Wypadek - poszkodowane 3 kobiety

Wypadek - poszkodowane 3 kobiety

05.09. 2018

Na autostradzie A4 (na wysokości miejscowości Jarostów w gminie Udanin) doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Ze zgłoszenia wynikało, że są osoby ranne. 

- Po dojechaniu na miejsce okazało się, że doszło do zderzenia się samochodów osobowych marki Peugeot 307oraz Skoda Fabia, która znajdowała się na dachu. Kierujący opuścili samochody o własnych siłach. Natomiast 2 pasażerki znajdowały się w aucie pod opieką lekarza, uskarżając się na bóle. Ogólnie w wypadku poszkodowane zostały 3 kobiety. Działania strażaków polegały na przygotowaniu wężów wodnych ponieważ z jednego z samochodów wyciekł olej napędowy, zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu akumulatorów. Starty oszacowano na około 50 tys. złotych. - informuje rzecznik Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej Dariusz Domaradzki.

Do zdarzenia doszło 31sierpnia br. o godzinie 21:30.

(kb) wk / fot. zdj. ilustracyjne

Komentarzy (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

Jak znam życie to powodem wypadku była nieostrożność lub zbyt szybka jazda. My naprawdę chyba nie potrafimy jeździć i nieważne czy to autostrada czy zwykła droga.

This comment was minimized by the moderator on the site

I znów ta tragiczna A4! Dzień w dzień wypadki a wynika to stąd że my jako naród nie potrafimy jeździć po autostradach. Z drugiej strony to co mamy to nawet nie powinno się nazywać autostradami.

This comment was minimized by the moderator on the site

Ale coś źle u Was z informacją-> Na wysokości Jarostowa ale ten wypadek był na A4, a nie w Jarostowie...

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację