czwartek 06.08.2020

Imieniny: Sławy Jakuba

6 powodów, dlaczego warto suszyć pranie suszarką elektryczną

6 powodów, dlaczego warto suszyć pranie suszarką elektryczną

Suszarki elektryczne to popularny sposób suszenia prania. Dlaczego warto zdecydować się na suszenie mokrych ubrań suszarką elektryczną? Czy to rozwiązanie sprawdzi się w każdym domu, czy jest to tylko zbędny gadżet?

Oto klika powodów dla których warto używać do suszenia prania suszarki elektrycznej.

Szybkość

Suszarka elektryczna skraca czas suszenia prania. Jeżeli nie chcesz tracić czasu czekając aż pranie wyschnie to bez wątpienia potrzebujesz suszarki elektrycznej. Urządzenie skraca czas suszenia i możesz od razu wysuszyć całe pranie bez kombinowania i szukania miejsca „gdzie by tu jeszcze coś powiesić.”

Ochrona przed wilgocią

Pranie wisiało na sznurku cały dzień i ciągle jest wilgotne. Znasz to? Nie chcesz zostawiać go na noc a z drugiej strony nie włożysz mokrych ubrań do szafy, bo je po prostu zniszczysz. Suszarka elektryczna zawsze dosuszy Twoje ubrania, a problem wilgotnego prania odejdzie w zapomnienie. 

Wilgoć przy suszeniu prania na zwykłej, składanej suszarce to także pleśń i grzyb w pomieszczeniu w którym je suszysz. Woda z mokrych ubrań paruje, a para osadza się na ścianach i na suficie. Skutek – zawilgocone pomieszczenia, w których szybko zapanuje pleśń i grzyb.

Świeży zapach

Kto z nas nie lubi świeżego zapachu prania? Suszarka elektryczna dzięki użyciu powietrza, które nawiewa na pranie gwarantuje świeży zapach prania, tak jak wtedy, gdy suszysz pranie na zewnątrz w piękny słoneczny dzień. 

Mobilność

Suszarka elektryczna, w której suszenie odbywa się za pomocą nawiewu powietrza jest mobilna. Co to znaczy? Ten typ suszarki przypomina tradycyjną, składaną suszarkę do ubrań z tym, że posiada silnik, który emituje powietrze i właśnie ono odpowiada za suszenie prania. Ten rodzaj suszarki elektrycznej posiada kółka możesz ją więc jej położenie dopasowywać do Twoich potrzeb. 

Pranie w jednym miejscu

Największą zmorą polskich domów jest suszące się pranie porozwieszane gdzie się da. Suszarka elektryczna doskonale rozwiąże ten problem. Bez względu na jaki model suszarki elektrycznej się zdecydujesz, wszystkie wyprane rzeczy wysuszysz w niej bezpośrednio po zakończeniu procesu prania.  A to oznacza koniec z mokrymi rzeczami walającymi się po całym domu. 

Podwójne wykorzystanie suszarek elektrycznych

Niektóre modele suszarek elektrycznych po złożeniu możesz wykorzystać jako wieszaki na ubrania. Wywiewowe suszarki elektryczne, które przypominają te tradycyjne można złożyć kiedy pranie jest już suche, a wtedy sprawdzą się idealnie jako dodatkowy wieszak na ubrania. 

Artykuł sponsorowany

Udostępnij ten artykuł:

 

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie rozpocznie się za:

Najnowsze artykuły

Lokalne ogłoszenia drobne

29.07.2020 10:26 wrote:

Witam, zlecę rozbiórkę murowanych komórek lokatorskich. Jako formę zapłaty proponuję odbiór cegieł z rozbiórki. Czerwona cegła wypalana. Zap…

29.07.2020 06:23 wrote:

Kupię dom wolnostojący / szeregówka. W związku ze zmianą pracy poszukuję domu na terenie Środy Śląskiej. Tel 785 558 716…

27.07.2020 11:15 wrote:

SKUPUJĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry EXTRA GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ ! Interesują mnie do kupienia stare: Obrazy, Ik…

26.07.2020 12:46 wrote:

Zginął 3 letni kocurek- Edek. Bury pręgowany na bokach wzór kół. białe łapy, miauczy donośnie i upierdliwie. Proszę o pomoc.…