sobota 28.05.2022

Imieniny: Jaromira Justa

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Zabawa karnawałowa w Przedszkolu Publicznym nr 1 w Środzie Śląskiej
Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. A może przede wszystkim dla naszych milusińskich. Dla nich bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni.

Przedszkolaki, wraz z nauczycielkami, bawiły się świetnie Przedszkolaki, wraz z nauczycielkami, bawiły się świetnie

W naszym przedszkolu także odbył się taki bal, podczas którego najmłodsi uczestnicy mieli możliwość wspólnego tańczenia i śpiewania. Niezliczone księżniczki, towarzyszący im kowboje, Indianie, krasnoludki, królewny, motylki, myszki, kotki, krakowianki, policjanci, smok oraz Batman ze Spider-Manem, a także inne postacie z kreskówek opanowały na kilka godzin sale przedszkolne.

Dzieci tańczyły twista, rock and rolla, sambę, makarenę, kaczuszki i świetnie się przy tym bawiły. Gdy tancerze poczuli się bardzo zmęczeni nastąpiła przerwa na posiłek. Na twarzach małych tancerek i tancerzy malował się uśmiech, który nie znikał, mimo chwilowego zmęczenia. Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, co było głównym celem tego spotkania.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Kolejny bal karnawałowy już za rok!

Katarzyna Walaszczyk

REKLAMA. Personalizowane,czyli na miarę! Z tekstem dopasowanym do twoich potrzeb, zdjęciami wkomponowanymi w ilustracje, życzeniami i dedykacją. W miękkiej lub twardej oprawie albo na tekturze. Znajdź idealną personalizowaną książkę na prezent, zabawę lub zbliżenie się z dzieckiem.

<-- || -->

  • Słuchacz powiedział(a) Więcej
    Przepiękne regionalne wydarzenie, wspaniała twórczość literacka, wspaniała interpretacja muzyczna, przemyślana oprawa graficzna! Mówiąc... 9 minut temu.
  • Fan powiedział(a) Więcej
    Jak za wszystko Wójto zapłacił to dlaczego nie skorzystać 23 minut temu
  • Greg powiedział(a) Więcej
    Rząd nie ma swoich pieniędzy. Rozdaje im nasze pieniądze... 2 godziny temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

16.05.2022 15:56 wrote:

Szukam pomieszczenia do wynajęcia o wymiarach min. 2x8 metrów i wysokości min 3,2 metrów na ternie Środy Śląskiej. Kontakt: 515792001.…

20.04.2022 12:30 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - STAROCIE - DZIEŁA SZTUKI - Stare PAMIĄTKI, Wartościowe DROBIAZGI - Różności !Kupię przeróżne Antyki - Starocie z Domu, Miesz…

11.04.2022 10:20 wrote:

Jeśli chcesz szybko sprzedać stare Obrazy, Obrazki np. z likwidacji kolekcji, może po dziadkach, ze strychu, mieszkania, domu, może zawadza…

08.03.2022 12:05 wrote:

Cześć, dzisiaj tj 8.03 około 10:30, w okolicy Kościuszki 42 znalazłem klucze, Kontakt do mnie :  5(x)7(x)8(x) 9(x)1(x)7(x)  6(x)6(x)7(x) …