środa 26.01.2022

Imieniny: Tymoteusza Michala

Fot. Gmina Udanin Fot. Gmina Udanin

Piknik Rodzinny w Udaninie

Śr, 18.08.2021 09:18

W sobotę (14 sierpnia) na boisku w Udaninie, Sołtys wsi wraz z Radą Sołecką zorganizowali dla mieszkańców Udanina VII Piknik Rodzinny, który tradycyjne był okazją do wspólnego świętowania Dnia Matki, Dnia Dziecka i Dnia Ojca.


REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W tym roku piknik odbył się nieco później, a to za sprawą budowy wiaty, która powstała z inicjatywy Sołtysa i Rady Sołeckiej.

Impreza rozpoczęła się od powitania wszystkich mieszkańców przez Sołtysa Roberta Woźnego oraz Wójta Gminy Wojciecha Płaziuka. Panowie dokonali także symbolicznego otwarcia wiaty, przecinając czerwoną wstęgę. Nowa wiata to idealne rozwiązania dla rozwoju małej architektury, zagospodarowania przestrzeni publicznej, a przede wszystkim integracji mieszkańców i zacieśniana lokalnych więzów. Liczymy, że przez długie lata będzie służyć mieszkańcom Udanina.

Tegoroczny piknik obfitował w mnóstwo atrakcji dla dzieci. Były warsztaty malowania figurek i robienia kolorowych bransoletek. Wiele emocji dostarczyły banki mydlane XXL, maskotki Olaf i Minionek czy konkurencje sportowe. Były wielkie klocki XXL, zabawy ruchowe i pokaz mody z różnymi przebraniami. Dzięki obecności Jednostki OSP Udanin hitem imprezy stała się kąpiel w pianie i kurtyny wodne.

W czasie pikniku wystąpił także rodzimy Zespół Ludowy „Cicha Woda”. Uczestniczy mogli także posłuchać przebojów biesiady polsko – cygańskiej. Dla wszystkich organizatorzy przygotowali poczęstunek w postaci grilla, ciast, napoi gorących i zimnych.

Sołtys i Rada Sołecka dziękują wszystkim, którzy pomimo upału uczestniczyli w VII Pikniku Rodzinnym. Podziękowania kierowane są także do Jednostki OSP Udanin za przygotowanie dodatkowych atrakcji dla dzieci.

Piknik został sfinansowany z budżetu Gminy Udanin w ramach Funduszu Sołeckiego.

Gmina Udanin

 • 1
 • 2
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0

REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


powrót na górę
Najnowsze komentarze:
 • Covidiusz powiedział(a) Więcej
  Testujcie się ile fabryka dała ,tylko to wam zostało popaprance telewizyjne... 3 godziny temu.
 • Doktor powiedział(a) Więcej
  Ktos tym zarządza czy nawet wydaje pozwolenie na postawienie takiego pudła - czyli wie jakie będą warunki. Brawo za wyobraźnię decydentowi!  5 godzin temu.
 • Magda powiedział(a) Więcej
  Ten list sprawił, że Sanepid zniósł możliwość pierwszeństwa badań dzieci do 6 lat. Kobiety z małymi, chorymi dziećmi stoją w kolejce... 5 godzin temu.
REKLAMA
reklama@roland-gazeta.pl

Lokalne ogłoszenia drobne

23.01.2022 18:18 wrote:

Praca dla pomocy kuchennej /kucharki - dorywcza w weekendy lub w tygodniu - tel 885 17 64 63…

19.01.2022 20:08 wrote:

Wykonuję drobne prace spawalnicze - meble, płoty, bramy, stoliki, wózki, i inne. Zapraszam do współpracy 792 279 495 - Tomasz…

19.01.2022 20:06 wrote:

Kupię przyczepkę ubezpieczoną, z tabliczką znamionową - czyli legalną z papierami, samoróbkę. Jeśli chcesz sprzedać skontaktuj się ze mną. …

06.01.2022 11:32 wrote:

KUPIĘ ANTYKI po SPRZĄTANIU / CZYSZCZENIU / LIKWIDACJI - NIERUCHOMOŚCI - DOMU, MIESZKANIA, WILLI ...Interesują mnie : Stare Obrazy, Ikony, o…