wtorek 21.09.2021

Imieniny: Jonasza Mateusza

Fot. Foto Sztuka Ryszard Żłobiński Fot. Foto Sztuka Ryszard Żłobiński

Złoty jubileusz Państwa Krystyny i Romana Kozaków

Wt, 06.07.2021 10:50
 •  

Pół wieku wspólnego pożycia małżeńskiego, to niewątpliwie powód do dumy i świętowania. Nie tylko budzi podziw, ale symbolizuje szczególną wartość jaką jest rodzina.


2 lipca w Urzędzie Stanu Cywilnego w Środzie Śląskiej Państwo Krystyna i Roman Kozakowie z Przedmościa wspólnie z gośćmi uczcili Złote Gody.

W uroczystości, prócz rodziny jubilatów uczestniczyli - burmistrz Środy Śląskiej Adam Ruciński, przewodniczący rady Miejskiej Jerzy Kryciński i kierownik USC Monika Kamińska.

Szczególnym punktem uroczystości było przekazanie małżonkom medali za długoletnie pożycie małżeńskie nadanych przez prezydenta RP oraz listu gratulacyjnego. Był również toast za zdrowie jubilatów, gratulacje i moc życzeń.

Dołączając się do gratulacji z okazji jakże pięknej 50. rocznicy ślubu, życzymy Państwu abyście dalej szli przez życie trzymając się mocno za ręce, zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć.

(rol)

 • 10
 • 8
 • 0
 • 3
 • 0
 • 0


Najczęściej komentowane

Najnowsze komentarze

 • Wojewoda powiedział(a) Więcej
  Wniosek o światła ma już z 2-3 lata, jak nie więcej. A konsultacje w sprawie przebudowy... 4 godziny temu.
 • JK powiedział(a) Więcej
  A skąd wiadomo, że gmina coś zamawiała? W tekście jest tylko mowa o wezwaniu w sprawie... 5 godzin temu.
 • IwanGelik powiedział(a) Więcej
  Jprdl. Powiat nie ma się czym pochwalić-parcie na szkło lvl himalaje......
  Boję się... 6 godzin temu.
 • Dziurkacz papier biurko powiedział(a) Więcej
  Ty do roboty się weź a nie siedzisz w komentarzach... 12 godzin temu.

Najnowsze artykuły

Wyszukiwarka artykułów:

Bądź na bieżąco!

Powiadomienie push to krótki komunikat informujący o nowo dodanym artykule. Wyglądem przypomina powiadomienie o nowej wiadomości SMS (urządzenia mobilne) oraz wyskakujące okienko w przypadku przeglądarki na PC / laptopie. Powiadomienia możesz w każdej chwili deaktywować, tym samym przyciskiem:

 

Bądź na bieżąco z wiadomościami z powiatu średzkiego! Polityka prywatności.

Lokalne ogłoszenia drobne

04.09.2021 02:53 wrote:

Witam. Sprzedam słoneczne mieszkanie w bloku w Ciechowie przy ulicy Osiedlowej. 3 pokoje,kuchnia,łazienka, wc,garaż i dwie piwnice. Położon…

03.09.2021 07:44 wrote:

KUPIĘ Antyki / Starocie - PORZĄDKI, LIKWIDACJA MIESZKANIA, DOMU, WILLI, KOLEKCJI ANTYKÓW ... Zadzwoń ! KUPIĘ od ręki za GOTÓWKĘ stare : Obr…

31.08.2021 16:15 wrote:

Sprzedam: - jeansy dziewczęce 140cm, dwie  pary, każda po 10 zł, stan idealny, - kurtkę chłopięcą jesienną Decatlon 140-150cm, 30 zł, sta…

11.08.2021 14:39 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE - LIKWIDACJA - PRZEPROWADZKA DOMU, MIESZKANIA - ZADZWOŃ ! KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE za GOTÓWKĘ !Obrazy, Porcelana, Ce…