poniedziałek 05.06.2023

Imieniny: Bonifacego Waltera

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

    Dział: Udanin czwartek, 01 wrzesień 2022 18:36


Rozpoczęcie roku szkolnego w Gminie Udanin

28 CommentsRozpoczęcie roku szkolnego, to wyjątkowy dzień w życiu każdego ucznia. Dla Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Udaninie w tym dniu nie tylko rozpoczął się rok szkolny 2022/2023, lecz również nowy etap w historii szkoły, ponieważ urząd dyrektora placówki objęła Pani Joanna Dumicz, która z rąk wójta Gminy Udanin Wojciecha Płaziuka otrzymała Akt Mianowania na Dyrektora ZSP w Udaninie.


Fot. Gmina Udanin Fot. Gmina Udanin

'


Gratulujemy również Pani Małgorzacie Rachwalskiej, wieloletniej nauczycielce szkoły, która dzisiaj objęła stanowisko zastępcy dyrektora. Dyrekcja obu szkół w Ujeździe Górnym oraz Udaninie serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych uczniów wraz z rodzicami, całe grono pedagogiczne oraz zaproszonych gości: - Mamy nadzieję, że minione wakacje pozostawią po sobie same miłe wspomnienia, że jesteście wypoczęci i gotowi do pracy. Życzymy wam samych sukcesów, najlepszych ocen, wytrwałości i radości. Szkoła to miejsce, które pozostawia po sobie wiele wspomnień. Nawiązujecie tu szereg przyjaźni, bawicie się i zdobywacie potrzebną wiedzę.

Szanowni Państwo!

Zadaniem organu odpowiadającego za edukację jest zapewnienie jak najlepszych warunków do kształcenia uczniów oraz funkcjonowania oświaty na najwyższym, możliwym poziomie.

Mając przede wszystkim na uwadze dobro całej społeczności ZSP w Udaninie i biorąc pod uwagę fakt, że tylko jeden kandydat na stanowisko dyrektora złożył komplet stosownych dokumentów, organ prowadzący podjął decyzję o zmianie na stanowisku dyrektora.

Działania podjęte przez byłą dyrekcję po ogłoszeniu decyzji, były daleko niestosowne i niezrozumiałe. Od kilku tygodni kontakt z byłą dyrekcją szkoły jest utrudniony dlatego postanowiliśmy przełożyć podziękowania i pożegnanie dla Pań na Dzień Edukacji Narodowej.

W tym szczególnym dniu, rozpoczynającym naukę życzymy wszystkim Uczniom, Rodzicom, Gronu Pedagogicznemu oraz Pracownikom niepedagogicznym dużo zdrowia, realizacji wszystkich planów i wyzwań. Niech ten nowy rok szkolny pozwoli Wam rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności w dobrej i miłej atmosferze, która powinna towarzyszyć Wam przez cały rok. Powodzenia!

Gmina Udanin
   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )

Nie wiem kto jest odpowiedzialny za organizacje dnia dziecka ale uwaga ludzie na scenie śpiewali ALKOHOLICZKA ...
Polecam wcześniej obejrzeć film 100 POLICJANTÓW zdradza TAJEMNICE polskiej Policji https://www.youtube.com/watch?v=Gg58n2DKlT4 gdzie autor oparł się na ...

Lokalne ogłoszenia drobne

03.06.2023 08:42 wrote:

KUPIĘ ANTYKI po SPRZĄTANIU / CZYSZCZENIU / LIKWIDACJI - DOMU, MIESZKANIA, WILLI czy KOLEKCJI ANTYKÓW ... 603 - 567 - 304Kupię stare: Obrazy…

26.05.2023 12:50 wrote:

 Oferuję wapno nawozowe w cenie 25zł netto za tonę. Kontakt: 885 965 342…

24.05.2023 08:52 wrote:

Oferuję do wynajęcia garaż o pow 18m2 wyposażony w energię elektryczną.Garaż posadowiony jest w Środzie Śl ul. Wrocławska 18. Kontakt 79475…

16.05.2023 17:55 wrote:

Oferuję usługę drukowania dowolnego obrazu na każdej ścianie. Zamiast fototapety pod którą trzeba przygotować ścianę i później odpowiednio …

handlo trans