niedziela 23.01.2022

Imieniny: Ildefonsas Rajmunda

Fot. dh Fot. dh

Kolejny etap modernizacji boiska w Konarach

Śr, 01.12.2021 15:39

Dziś na boisku w Konarach rozpoczęto prace związane z doprowadzeniem sieci wodociągowej oraz kanalizacyjnej. To kolejny etap modernizacji obiektu. 


- Dzięki tej inwestycji mieszkańcy podczas różnych wydarzeń, jak na przykład dzień dziecka, będą mogli korzystać z wody bieżącej oraz ze znajdującej się w szatni toalety. Natomiast zawodnicy będę mieli do dyspozycji prysznic - wyjaśnia radny Gminy Udanin Daniel Hurlak. Zadanie będzie kosztować około 10 tys. złotych i kwotę tę w większości pokryje gmina. Gminny Związek Sportowy w Udaninie opłaci jedynie konieczne prace geodezyjne.

- Realizacja tego etapu modernizacji to efekt wielomiesięcznych działań dotyczących przygotowania projektu oraz niezbędnych uzgodnień, związanych przede wszystkim z wykonaniem przecisku pod drogą powiatową. Jest to możliwe dzięki dobrej współpracy z wójtem Wojciechem Płaziukiem, pracownikami Urzędu Gminy oraz projektantem i geodetą, przy akceptacji radnych gminy - dodaje radny Hurlak.

Przypomnijmy, że dokładnie rok temu, w ramach pierwszego etapu modernizacji boiska w Konarach, do szatni sportowej doprowadzono prąd. Z kolei na 2022 rok planowane jest ogrodzenie obiektu. 

OLO

 • 3
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0

REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


powrót na górę

Najczęściej komentowane

Najnowsze komentarze:
 • Sam powiedział(a) Więcej
  Podziękujemy mu na wyborach. 2 godziny temu.
 • Jarek powiedział(a) Więcej
  Ty jesteś ***......do granic możliwości ***ni.......i tyle co powiem debil jesteś  i nawet... 2 godziny temu.
 • Taki trochę JP powiedział(a) Więcej
  Jak dla mnie to powinna być robota dla Straży Miejskiej, a nie dla policji. Policja powinna... 9 godzin temu.
REKLAMA
reklama@roland-gazeta.pl

Lokalne ogłoszenia drobne

19.01.2022 20:08 wrote:

Wykonuję drobne prace spawalnicze - meble, płoty, bramy, stoliki, wózki, i inne. Zapraszam do współpracy 792 279 495 - Tomasz…

19.01.2022 20:06 wrote:

Kupię przyczepkę ubezpieczoną, z tabliczką znamionową - czyli legalną z papierami, samoróbkę. Jeśli chcesz sprzedać skontaktuj się ze mną. …

06.01.2022 11:32 wrote:

KUPIĘ ANTYKI po SPRZĄTANIU / CZYSZCZENIU / LIKWIDACJI - NIERUCHOMOŚCI - DOMU, MIESZKANIA, WILLI ...Interesują mnie : Stare Obrazy, Ikony, o…

20.12.2021 17:30 wrote:

Witam. Sprzedam słoneczne mieszkanie w bloku w Ciechowie przy ulicy Osiedlowej. 3 pokoje,kuchnia,łazienka, wc,garaż i dwie piwnice. Położon…