Przejdź do głównej treści

Imieniny:


RAZEM

Totus Tuus - Cały Twój. Dzień Patrona Szkoły w Ujeździe Górnym

16 października społeczność Szkoły Podstawowej w Ujeżdzie Górnym obchodziła Dzień Patrona Szkoły - Jana Pawła II, postaci znanej każdemu polskiemu dziecku i milionom ludzi na całym świecie.


W tym roku ze względu na pandemię uroczystość była bardzo skromna. Wobec zaistniałej sytuacji epidemiologicznej było niemożliwe zrealizowanie zaplanowanych uroczystości. Po pięknych i wzruszających recytacjach oraz radosnych nutach pieśni religijnych wykonano zdjęcia pamiątkowe.

Aby uczcić ten szczególny dzień w szkole zostały złożone kwiaty przed tablicą pamiątkową.

Z okazji 100-nej rocznicy urodzin św. Jana Pawła II dziękując Bogu za życie i świętość patrona, uczniowie, którzy przygotowali audycję radiową polecili Jego wstawiennictwu i opiece całą społeczność szkolną.

Gmina Udanin

Aktualizacja: 20.10.2020 | 17:36


GALERIA

ZOBACZ RÓWNIEŻ

ARTYKUŁY PARTNERÓW

NAJNOWSZE PUBLIKACJE



Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.