Przejdź do głównej treści
34
lata

RAZEM

Wypadek na średzkiej obwodnicy (zdjęcia!)

Wczoraj o godnie 12:20 znowu doszło do wypadku na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 94 z drogą Ciechów – Środa Śl.

Galeria

Kierujący samochodem osobowym marki Chevrolet jadący z Ciechowa do Środy Śląskiej, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu od strony Legnicy kierującemu samochodem osobowym marki Suzuki, który zmierzał w kierunku Wrocławia. Obaj kierowcy zostali przebadani pod kontem trzeźwości i w obu przypadkach alkomat wykazał zero.

Na miejscu działały 3 karetki pogotowia ratunkowego, 4 zastępy straży pożarnej oraz policja. Kierowca Chevroleta oraz jego dwaj pasażerowie zostali opatrzeni na miejscu, trzeci został przewieziony do szpitala we Wrocławiu. Pasażer  drugiego samochodu został również opatrzony na miejscu, a kierowca przewieziony do szpitala w Legnicy.

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

(kb) fot. LP

 

Dołącz do naszych obserwatorów

Nie przegap najważniejszych informacji z regionu!

GALERIA

ARTYKUŁY PARTNERÓW

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.