wtorek 21.01.2020

Imieniny: Agnieszki Jaroslawa

 

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Kiermasz Świąteczny w Szkole Podstawowej w Udaninie

Kiermasz Świąteczny w Szkole Podstawowej w Udaninie

04.12. 2019
Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

15 grudnia w Szkole Podstawowej w Udaninie odbędzie się coroczny Kiermasz Świąteczny. Rodzice wraz z wychowawcami przygotują stoiska na których  nie zabraknie oryginalnych ozdób świątecznych i pysznych ciast. Kiermasz ma także inny cel. Od lat ukierunkowany jest na zasilenie klasowych funduszy i pomoc  potrzebującym z naszej lokalnej społeczności.

W ubiegłym roku społeczność szkolna swoim wsparciem objęła chorego chłopca Alana. Zbierano pieniądze  na wyjazd do Stanów Zjednoczonych, gdzie Alan miał przejść skomplikowaną operację serca. Misja się powiodła i już dziś jest po pierwszym zabiegu. Leczenie trwa i odnosi pozytywne skutki.

Ten rok będzie należał do Piotrusia, chłopca, który choruje Nauczyciele, uczniowie i rodzice postanowili pomóc w zakupie wózka inwalidzkiego. Organizują Kiermaszową Zbiórką Plastikowych Nakrętek. Zysk z ich sprzedaży będzie przeznaczony na rehabilitację i zakup wózka inwalidzkiego dla Piotrusia.  Wszyscy mieszkańcy, którzy  przyniosą do szkoły nakrętki dniu kiermaszu wezmą udział w losowaniu świątecznych niespodzianek. Do akcji włączył się także ludowy zespół Cicha Woda z Udanina, który wystąpi  z koncertem kolęd.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy i okolic. Mamy nadzieję, że i w tym roku Państwo nas nie zawiedziecie i licznie odwiedzicie naszą szkołę. Cel jest piękny i szlachetny.

Organizatorzy

kiermasz bożonarodzeniowy

 

 
Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację