piątek 12.08.2022

Imieniny: Lecha Euzebii

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Złoty jubileusz Państwa Krystyny i Romana Kozaków
Pół wieku wspólnego pożycia małżeńskiego, to niewątpliwie powód do dumy i świętowania. Nie tylko budzi podziw, ale symbolizuje szczególną wartość jaką jest rodzina.

Fot. Foto Sztuka Ryszard Żłobiński Fot. Foto Sztuka Ryszard Żłobiński


2 lipca w Urzędzie Stanu Cywilnego w Środzie Śląskiej Państwo Krystyna i Roman Kozakowie z Przedmościa wspólnie z gośćmi uczcili Złote Gody.

W uroczystości, prócz rodziny jubilatów uczestniczyli - burmistrz Środy Śląskiej Adam Ruciński, przewodniczący rady Miejskiej Jerzy Kryciński i kierownik USC Monika Kamińska.

Szczególnym punktem uroczystości było przekazanie małżonkom medali za długoletnie pożycie małżeńskie nadanych przez prezydenta RP oraz listu gratulacyjnego. Był również toast za zdrowie jubilatów, gratulacje i moc życzeń.

Dołączając się do gratulacji z okazji jakże pięknej 50. rocznicy ślubu, życzymy Państwu abyście dalej szli przez życie trzymając się mocno za ręce, zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć.

(rol)

  • Anonim powiedział(a) Więcej
    I po cooplacac karte nigdzie nie wolno lowic a jak chcesz to plac za każdym razem razem inny rewir wkonco ktos sie wkorzyl i zanieczyszczenie puscil 2 godziny temu.
  • Pola powiedział(a) Więcej
    Dał przykład Trzasku w Warszawce. Dał. Z Czajki g..na lały się do Wisły i żadnej odpowiedzialności. Skoro on mógł, to dlaczego inni nie mogą? 2 godziny temu.
  • Janek powiedział(a) Więcej
    Największy stan zagrożenia dla naszego powiatu mieści się w gmachu na Wrocławskiej 2! 4 godziny temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…