Imieniny:

33 lata
    Dział: Udanin czwartek, 05 czerwiec 2025 15:54


Gminny Dzień Dziecka pełen emocji - Ujazd Górny tętnił radością


5 czerwca na boisku sportowym w Ujeździe Górnym odbył się pełen radości Gminny Dzień Dziecka, przygotowany przez Centrum Biblioteczno-Kulturalne w Udaninie. Wydarzenie zgromadziło dzieci z przedszkoli i szkół, a także ich rodziny, które wspólnie świętowały ten wyjątkowy dzień.




Fot. Gmina Udanin Fot. Gmina Udanin


Skomentuj

Oficjalnego otwarcia dokonali Wójt Gminy Udanin Wojciech Płaziuk oraz Dyrektor Centrum Biblioteczno-Kulturalnego w Udaninie Anna Chorążewska, którzy przywitali uczestników i życzyli najmłodszym niezapomnianych chwil pełnych uśmiechu i zabawy.

Pogoda dopisała, a program atrakcji był bogaty! Dzieci mogły skorzystać z kolorowych dmuchańców, wziąć udział w kreatywnych zabawach z animatorami, zrobić tatuaż brokatowy i pomalować twarze, a także uczestniczyć w konkursach z nagrodami. Nie zabrakło także ogromnych maskotek, pokazów baniek mydlanych oraz pysznego poczęstunku. Wielką popularnością cieszyła się również akcja "Czytanie na Polanie".

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i wspaniałą atmosferę!

Gmina Udanin


Nie zatrzymuj tej wiadomości – podaj dalej!



 

Artykuły w kategorii:


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )

Jesteśmy razem 33 lata – od 1992 roku!


Lokalna REKLAMA Prawdziwe marki, prawdziwi ludzie, lokalne historie.
Kontakt w sprawie Twojej reklamy: +48 500 027 343 reklama@roland-gazeta.pl