środa 17.04.2024

Imieniny: Roberta Rudolfa

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

poleasingowe pl 970 250

    Dział: Udanin czwartek, 01 wrzesień 2022 18:36


Rozpoczęcie roku szkolnego w Gminie Udanin

28 CommentsRozpoczęcie roku szkolnego, to wyjątkowy dzień w życiu każdego ucznia. Dla Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Udaninie w tym dniu nie tylko rozpoczął się rok szkolny 2022/2023, lecz również nowy etap w historii szkoły, ponieważ urząd dyrektora placówki objęła Pani Joanna Dumicz, która z rąk wójta Gminy Udanin Wojciecha Płaziuka otrzymała Akt Mianowania na Dyrektora ZSP w Udaninie.


Fot. Gmina Udanin Fot. Gmina Udanin


Gratulujemy również Pani Małgorzacie Rachwalskiej, wieloletniej nauczycielce szkoły, która dzisiaj objęła stanowisko zastępcy dyrektora. Dyrekcja obu szkół w Ujeździe Górnym oraz Udaninie serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych uczniów wraz z rodzicami, całe grono pedagogiczne oraz zaproszonych gości: - Mamy nadzieję, że minione wakacje pozostawią po sobie same miłe wspomnienia, że jesteście wypoczęci i gotowi do pracy. Życzymy wam samych sukcesów, najlepszych ocen, wytrwałości i radości. Szkoła to miejsce, które pozostawia po sobie wiele wspomnień. Nawiązujecie tu szereg przyjaźni, bawicie się i zdobywacie potrzebną wiedzę.

Szanowni Państwo!

Zadaniem organu odpowiadającego za edukację jest zapewnienie jak najlepszych warunków do kształcenia uczniów oraz funkcjonowania oświaty na najwyższym, możliwym poziomie.

Mając przede wszystkim na uwadze dobro całej społeczności ZSP w Udaninie i biorąc pod uwagę fakt, że tylko jeden kandydat na stanowisko dyrektora złożył komplet stosownych dokumentów, organ prowadzący podjął decyzję o zmianie na stanowisku dyrektora.

Działania podjęte przez byłą dyrekcję po ogłoszeniu decyzji, były daleko niestosowne i niezrozumiałe. Od kilku tygodni kontakt z byłą dyrekcją szkoły jest utrudniony dlatego postanowiliśmy przełożyć podziękowania i pożegnanie dla Pań na Dzień Edukacji Narodowej.

W tym szczególnym dniu, rozpoczynającym naukę życzymy wszystkim Uczniom, Rodzicom, Gronu Pedagogicznemu oraz Pracownikom niepedagogicznym dużo zdrowia, realizacji wszystkich planów i wyzwań. Niech ten nowy rok szkolny pozwoli Wam rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności w dobrej i miłej atmosferze, która powinna towarzyszyć Wam przez cały rok. Powodzenia!

Gmina Udanin

   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )


Ja Wam naprawde wspolczuje. Daliscie sie wciagnac w telewizyjna narracje obrzucania sie blotem przez politykow zarowno ...
Bardzo ciekawe przesłaniem widzę w Twoim komentarzu, bo jest Bóg, Ojczyzna, oskarżenia, poniżenie, nienawiść, złorzeczenie. A ...
Aleksandra Perużyńska Nowi radni Rady Powiatu wybrani!
Jak można głosować na zdrajców Polski na ludzi którzy nawołują do wojny którzy chcą odebrać nam ...

Lokalne ogłoszenia drobne

19.03.2024 15:58 wrote:

Sprzedam mieszkanie 76,02m2 w Środzie Śląskiej przy ul. Jesionowej. Mieszkanie prawie w całości wykończone. https://www.otodom.pl/pl/oferta/mies…

20.02.2024 19:12 wrote:

Kupię kable płaskie podtynkowe 3x1,5 i 3x 2,5  20 rolek. Tel 500 844 143…

13.02.2024 21:00 wrote:

Rower męski trekingowy UNIVEGA modelTerreno, koła 28", rama aluminiowa, osprzęt marki SHIMANO  DEORE. Rower jest zadbany, po sezon…

17.01.2024 21:24 wrote:

Kupię działkę lub dom. Ciechów i pobliska okolica. Telefon: 724 326 164 …

Nie przegap tych artykułów.