Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Pierwszoklasiści z SP w Ujeździe Górnym - pasowani na uczniów

Pierwszoklasiści z SP w Ujeździe Górnym - pasowani na uczniów

28.10. 2020

Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Ujeździe Górnym zostali pasowani na uczniów i oficjalnie przyjęci w poczet szkolnej społeczności. Uroczystość odbyła się w piątek 23 października 2020 r.

Ślubowanie ze względu na sytuację epidemiologiczną, wyglądało nieco inaczej niż zwykle. Dzieciom nie mogli niestety towarzyszyć uczniowie klas starszych. Nie zmienia to jednak faktu, iż dzień 23 października był dla pierwszoklasistów dniem niezwykłym i bardzo podniosłym.

W ceremonii wzięli udział zaproszeni goście: zastępująca panią dyrektor - p. Lucyna Filończyk, wójt gminy Udanin - p. Wojciech Płaziuk, przewodnicząca Rady Rodziców - p. Jolanta Nowak oraz rodzice pierwszoklasistów.

Najpierw odczytano list od dyrektora szkoły p. Doroty Byry, potem miał miejsce krótki występ, a następnie uczniowie klasy I złożyli ślubowanie. Wychowawca p. Justyna Pilarska wspólnie z wójtem dokonali uroczystego aktu pasowania dzieci na uczniów. Towarzyszyła temu podniosła atmosfera, a na buziach dzieci rysowały się wielkie emocje.

Każdy uczeń otrzymał dyplom, prezent od kolegów i koleżanek z klasy 0, II i III oraz od Rady Rodziców. Były też upominki od wójta gminy Udanin. Rodzice również pamiętali o swoich pociechach i na zakończenie uroczystości wręczyli im wielkie kolorowe kredki z niespodzianką. To był naprawdę udany i ważny dzień w życiu pierwszaków.

Gratulujemy wszystkim pierwszoklasistom i życzymy sukcesów w szkole.

Gmina UdaninNajbliższe wydarzenie

Wydarzenie rozpocznie się za:

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze

 • zdziwiony powiedział(a) Więcej
  :blink: przecież remont już się zaczął ... 7 godzin temu.
 • Doktorek powiedział(a) Więcej
  Gdzie znajdę przetarg na remont kiedyś szpitala? 7 godzin temu.
 • EDek powiedział(a) Więcej
  Monologi prowadzisz. Ciekawe, ciekawe. Sprawdź apteczkę  :blink: 8 godzin temu.
 • EDek powiedział(a) Więcej
  ??? 8 godzin temu.
 • Alojz powiedział(a) Więcej
  A ten ten pan z palcem do góry to ten co sprzedał za bezcen szpital,tak to ten pan chyba przylgnie do niego łatka mr.szpital. 10 godzin temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

30.11.2020 06:00 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na terenie powiatu średzkiego w lutym i marcu 2011 r.: -0…

19.11.2020 08:17 wrote:

Sprzedam choinki świerk pospolity,srebrny, jodła kaukaska. Cena w zależności od wielkości i rodzaju drzewka 50-70 PLN Tel.606-953-368  …

11.11.2020 18:42 wrote:

GOTÓWKA bez potrzeby wychodzenia z DOMU - SZYBKI KONTAKT ! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce, Patery, Tace, Świeczniki, Por…

09.11.2020 17:30 wrote:

nauka projektowania 2D/3D, nauka rysunku technicznego (od rzutowania przez wymiarowanie po tolerowanie), wykonywanie rysunków techniczny, p…

Ostrzeżenie pogodowe / powiat średzki

TodayNo special awareness requiredTomorrowNo special awareness required... więcej informacji.

Czytelniku!

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, udostępnij go! Pod tekstem znajdziesz opcję, dziękujemy.

0
RAZEM