poniedziałek 03.10.2022

Imieniny: Teresy Heliodora

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

  Dział: Udanin czwartek, 01 wrzesień 2022 18:36


Rozpoczęcie roku szkolnego w Gminie UdaninRozpoczęcie roku szkolnego, to wyjątkowy dzień w życiu każdego ucznia. Dla Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Udaninie w tym dniu nie tylko rozpoczął się rok szkolny 2022/2023, lecz również nowy etap w historii szkoły, ponieważ urząd dyrektora placówki objęła Pani Joanna Dumicz, która z rąk wójta Gminy Udanin Wojciecha Płaziuka otrzymała Akt Mianowania na Dyrektora ZSP w Udaninie.


Fot. Gmina Udanin Fot. Gmina Udanin


Gratulujemy również Pani Małgorzacie Rachwalskiej, wieloletniej nauczycielce szkoły, która dzisiaj objęła stanowisko zastępcy dyrektora. Dyrekcja obu szkół w Ujeździe Górnym oraz Udaninie serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych uczniów wraz z rodzicami, całe grono pedagogiczne oraz zaproszonych gości: - Mamy nadzieję, że minione wakacje pozostawią po sobie same miłe wspomnienia, że jesteście wypoczęci i gotowi do pracy. Życzymy wam samych sukcesów, najlepszych ocen, wytrwałości i radości. Szkoła to miejsce, które pozostawia po sobie wiele wspomnień. Nawiązujecie tu szereg przyjaźni, bawicie się i zdobywacie potrzebną wiedzę.

Szanowni Państwo!

Zadaniem organu odpowiadającego za edukację jest zapewnienie jak najlepszych warunków do kształcenia uczniów oraz funkcjonowania oświaty na najwyższym, możliwym poziomie.

Mając przede wszystkim na uwadze dobro całej społeczności ZSP w Udaninie i biorąc pod uwagę fakt, że tylko jeden kandydat na stanowisko dyrektora złożył komplet stosownych dokumentów, organ prowadzący podjął decyzję o zmianie na stanowisku dyrektora.

Działania podjęte przez byłą dyrekcję po ogłoszeniu decyzji, były daleko niestosowne i niezrozumiałe. Od kilku tygodni kontakt z byłą dyrekcją szkoły jest utrudniony dlatego postanowiliśmy przełożyć podziękowania i pożegnanie dla Pań na Dzień Edukacji Narodowej.

W tym szczególnym dniu, rozpoczynającym naukę życzymy wszystkim Uczniom, Rodzicom, Gronu Pedagogicznemu oraz Pracownikom niepedagogicznym dużo zdrowia, realizacji wszystkich planów i wyzwań. Niech ten nowy rok szkolny pozwoli Wam rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności w dobrej i miłej atmosferze, która powinna towarzyszyć Wam przez cały rok. Powodzenia!

Gmina Udanin
 • Przemo powiedział(a) Więcej
  Nie ma innego sposobu żeby skończyć te farsę? Ludzi potrafią wywlaszczyć z ich ziemi a tutaj?... 24 minut temu
 • Żałosne powiedział(a) Więcej
  PS 2: Plusy za komenatrze też sobie sama wystawiłam z paru adresów IP, ponieważ Roland uniemożliwia lajkowanie własnych wypowiedzi.
  Tak było,... 54 minut temu
 • Żałosne powiedział(a) Więcej
  A może Ty w pierwszej kolejności przetań mówić ludziom, co mają robić? "Napisz", " Czekaj""?.. Takie sformułowania zostaw dla swojego męża,... 57 minut temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…