piątek 12.08.2022

Imieniny: Lecha Euzebii

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Zagrali u siebie - rapowy koncert w Przedmościu
Gramy u siebie, to nazwa koncertu rapowego, który dzięki zaangażowaniu i współpracy wielu osób został zorganizowany w Przedmościu w gminie Środa Śląska 13 września. 


Wydarzenie pod wspomnianą nazwą powstało dzięki Mateuszowi i Sebastianowi Wołkowskim założycielom zespołu Geny Zdolnego Śląska, którzy przylecieli z Anglii, w której  na co dzień mieszkają, do swojej małej ojczyzny, by wystąpić przed jej mieszkańcami i gośćmi.

Impreza nie przyciągnęła zbyt dużej ilości fanów rapu, być może w naszych skromnych progach ten styl muzyki nie rozpowszechnił się jeszcze na tyle mocno co disco polo. Dlatego właśnie sołtys wsi Przedmoście Sabina Wereszczyńska, mieszkańcy, organizacje oraz stowarzyszenie przygotowali piątkowy koncert, aby promować ten styl muzyki, wychodzić na wprost stereotypom, a przede wszystkim popularyzować młodych lokalnych artystów.

Kulminacją tego wieczoru był występ pełen pozytywnej energii chłopaków z zespołu Geny Zdolnego Śląska. Bracia Bolo i Mat zaśpiewali wiele ciekawych piosenek o różnorodnym przekazie. Chłopaki nie zapomnieli o ojczyźnie, rodzinie, przyjaciołach oraz kumplach.  Dedykowana specjalnie dla ich mamy piosenka urzekła publiczność. Podobnie emocjonujące  było odśpiewanie wspólnie z zawodnikiem specjalnie napisanej piosenki dla Klubu Skorpion Krępice. Słowa utworu podkreślały, że wszystkie zdobyte przez zawodników osiągnięcia są zasługą ich determinacji i ciężkiej pracy.

Pomimo niewielkiej frekwencji, sołtys wsi uważa imprezę za udaną i cieszy się z jej organizacji. - Zorganizowanie takiej uroczystości wymagało sporego nakładu pracy, dlatego też pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy społecznie, w sposób bezinteresowny angażowali się w przygotowanie koncertu. Dzięki okazanemu wsparciu udało się stworzyć niezapomnianą imprezę, którą mieszkańcy Przedmościa oraz przybyli goście, mam nadzieję, będą długo wspominać. Słowa podziękowania kieruję na ręce Genów Zdolnego Śląska - Mat i Bolo. Wielki Szacun i Wielkie Ogromne Dzięki... Bez Waszego wsparcia nie udałoby się to przedsięwzięcie. (…) Utwierdziliście mnie w przekonaniu, że warto wychodzić poza stereotypowe działania, warto próbować czegoś nowego, nie bać się ! Wasz występ był świetnym show! Mam nadzieję, że na tym nie poprzestaniemy  – podkreśla Sabina Wereszczyńska. 

W koncercie wystąpili: DJ SHL, LIL OJ, BARTOLOMEO, PTYCHU DUCH, PSH INC, AZET & POGO, AVO RECORDS, ERWUES, GENY ZDOLNEGO ŚLĄSKA.

(kb) / fot. kb

  • Anonim powiedział(a) Więcej
    I po cooplacac karte nigdzie nie wolno lowic a jak chcesz to plac za każdym razem razem inny rewir wkonco ktos sie wkorzyl i zanieczyszczenie puscil 2 godziny temu.
  • Pola powiedział(a) Więcej
    Dał przykład Trzasku w Warszawce. Dał. Z Czajki g..na lały się do Wisły i żadnej odpowiedzialności. Skoro on mógł, to dlaczego inni nie mogą? 3 godziny temu.
  • Janek powiedział(a) Więcej
    Największy stan zagrożenia dla naszego powiatu mieści się w gmachu na Wrocławskiej 2! 4 godziny temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…