Przejdź do głównej treści

Imieniny:


RAZEM

Przebudowane zostaną kolejne świetlice w gminie Udanin oraz klub seniora

Niedawno informowaliśmy o przebudowie świetlicy w Pichorowicach. Jak się okazuje to nie koniec tego typu inwestycji na terenie gminy Udanin. Następne placówki zostaną poddane gruntownym remontom.


6 maja wójt gminy Udanin Wojciech Płaziuk i zastępca skarbnika gminy Wiesława Choroś, podpisali również umowy na przebudowę świetlic wiejskich w miejscowościach Gościsław i Ujazd Dolny oraz klubu seniora w Konarach.

Świetlice w Gościsławiu i Ujeździe Dolnym będą remontowane przez firmę TURPIS Sp.zo.o, Sp.k. z Wrocławia. Wartość umów wynosi 155.352,35zł.

Zadanie realizowane jest w ramach projektu dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” PROW 2014-2020.

Podpisana została także umowa na przebudowę części budynku usługowego wraz ze zmianą sposobu użytkowania na dzienny klub seniora w miejscowości Konary. Zadanie wykona firma TURPIS Sp.zo.o, Sp.k. z Wrocławia. Wartość umowy wynosi 249.892,19zł.

Zadanie to finansowane jest ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach programu „SENIOR +”.

(rol /gu)

Aktualizacja: 08.05.2021 | 16:56


ZOBACZ RÓWNIEŻ

ARTYKUŁY PARTNERÓW

NAJNOWSZE PUBLIKACJE



Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.