sobota 29.01.2022

Imieniny: Franciszka Józefa

Fot. UM Fot. UM

Plac zabaw w Bukówku w ramach BO

Wt, 06.07.2021 15:31
 •  

Pod koniec czerwca dokonano otwarcia nowego placu zabaw przy boisku sportowym w Bukówku. To zadanie wykonane w ramach Budżetu Obywatelskiego (BO). Koszt inwestycji wyniósł 70 tys. zł.


REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W symbolicznym przecięciu wstęgi oprócz miejscowych dzieci wzięli udział sołtys Bukówka Piotr Seredyński, radny Rady Miejskiej Zdzisław Kruszelnicki oraz Angelika Milczanowska - koordynator projektu z UM oraz burmistrz Adam Ruciński.

Na ogrodzonym terenie placu zabaw zamontowano dwie huśtawki, zjeżdżalnie i huśtawkę wagową. Oprócz tego, w głębi placu powstały elementy siłowni zewnętrznej. Prace wykonywała firma Magic Garden z Pakościa.

Pomysłodawcą i autorem projektu do Budżetu Obywatelskiego był sołtys Piotr Seredyński. – Bardzo liczyliśmy na to, że nasz pomysł wygra. W głosowaniu za tym projektem pomagały nam okoliczne miejscowości, za co bardzo dziękujemy – mówił sołtys Piotr Seredyński.

Na marginesie należy dodać, że trwają inwentaryzacje wszystkich placów zabaw na terenie gminy Środa Śląska. Prace naprawcze, takie jak wymiana przęseł ogrodzenia, naprawa zabawek oraz uzupełnienie piasku będą zlecane na bieżąco wykonawcy wybranemu w procedurze konkurencyjnej, który będzie je wykonywał niezwłocznie.

(prg)

zpl

 • 2
 • 1
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0

REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


powrót na górę
Najnowsze komentarze:
 • wolontariusz powiedział(a) Więcej
  Sztab WOŚP Domu Kultury w Środy Śląskiej  oraz sztab WOŚP z Wilkszyna połączyły siły przed zbliżającym się finałem WOŚP i razem... 21 minut temu.
 • Dorota powiedział(a) Więcej
  To samo co z droga przy biedronce, krzyczeliście, tupaliscie, że musi zrobić i co? Teraz Polbus sam za swoje, prywatne środki ja zrpbi bo to jest... 52 minut temu
 • abc powiedział(a) Więcej
  i pomyslec ,ze to niedawno byl przewodniczacy rady powiatu-ale cyrk,ja prdl . godzinę temu.
REKLAMA
reklama@roland-gazeta.pl

Lokalne ogłoszenia drobne

25.01.2022 11:58 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztuć…

23.01.2022 18:18 wrote:

Praca dla pomocy kuchennej /kucharki - dorywcza w weekendy lub w tygodniu - tel 885 17 64 63…

19.01.2022 20:08 wrote:

Wykonuję drobne prace spawalnicze - meble, płoty, bramy, stoliki, wózki, i inne. Zapraszam do współpracy 792 279 495 - Tomasz…

19.01.2022 20:06 wrote:

Kupię przyczepkę ubezpieczoną, z tabliczką znamionową - czyli legalną z papierami, samoróbkę. Jeśli chcesz sprzedać skontaktuj się ze mną. …