poniedziałek 27.09.2021

Imieniny: Damiana Amadeusza

Fot. UM Fot. UM

Plac zabaw w Bukówku w ramach BO

Wt, 06.07.2021 15:31
 •  

Pod koniec czerwca dokonano otwarcia nowego placu zabaw przy boisku sportowym w Bukówku. To zadanie wykonane w ramach Budżetu Obywatelskiego (BO). Koszt inwestycji wyniósł 70 tys. zł.


W symbolicznym przecięciu wstęgi oprócz miejscowych dzieci wzięli udział sołtys Bukówka Piotr Seredyński, radny Rady Miejskiej Zdzisław Kruszelnicki oraz Angelika Milczanowska - koordynator projektu z UM oraz burmistrz Adam Ruciński.

Na ogrodzonym terenie placu zabaw zamontowano dwie huśtawki, zjeżdżalnie i huśtawkę wagową. Oprócz tego, w głębi placu powstały elementy siłowni zewnętrznej. Prace wykonywała firma Magic Garden z Pakościa.

Pomysłodawcą i autorem projektu do Budżetu Obywatelskiego był sołtys Piotr Seredyński. – Bardzo liczyliśmy na to, że nasz pomysł wygra. W głosowaniu za tym projektem pomagały nam okoliczne miejscowości, za co bardzo dziękujemy – mówił sołtys Piotr Seredyński.

Na marginesie należy dodać, że trwają inwentaryzacje wszystkich placów zabaw na terenie gminy Środa Śląska. Prace naprawcze, takie jak wymiana przęseł ogrodzenia, naprawa zabawek oraz uzupełnienie piasku będą zlecane na bieżąco wykonawcy wybranemu w procedurze konkurencyjnej, który będzie je wykonywał niezwłocznie.

(prg)

zpl

 • 2
 • 1
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0


Najnowsze komentarze

 • Seba powiedział(a) Więcej
  Czyli wydrukowali w Berlinie . Tylko pogratulować. 14 godzin temu.
 • Emilka powiedział(a) Więcej
  Wczoraj czytałam  w berlińskich Kontaktach.  W bombadrowanym Berlinie. Pozdrawiam.  14 godzin temu.
 • Roman powiedział(a) Więcej
  Czyli jak zawsze *** te dzieci zeby niemialy mozliwisci wyboru fajnego kierunku wstyd i czym wy... 1 dzień temu
 • Demon powiedział(a) Więcej
  A ja powiem tak jeba....wszystkich dilerów w Malczycach co diluja i uznają się za wielkich... 1 dzień temu

Najnowsze artykuły

Wyszukiwarka artykułów:

Bądź na bieżąco!

Powiadomienie push to krótki komunikat informujący o nowo dodanym artykule. Wyglądem przypomina powiadomienie o nowej wiadomości SMS (urządzenia mobilne) oraz wyskakujące okienko w przypadku przeglądarki na PC / laptopie. Powiadomienia możesz w każdej chwili deaktywować, tym samym przyciskiem:

 

Bądź na bieżąco z wiadomościami z powiatu średzkiego! Polityka prywatności.

Lokalne ogłoszenia drobne

21.09.2021 14:44 wrote:

PORZĄDKI - PRZEPROWADZKA - ZMIANA WYSTROJU - POTRZEBUJESZ SZYBKO GOTÓWKĘ ? DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry EXTRA GOTÓWKĄ - kupię Antyki / Starocie…

16.09.2021 21:41 wrote:

Internetowa Galeria Handlowa oferuje wszystkie oferty i usługi które są w galeriach stacjonarnych.Zakupy szeroka oferta sklepów np. z odzie…

04.09.2021 02:53 wrote:

Witam. Sprzedam słoneczne mieszkanie w bloku w Ciechowie przy ulicy Osiedlowej. 3 pokoje,kuchnia,łazienka, wc,garaż i dwie piwnice. Położon…

03.09.2021 07:44 wrote:

KUPIĘ Antyki / Starocie - PORZĄDKI, LIKWIDACJA MIESZKANIA, DOMU, WILLI, KOLEKCJI ANTYKÓW ... Zadzwoń ! KUPIĘ od ręki za GOTÓWKĘ stare : Obr…