niedziela 28.02.2021

Imieniny: Romana Ludomira

Złote gody Państwa Patarewiczów

Złote gody Państwa Patarewiczów

Pt, 07.08.2020 13:39

Państwo Anna i Zdzisław Patarewicz ze Środy Śląskiej 24 lipca spotkali się wraz ze swoimi gośćmi w Urzędzie Stanu Cywilnego, by uczcić 50-lecie małżeństwa.Złote gody, to wyjątkowy jubileusz zarówno dla małżonków, jak ich rodzin. Dlatego uroczystość ta była pełna ciepłych słów, gratulacji, życzeń i prezentów.

Szczególnym podkreśleniem ważności wydarzenia było wręczenie Jubilatom listu  gratulacyjnego i medali za „Długoletnie Pożycie Małżeńskie”, nadanych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę oraz obecność przedstawicieli lokalnych władz - burmistrza Środy Śl. Adama Rucińskiego i przewodniczącego Rady Miejskiej Jerzego Krycińskiego.

Małżonkowie nie kryli wzruszenia i dziękowali rodzinie oraz gościom za pamięć i piękne życzenia.

My również składamy Państwu serdeczne życzenia radości, miłości, zdrowia i wszelkiej pomyślności!

(red) / fot. Foto Sztuka Ryszard Żłobiński
powrót na górę
 • Kleks powiedział(a) Więcej
  Jak ktoś chce się do czegoś doczepić, to zawsze znajdzie argument :) Zakrywanie twarzy zmniejsza ryzyko... 38 minut temu.
 • Peppers powiedział(a) Więcej
  Gdzieś się zgubiło "Miękinia, otwórz się na zdrowy klimat"....... 58 minut temu.
 • Trudno zrozumieć powiedział(a) Więcej
  To znaczy, że wcześniej gdy zalecali noszenie tych przyłbice, szalików ,chustek itp narażeni nas na niebezpieczeństwo? 2 godziny temu.
 • Trudno zrozumieć powiedział(a) Więcej
  To jak te "śmieszne przyłbice i ten szajs" dobre były przez rok pandemii i dopiero teraz minister zdrowia i... 2 godziny temu.
 • szczerze i naprawdę powiedział(a) Więcej
  Bezsprzecznie  wolę naturalne,szczere, historyczne, wiarygodne i patriotyczne opowiadania Pana Wojtka Kopacza. 3 godziny temu.
 • marek perlak powiedział(a) Więcej
  p.dyr.G.Borowski-bardzo ciekawe i nowatorskie w swojej formie art.zamieszcza pani Ania Celuch-zawsze z... 3 godziny temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Środa Śląska

Lokalne ogłoszenia drobne

25.02.2021 13:10 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - np.: po LIKWIDACJI NIERUCHOMOŚCI lub KOLEKCJI ANTYKÓW !!! Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy,…

15.02.2021 10:48 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na teren…

13.02.2021 19:49 wrote:

Śnieg zalegający na dachu budynku może stanowić śmiertelne zagrożenie dla ludzi. Aby uniknąć wypadków należy jedynie zadbać o regularne …

09.02.2021 13:03 wrote:

  POMOC BIEDNYM I UBOGIM PRZYNOSI RADOŚĆ,SIŁĘ I DUMĘ…DLA NAS OSÓB BIEDNYCH I WYKLUCZONYCH JEST TO TEMAT BARDZO WSTYDLIWY PROSIĆ O POMOC INN…

0
RAZEM