczkowa. Środa Śląska i okolice. Wiecej informacji pod nr 530836378.…

22.03.2020 14:24 wrote:

-Witam państwa zwracam się z prośba do wasz o pomoc ja wiem ze każdy pracuje by mieć wiem ze nie powinienem tak zebrać panuje wirus każdy p…