Spotkanie dyrektorów szkół z wizytatorem w SP Udanin
Publikacja: 29.11.2019 17:30
Aktualizacja: 15.10.2025 19:11
oprac. TVi ROLAND
Dziś, w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Udaninie, dyrektorzy 12 szkół spotkali się z wizytatorem w celu omówienia i wypracowania założeń, które zostaną wdrożone w poszczególnych placówkach.
galeria
Głównym celem jest wypracowanie jak najlepszych wyników egzaminów u młodzieży, które i tak w naszej gminie są na zadowalającym poziomie.
Spotkanie otworzyła p. dyrektor Bożena Basa oraz wójt Wojciech Płaziuk, który życzył owocnych i jak najlepszych pomysłów i rozwiązań do wdrożenia w naszych szkołach.
Gmina Udanin
Spodobał Ci się artykuł?
Podziel się w społecznościach
Podziel się w społecznościach
GALERIA
Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343








