piątek 26.02.2021

Imieniny: Mirosława Aleksandra

Przechodzą na zasłużoną emeryturę

Przechodzą na zasłużoną emeryturę

Cz, 30.07.2020 11:26

Panie Barbara Zemla i Barbara Mazur przepracowały ponad 40 lat. 29 lipca pożegnały się ze swoimi współpracownikami i podziękowały za wszystkie lata spędzone w Urzędzie Gminy Udanin.Oczywiście nie kryły wzruszenia opowiadając o swoim życiu i dokonaniach jakie wpłynęły znacząco na rozwój gminy. Koledzy i koleżanki z pracy podarowali liczne prezenty w dowód wdzięczności za wspólne lata pracy, a wójt gminy Udanin Wojciech Płaziuk wraz z sekretarzem Andrzejem Bielskim wręczyli Paniom kosze upominkowe.

W fotoksiążce – jednym z prezentów przygotowanych przez pracowników urzędu widnieje wierszyk:

Człowiek w swym życiu etapów ma wiele.
Są narodziny, szkoła, wesele.
A kiedy stanie u bram dorosłości
zaczyna pracę - ku swej radości
Ta praca daje mu satysfakcję...
chociaż nie zawsze szef nasz ma rację
Są chwile miłe, radości i smutki,
człowiek raz duży, raz jest malutki
Lecz wszystko zawsze swój koniec ma
Także i praca nie wiecznie trwa.
Wtedy to człowiek myśli z zachwytem:
nareszcie jestem już EMERYTEM !!!!

Niech będzie on miłym akcentem, podobnie jak wspomnienia, więc postanowiliśmy nakreślić Państwu sylwetki obu Pań.

Pani Barbara Mazur posiada 45-letni staż pracy. Początek jej pracy zawodowej, po ukończeniu Technikum Rachunkowości Rolnej w Chojnowie, to zatrudnienie w Kombinacie Państwowych Gospodarstw Rolnych w Udaninie w charakterze magazyniera.

1 lipca 1977 roku rozpoczęła pracę na stanowisku instruktora ds. budownictwa wiejskiego w Urzędzie Gminy Udanin, w którym pracuje do dzisiaj. W 1990 roku została kierownikiem referatu gospodarki komunalnej, budownictwa i komunikacji. Następnie pełniła funkcje kierownika referatu rolnictwa, ochrony środowiska gospodarki przestrzennej i infrastruktury technicznej.

Od 30 lat kieruje najbardziej strategicznym referatem Urzędu Gminy Udanin. Nie sposób zliczyć wszystkich nadzorowanych przez Panią Barbarę Mazur inwestycji infrastrukturalnych na terenie Gminy. Zarówno jej praca jak i podwładnych w referacie ma kluczowe znaczenie dla rozwoju Gminy Udanin i komfortu życia mieszkańców. Wpływa też na atrakcyjność gminy w oczach potencjalnych nowych mieszkańców i inwestorów.

W 2007 roku ukończyła studia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Legnicy na kierunku administracja w zakresie administrowania ochroną środowiska (licencjat). Tytuł magistra uzyskała w roku 2012 w Wyższej Szkole Menadżerskiej w Legnicy - kierunek zarządzanie o specjalności Zarządzanie w administracji publicznej.

Pani Barbara Zemla posiada prawie 41-letni staż pracy. Od ponad 40 lat pracuje w Urzędzie Gminy Udanin. Na początku pracy w Urzędzie zajmowała się m.in. zagadnieniami melioracji, komunikacji oraz działalności gospodarczej.W ostatnim czasie zajmowała stanowisko inspektora ds. utrzymania dróg i melioracji wodnych. To dzięki jej zaangażowaniu na terenie gminy Udanin wyremontowano wiele dróg zarówno gminnych, jak i powiatowych.

Miała swój nieoceniony wkład w tworzenie dokumentacji projektowej i powykonawczej każdej inwestycji drogowej. Uczestniczyła w pracy nad tworzeniem wniosków o dofinansowanie ze środków pozabudżetowych modernizacji dróg gminnych, a skuteczność tych działań, szczególnie w ostatnim okresie, była bardzo wysoka. Dzięki temu udało się zmodernizować drogi w wielu miejscowościach, co przyniosło niewymierne korzyści całej wspólnocie samorządowej.

Pani Barbara przez całą dotychczasową pracę w Urzędzie systematycznie dbała o rozwój zawodowy, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach z zakresu utrzymania infrastruktury technicznej – drogowej i melioracyjnej. W czasie pracy w Urzędzie Gminy podjęła studia w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu na wydziale administracji, zakończone zdobyciem tytułu magistra w roku 2012.

Życzymy Paniom samych radosnych chwil, spełnienia marzeń, dobrego zdrowia i upragnionego odpoczynku.

Gmina Udanin
powrót na górę

Najnowsze komentarze

 • Łysy z brazzers powiedział(a) Więcej
  Wogle instytucje tej gminy są całkiem niewydolne. Ośrodek zdrowia, do którego nie można się dodzwonić,... 2 godziny temu.
 • 123 powiedział(a) Więcej
  Idź z tymi informacjami na policję.  2 godziny temu.
 • Dawid powiedział(a) Więcej
  Proszę rodzinę dziecka o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890 3 godziny temu.
 • karol powiedział(a) Więcej
  a kogo ci debile sredzcy mają się w naszym miescie bać ̣...POLICJI,STRAZY WIEJSKIEJ??? 4 godziny temu.
 • 607 543 285 powiedział(a) Więcej
  Wszyscy dbają o środowiska to skąd ten smog i ścieki w rzekach? 5 godzin temu.
 • Obserwator powiedział(a) Więcej
  Jarek coś ty chłopie narobił ty już masz. Kibel zabiłeś jedną osobę , jechałeś naćpany, uciekłeś... 5 godzin temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Udanin

Lokalne ogłoszenia drobne

25.02.2021 13:10 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - np.: po LIKWIDACJI NIERUCHOMOŚCI lub KOLEKCJI ANTYKÓW !!! Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy,…

15.02.2021 10:48 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na teren…

13.02.2021 19:49 wrote:

Śnieg zalegający na dachu budynku może stanowić śmiertelne zagrożenie dla ludzi. Aby uniknąć wypadków należy jedynie zadbać o regularne …

09.02.2021 13:03 wrote:

  POMOC BIEDNYM I UBOGIM PRZYNOSI RADOŚĆ,SIŁĘ I DUMĘ…DLA NAS OSÓB BIEDNYCH I WYKLUCZONYCH JEST TO TEMAT BARDZO WSTYDLIWY PROSIĆ O POMOC INN…

0
RAZEM