Wypadek! Osobę poszkodowaną zabrało lotnicze pogotowie ratunkowe
Wczoraj w godzinach wieczornych w Środzie Śl. na DK 94, na wysokości skrzyżowania prowadzącego do miejscowości Ogrodnica, doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego oraz autolawety.
Dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej informację o wypadku otrzymał o godzinie 18:33.
- Wskutek zdarzenia poszkodowana została jedna osoba, która została zabrana przez lotnicze pogotowie ratunkowe do szpitala. Na czas działań służb droga była zablokowana - wyjaśnia - dyżurna KP PSP w Środzie Śląskiej.
-
Kierująca pojazdem marki Peugeot (lat 21), nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo kierującemu pojazdem marki Renault (lat 54). Oboje kierujący byli trzeźwi. Poszkodowana 21-latka, z obrażeniami, została zabrana do szpitala we Wrocławiu - informuje asp. sztab. Marta Stefanowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.
(kb) / fot. mk, czytelnik
GALERIA
ARTYKUŁY PARTNERÓW
ZOBACZ RÓWNIEŻ
Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
