piątek 22.09.2023

Imieniny: Tomasza Maurycego

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //


Wyjątkowy jubileusz 50-lecia małżeństwa Państwa Mosz

SkomentujZłote Gody to jedna z najhuczniej obchodzonych rocznic i tak właśnie pod koniec lipca świętowali ją Państwo Ewa i Jacek Mosz ze Środy Śląskiej.


Fot. Ryszard Żłobiński / Studio Foto Sztuka Fot. Ryszard Żłobiński / Studio Foto Sztuka


Uroczystość z udziałem wielu gości, w tym przedstawicieli Miasta i Gminy Środa Śląska, odbyła się w piątek 28 lipca w sali ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w Środzie Śląskiej. Jubilaci odebrali list gratulacyjny oraz medale od prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie.

Tego wyjątkowego dnia Państwu Mosz towarzyszyła cała rodzina. Obecni byli obaj synowie z rodzinami oraz cała piątka wnucząt. Jubilatów odwiedziło także rodzeństwo, na co dzień mieszkające wiele kilometrów dalej. - Dla naszej rodziny było to wyjątkowe przeżycie. Najmłodsze pokolenie nie miało jeszcze swoich ślubów, dlatego całe wydarzenie bardzo ich interesowało. Oglądali medale, a także czytali list, który otrzymaliśmy - opowiada pani Ewa.

Piątkowa uroczystość była szczególnie ważna dla pani Ewy, która wcześniej przez ponad 20 lat pracowała w Urzędzie Stanu Cywilnego w Środzie Śląskiej. Jako zastępca kierownika m.in. udzielała ślubów, a teraz sama stanęła po drugiej stronie i - jak przyznaje - było to do tej pory zdecydowanie najbardziej stresujące doświadczenie, aczkolwiek bardzo miłe.

Zapytana o przepis na udane małżeństwo, śmieje się, że to dzięki pracy pana Jacka, który przez około 22 lata był w służbowych “rozjazdach”. - Mój syn mówi, że co to za przykład daję moim wnukom, tak mówiąc. A ja oczywiście żartuję. Wraz z mężem zaczynaliśmy od zera i wszystko, co teraz mamy w życiu, osiągnęliśmy razem. Poza tym, mąż pomaga mi w domu, a jako małżeństwo jesteśmy dla siebie wyrozumiali i tolerancyjni - mówi pani Ewa.

Państwu Mosz serdecznie gratulujemy pięknego jubileuszu i życzymy wielu kolejnych wspólnych lat w zdrowiu i szczęściu!

OLO
   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )

Sentymentalna podroż po PRL. Sklepowa na dzień dobry przyitala Cię  uprzejmym słowem.  Czego ... pan sobie ...
Świetna zabawa. Pani STAROŚCINA to chyba lustra nie ma w domu. 
Świetna zabawa. Pani STAROŚCINA to chyba lustra nie ma w domu. 

Lokalne ogłoszenia drobne

05.09.2023 19:48 wrote:

Sprzedam dom w Wilczkowie gm. Malczyce, pow. 77,40 m2, trzy pokoje, cena 139000 zł, tel. 693623821…

05.09.2023 19:21 wrote:

Sprzedam mieszkanie składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, otwartego salonu. Lokal o powierzchni 109 m2, cena 350 000 zł do negocjacji…

23.08.2023 18:01 wrote:

Kupię - > ANTYKI < - SPRZĄTANIE - LIKWIDACJA MIESZKANIA / DOMU / KOLEKCJI -?- Kupuję Antyki - Płacę Gotówką ! Interesują mnie…

20.08.2023 07:03 wrote:

Muzeum Regionalne Środa Śląska            wymagania: Pracownik ochrony-wpis na listę kwalifikowanego pracownika ochrony legitymacja osob…

taxi stas

baner

ogrody pawlowski trawniki www


Nie przegap tych artykułów.