sobota 29.01.2022

Imieniny: Franciszka Józefa

Fot. Gmina Udanin Fot. Gmina Udanin

Złote Gody mieszkańców Gminy Udanin

Wt, 29.06.2021 11:48

Wójt Gminy Udanin Wojciech Płaziuk 27 czerwca zaprosił małżonków obchodzących "złote" rocznice zawarcia małżeństwa, na uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie nadanych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Do świetlicy w Udaninie przybyło 10 par wraz ze swoimi rodzinami.


REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wręczenie medali przez wójta Wojciecha Płaziuka rozpoczęto hymnem państwowym wykonanym przez Zespół „Cicha Woda” z Udanina. Przewodniczący Rady Gminy Janusz Strzelecki złożył Jubilatom życzenia oraz wręczył listy gratulacyjne, wzniósł toast za pomyślność i zdrowie małżonków, a przybyli goście zaśpiewali Jubilatom 100 lat. Z kolei zespół „Cicha Woda” zaprezentował swój program specjalnie przygotowany na tę okazję.

Wśród odznaczonych par obchodzących 50-lecie małżeństwa znaleźli się Państwo:

Zofia i Władysław Chudzik

Zofia i Kazimierz Homa

Janina i Henryk Kulpińscy

Maria i Edward Zator

Helena i Jan Markiewicz

Stanisława i Władysław Szczepaniak

Krystyna i Tadeusz Mackiewicz

Halina i Kazimierz Radosz

Czesława i Jan Micuła

Danuta i Michał Dobrowolscy

Jubilatom składamy serdeczne gratulacje z okazji pięknej rocznicy Złotych Godów. Życzymy kolejnych lat w zdrowiu i pomyślności oraz radości i satysfakcji z tego, co przez te pół wieku osiągnęli będąc razem.

(rol/gu)

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 1

REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


powrót na górę
Najnowsze komentarze:
 • RWM powiedział(a) Więcej
  Panowie-proponuję wziąć flaszeczkę  a jak mało to dwie ,usiąść w spokojnym miejscu i dogadać się jak chłop z chłopem. 29 minut temu.
 • Kristof powiedział(a) Więcej
  Gabriel jeździ,puścili dziada...gówno 16 lat,bez prawka i ile fabryka dała główną drogą!A na dodatek dziwnym trafem zaczęły znikać katalizatory.. 41 minut temu.
 • wolontariusz powiedział(a) Więcej
  Sztab WOŚP Domu Kultury w Środy Śląskiej  oraz sztab WOŚP z Wilkszyna połączyły siły przed zbliżającym się finałem WOŚP i razem... 2 godziny temu.
REKLAMA
reklama@roland-gazeta.pl

Lokalne ogłoszenia drobne

25.01.2022 11:58 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztuć…

23.01.2022 18:18 wrote:

Praca dla pomocy kuchennej /kucharki - dorywcza w weekendy lub w tygodniu - tel 885 17 64 63…

19.01.2022 20:08 wrote:

Wykonuję drobne prace spawalnicze - meble, płoty, bramy, stoliki, wózki, i inne. Zapraszam do współpracy 792 279 495 - Tomasz…

19.01.2022 20:06 wrote:

Kupię przyczepkę ubezpieczoną, z tabliczką znamionową - czyli legalną z papierami, samoróbkę. Jeśli chcesz sprzedać skontaktuj się ze mną. …