Przejdź do głównej treści
34
lata

RAZEM

Spotkanie dyrektorów szkół z wizytatorem w SP Udanin

Dziś, w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Udaninie, dyrektorzy 12 szkół spotkali się z wizytatorem w celu omówienia i wypracowania założeń, które zostaną wdrożone w poszczególnych placówkach.

galeria

Głównym celem jest wypracowanie jak najlepszych wyników egzaminów u młodzieży, które i tak w naszej gminie są na zadowalającym poziomie.

Spotkanie otworzyła p. dyrektor Bożena Basa oraz wójt Wojciech Płaziuk, który życzył owocnych i jak najlepszych pomysłów i rozwiązań do wdrożenia w naszych szkołach.

Gmina Udanin


Spodobał Ci się artykuł?
Podziel się w społecznościach

GALERIA

Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.