sobota 02.07.2022

Imieniny: Jagody Urbana

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

  Dział: Udanin poniedziałek, 06 czerwiec 2022 11:43


Dobra zabawa i integracja na Pikniku Rodzinnym w Udaninie
Choć pogoda zrobiła psikusa, a niebo zakryło się chmurami, nie przeszkodziło to mieszkańcom Udanina, aby po raz ósmy podczas Pikniku Rodzinnego wspólnie świętować Dzień Matki, Dzień Dziecka i Dnia Ojca.

Fot. Gmina Udanin Fot. Gmina Udanin


Organizatorem wydarzenia był Sołtys wsi Udanin i Rada Sołecka. Atrakcji tradycyjnie nie brakowo. Były gry i animacje dla dzieci, warsztaty robienia magnesów, tatuaże, balony, bańki mydlane, bezpłatne dmuchańce i goście specjalni – bajkowe postacie Sky i Marshall z Psiego Patrolu oraz Olaf z Krainy Lodu. W tym roku obył się też mały Turniej Wsi, podczas którego dzieci i dorośli konkurowali o zajęcie pierwszego miejsca. Emocji nie brakowało, ale tak naprawdę liczyła się dobra zabawa.

Nie zawiodła także jednostka OSP Udanin, która wsparła organizatorów zapewniając atrakcje dla uczestników pikniku. Sołtys oraz Rada Sołecka zapewnili też bezpłatnie pyszny poczęstunek. Były dania z grilla, domowe wypieki, napoje gorące i zimne, słodkości, a w tym roku dodatkowo popcorn i wata cukrowa.

VIII Piknik Rodzinny przechodzi już do historii wsi jako kolejne wydarzenie integrujące lokalną społeczność. Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim mieszkańcom, którzy pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych opowiedzieli na zaproszenie. Podziękowania kierowane są także do Członka Zarządu Powiatu Średzkiego Grzegorza Pierzchalskiego za pomoc w zorganizowaniu maszyny do popcornu oraz Jednostki OSP KSRG Udanin za obecność, pomoc i wsparcie.

Piknik Rodzinny został sfinansowany z budżetu Gminy Udanin w ramach Funduszu Sołeckiego.

(mpr)

 • sołtys powiedział(a) Więcej
  Wioletta Borkowska obnażyła fałsz Gruchy, w końcu 3 godziny temu.
 • Michał powiedział(a) Więcej
  Brawo Arkadiusz Paweł i Mirek...... Reszta do wymiany..... Dupo wlaxy..... Wiola a ty już się nie wypowiadaj proszę.... 6 godzin temu.
 • Ujazd gorny powiedział(a) Więcej
  Nie było widać w górnym policji a staw był pełny aż brakowało miejsca i ludzie odjeżdżali 11 godzin temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

16.06.2022 14:13 wrote:

Kupię używany, sprawny akordeon w dobrym stanie.  Kontakt pod nr tel. 696132306. …

16.05.2022 15:56 wrote:

Szukam pomieszczenia do wynajęcia o wymiarach min. 2x8 metrów i wysokości min 3,2 metrów na ternie Środy Śląskiej. Kontakt: 515792001.…

20.04.2022 12:30 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - STAROCIE - DZIEŁA SZTUKI - Stare PAMIĄTKI, Wartościowe DROBIAZGI - Różności !Kupię przeróżne Antyki - Starocie z Domu, Miesz…

11.04.2022 10:20 wrote:

Jeśli chcesz szybko sprzedać stare Obrazy, Obrazki np. z likwidacji kolekcji, może po dziadkach, ze strychu, mieszkania, domu, może zawadza…