Wypadek na obwodnicy - znana jest przyczyna

Wypadek na obwodnicy - znana jest przyczyna

18.09. 2018

Dzisiaj o godz. 6:53, na 64,7 km drogi krajowej nr 94 (obwodnica Środy Śl.), zderzyły się dwa samochody osobowe.

- Kierujący samochodem marki Chrysler (lat 60), skręcając z DK94 w kierunku centrum miasta, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem marki Chevrolet, który jechał od strony Wrocławia w kierunku Legnicy. Kierujący Chryslerem został ukarany mandatem i punktami karnymi - poinformowała nas asp. sztab. Marta Stefanowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.

(red) fot. lp

Komentarzy (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

Nie żeby coś, ale nie wiadomo z jaką prędkością jechał samochód w stronę Legnicy. Często ludzie tam jeżdżą 100km/h+ i gdy osoba skręca nikogo nie widać, a jak juz jest w połowie wykonywania manewru to takze ma skasowane połowę samochodu:)

This comment was minimized by the moderator on the site

Pierdu, pierdu, a może 200km/h , a jak nie widzi, to niech do okulisty idzie, ewentualnie prawo jazdy odda, to ile jest potrzebnego czasu na skręt, pół godziny, teraz już wiem z kąt te korki na skrzyżowaniu. Kierowca łajza, zawsze będzie jeździł jak łajza. Dobrze że nie wspomniałeś o rondzie, moście, hopkach zwalniających, światłach, czy też o fotoradarze. Te wszystkie" udogodnienia", nie pomogą łajzą.

This comment was minimized by the moderator on the site

Oczywiście zdarzają się i tacy, widzę że niekoniecznie znasz możliwości kierowców na tym odcinku drogi mieszkam obok obwodnicy, przejeżdżam przez nią kilka razy dziennie i doskonale wiem że jak sie przejeżdża od strony Środy do Ciechowa to niby nikogo nie ma, wciska sie gaz i juz słychać z lewej strony pisk opon. Raz bylem swiadkiem że kierowca motoru jadący od strony Wroclawia jeszcze dodal gazu i przejechał lewą stroną wysepki. Moglo sie...

Oczywiście zdarzają się i tacy, widzę że niekoniecznie znasz możliwości kierowców na tym odcinku drogi mieszkam obok obwodnicy, przejeżdżam przez nią kilka razy dziennie i doskonale wiem że jak sie przejeżdża od strony Środy do Ciechowa to niby nikogo nie ma, wciska sie gaz i juz słychać z lewej strony pisk opon. Raz bylem swiadkiem że kierowca motoru jadący od strony Wroclawia jeszcze dodal gazu i przejechał lewą stroną wysepki. Moglo sie to tragicznie skończyć zarówno dla kierowcy prawidłowo przejeżdżającemu przez skrzyżowanie jak mi, bo wówczas przechodzilem przez pasy. Podobnych przypadków jest multum. Codziennie sie zdarzają drobne stłuczki w których kierowcy "dogadują się między sobą" bez interwencji policji. Światła lub rondo jest konieczne i proszę nie siać fermentu że to nie jest potrzebne.

Czytaj więcej
This comment was minimized by the moderator on the site

Wybory tuż tuż a świateł dalej nie ma!!!

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację