piątek 12.08.2022

Imieniny: Lecha Euzebii

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Zasłużone gratulacje za Dolnośląski Klucz Sukcesu
2 listopada na zaproszenie burmistrza Adama Rucińskiego w średzkim magistracie gościł Bogusław Krasucki, burmistrz Środy Śląskiej w latach 2001-2014. Okazją do spotkania było podsumowanie tegorocznej edycji Dolnośląskiego Klucza Sukcesu. 28 października taką nagrodę w kategorii za wybitne osiągnięcia w działalności samorządowej otrzymał w Zagórzu Śląskim Bogusław Krasucki.

Gratulacje dla poprzedniego burmistrza Środy Śląskiej Bogusława Krasuckiego / Fot. UM Gratulacje dla poprzedniego burmistrza Środy Śląskiej Bogusława Krasuckiego / Fot. UM


Przewodniczący Rady Miejskiej Jerzy Kryciński odczytał gratulacje dla Bogusława Krasuckiego z tytułu przyznania mu przez Kapitułę Wyróżnienia Dolnośląski Klucz Sukcesu oraz podziękował za wieloletnią działalność samorządową Bogusława Krasuckiego na rzecz rozwoju gminy Środa Śląska w latach 1994-2014 oraz znaczący wzrost zatrudnienia i istotną poprawę jakości życia Mieszkańców miasta i gminy Środa Śląska w okresie sprawowania funkcji burmistrza w latach 2001-2014.

W spotkaniu w średzkim magistracie oprócz poprzedniego i obecnego włodarza średzkiej Gminy uczestniczyli członkowie Prezydium Rady Miejskiej: Jerzy Kryciński, Wioletta Borkowska i Mieczysław Łabatczyk oraz były przewodniczący Rady Miejskiej i obecny radny Zbigniew Sozański, a także Mariusz Kaczorowski, który uczestniczył w gali rozdania nagród DKŚ 28 X 2021 w Zagórzu Śląskim.

klucz sukcesu 001

Gratulacje ze strony przewodniczącego Rady Miejskiej Jerzego Krycińskiego / Fot. UM

Bogusław Krasucki podziękował burmistrzowi Rucińskiemu za zgłoszenie jego kandydatury do Kapituły Dolnośląskiego Klucza Sukcesu oraz jej merytoryczne uzasadnienie. Na zakończenie spotkania burmistrz Adam Ruciński zaprosił poprzedniego włodarza na wspólną wizytę samorządową w partnerskiej gminie Saterland w Dolnej Saksonii w czerwcu 2022 z okazji obchodów 20-lecia partnerstwa obu gmin.

klucz sukcesu 002

Samorządowcy Ziemi Średzkiej – burmistrzowie i radni Gminy Środa Śląska / Fot. UM

Dolnośląski Klucz Sukcesu – regionalne wyróżnienie, którym promowane są wybitne osobowości, firmy i instytucje oraz samorządy, które osiągnęły sukces podnoszący prestiż i rangę regionu dolnośląskiego. Nagrodami "Dolnośląskiego Klucza Sukcesu" są statuetki klucza kute przez artystę kowala Ryszarda Mazura. Inicjatorem konkursu jest Stowarzyszenie na rzecz promocji Dolnego Śląska. Statuetki przyznawane są przez Kapitułę Wyróżnienia corocznie od 1997 roku.

klucz sukcesu 003

Bogusław Krasucki  jako laureat nagrody Dolnośląskiego Klucza Sukcesu / Fot. M. Kaczorowski

Teraz jest ten moment, kiedy czuję się usatysfakcjonowany podwójnie ze swojej pracy na rzecz gminy Środa Śląska. Po pierwsze radość sprawiła mi praca – wcześniej jako radny, później jako burmistrz – a przede wszystkim – kiedy można było dostrzec efekty tej pracy, kiedy gmina się rozwijała i samorząd spełniał oczekiwania mieszkańców. Po drugie zadowolenie zostaje spotęgowane teraz, gdy po latach zostałem uhonorowany tym prestiżowym wyróżnieniem – mówił na www.roland-gazeta.pl po otrzymaniu wyróżnienia Bogusław Krasucki.

klucz sukcesu 004

Laureaci wyróżnieni Dolnośląskim Kluczem Sukcesu 2021 / Fot. M. Kaczorowski

– Dzisiaj z dumą, ale i pokorą przyjąłem statuetkę Dolnośląskiego Klucza Sukcesu w kategorii ”Za wybitne osiągnięcia w działalności samorządowej”. Mój sukces jest też Waszym sukcesem. To wyróżnienie potwierdza, że na przestrzeni lat dużo udało się zrobić na rzecz gminy i jej mieszkańców. Wszystkim, którzy latami mnie wspierali, dziękuję – podsumował swój sukces Bogusław Krasucki na www.roland-gazeta.pl

klucz sukcesu 005

Średzcy samorządowcy w Zagórzu Śląskim 28 października 2021 / Fot. M. Kaczorowski

(prg)

  • Anonim powiedział(a) Więcej
    I po cooplacac karte nigdzie nie wolno lowic a jak chcesz to plac za każdym razem razem inny rewir wkonco ktos sie wkorzyl i zanieczyszczenie puscil 3 godziny temu.
  • Pola powiedział(a) Więcej
    Dał przykład Trzasku w Warszawce. Dał. Z Czajki g..na lały się do Wisły i żadnej odpowiedzialności. Skoro on mógł, to dlaczego inni nie mogą? 3 godziny temu.
  • Janek powiedział(a) Więcej
    Największy stan zagrożenia dla naszego powiatu mieści się w gmachu na Wrocławskiej 2! 5 godzin temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…