sobota 20.08.2022

Imieniny: Bernarda Samuela

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Plac zabaw w Bukówku w ramach BO
Pod koniec czerwca dokonano otwarcia nowego placu zabaw przy boisku sportowym w Bukówku. To zadanie wykonane w ramach Budżetu Obywatelskiego (BO). Koszt inwestycji wyniósł 70 tys. zł.

Fot. UM Fot. UM


W symbolicznym przecięciu wstęgi oprócz miejscowych dzieci wzięli udział sołtys Bukówka Piotr Seredyński, radny Rady Miejskiej Zdzisław Kruszelnicki oraz Angelika Milczanowska - koordynator projektu z UM oraz burmistrz Adam Ruciński.

Na ogrodzonym terenie placu zabaw zamontowano dwie huśtawki, zjeżdżalnie i huśtawkę wagową. Oprócz tego, w głębi placu powstały elementy siłowni zewnętrznej. Prace wykonywała firma Magic Garden z Pakościa.

Pomysłodawcą i autorem projektu do Budżetu Obywatelskiego był sołtys Piotr Seredyński. – Bardzo liczyliśmy na to, że nasz pomysł wygra. W głosowaniu za tym projektem pomagały nam okoliczne miejscowości, za co bardzo dziękujemy – mówił sołtys Piotr Seredyński.

Na marginesie należy dodać, że trwają inwentaryzacje wszystkich placów zabaw na terenie gminy Środa Śląska. Prace naprawcze, takie jak wymiana przęseł ogrodzenia, naprawa zabawek oraz uzupełnienie piasku będą zlecane na bieżąco wykonawcy wybranemu w procedurze konkurencyjnej, który będzie je wykonywał niezwłocznie.

(prg)

zpl

 • obywatel miasta powiedział(a) Więcej
  ŚŚ to jak ćwierć ćwierci mojej dzielnicy we Wrocławiu , TY MIASTOWY JESTEŚ .

  6 godzin temu.
 • obywatel miasta powiedział(a) Więcej
  Zamieszkałem gdzieś w okolicy i to co widuję na tutejszych drogach przeraża . Tu się jeździ jak po swojej stodole . Sforki... 7 godzin temu.
 • obywatel miasta powiedział(a) Więcej
  Przecież te pastuchy jeżdżą jak chcą i robią co chcą , a tutejsza policja ma to w poważaniu ,
  lepiej zamknąć oczy i... 7 godzin temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…