sobota 15.05.2021

Imieniny: Zofii Nadziei

Zwykły upadek spowodował tragedię... Mieszkanka Środy Śląskiej potrzebuje pomocy!

Zwykły upadek spowodował tragedię... Mieszkanka Środy Śląskiej potrzebuje pomocy!

Wt, 02.06.2020 14:12

O tym, że przysłowiowe nieszczęścia chodzą parami, przekonała się mieszkanka naszego miasta pani Beata Komornicka. Zdaniem przyjaciół, jest osobą skromną o wielkim sercu, zawsze gotową nieść pomoc. Jednak to ona jej teraz bardzo potrzebuje, a proszenie o wsparcie przychodzi jej z dużą trudnością, jednak bez niego nie jest w stanie wrócić do "normalności".Poukładane i spokojne życie pani Beaty zmieniło się całkowicie, kiedy upadła po operacji nogi.

To spowodowało uszkodzenie, które doprowadziło do amputacji nogi. W szpitalu musiałam leżeć kilka tygodni. Najbardziej bałam się wtedy o przyszłość, o moją córkę, jak sobie teraz poradzimy. Do tej pory pracowałam w sklepie jako ekspedientka i jakoś dawałyśmy sobie ze wszystkim radę, choć byłyśmy same. Po operacji musiałam przesiąść się na wózek inwalidzki… Zmieniło się wszystko, a ja proszę Was bardzo o pomoc.

Jedyną szansą na poprawę mojego stanu i sytuacji, w jakiej się znalazłam, jest proteza nogi. Dzięki niej będę mogła wrócić do pracy, bardzo tego potrzebuję. Zapisałam się do projektu społecznego dla osób niepełnosprawnych, dzięki któremu łatwiej jest znaleźć pracę i wrócić do aktywności. Aby tak się stało, muszę posiadać protezę. Jej zakup przekracza jednak moje możliwości finansowe.

Sama nie dam rady za nią zapłacić, a bez niej nie wrócę do pracy... Wierzę, że uda mi się zebrać na protezę środki i będę mogła znowu być samodzielna, dlatego z całego serca proszę o wsparcie - prosi kobieta.

Pomóc pani Beacie można dokonując choćby najmniejszej wpłaty na stornie fundacji Siepomaga. Tam też znajdziecie więcej informacji.

Liczy się każda złotówka! W imieniu pani Beaty dziękujemy za wsparcie, które może znacznie odmieć jej bardzo trudną sytuację życiową.

(red) / fot. Siepomaga.pl

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
powrót na górę
 • Mieszkaniec powiedział(a) Więcej
  Z miastem będzie to samo co z UG 1/2 etaty dla wszystkich.  50 minut temu.
 • Mieszkaniec powiedział(a) Więcej
  Można byłoby wybrać - tylko że mądre osoby... 52 minut temu
 • marek perlak powiedział(a) Więcej
  rowniez myslalem o tym samym-winnica,jakas pasieka(sam... 3 godziny temu.
 • marek perlak powiedział(a) Więcej
  rowniez z przykroscia patrze na zdjecia z tego... 3 godziny temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Środa Śląska

Lokalne ogłoszenia drobne

04.05.2021 08:15 wrote:

POSZUKUJĘ i KUPUJĘ - poniemieckie STAROCIE - A N T Y K I - PRZEDWOJENNE oraz STARSZE za GOTÓWKĘ -!- Kupię przeróżne Antyki – Starocie z Dom…

30.03.2021 09:27 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - SKUP ANTYKÓW - LIKWIDACJA - MIESZKANIA, DOMU, KOLEKCJI - GOTÓWKA od ręki - SZYBKI KONTAKT i DOJAZD ! Kupię Stare Obrazy, Obr…

29.03.2021 04:41 wrote:

Oferuję:- wycinkę drzew,- zrąbkowane gałęzi z wywozem,- przygotowywanie działek pod inwestycję,- karczowanie pni,- usługi melioracyjne,- tr…

18.03.2021 11:20 wrote:

SKUPUJĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry EXTRA GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ ! ZDECYDOWANIE KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE od ręk…