piątek 24.01.2020

Imieniny: Rafala Felicji Franciszska

 
Team bulding

Team bulding

20.09. 2019
Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

Zgrany zespół to połowa sukcesu firmy, niekiedy jednak ciężko go zbudować. W końcu pracownicy muszą nie tylko sobie ufać, ale także znać swoje mocne i słabe strony. Tylko wtedy będą umieli odpowiednio podzielić się obowiązkami. Jeżeli pracownicy nie będą czuli satysfakcji z tego, co robią, szybko stracą zapał do pracy. W jaki sposób możesz im pomóc? Zapraszamy do lektury!

Zgrany zespół

Team bulding to z angielskiego “budowanie zespołu”. Nazywamy tak różnego rodzaju formy integracji grupy, podczas której jej członkowie wzajemnie się poznają - odkrywają swoje słabe i mocne strony, definiują role w zespole i uczą się współpracy. Team bulding pomaga wzmocnić relacje pomiędzy pracownikami, a także poprawia ich efektywność pracy. Rozwiązuje też niektóre problemy komunikacyjne i konflikty. Celem team buldingu jest zrozumienie, na czym polega zaufanie i współpraca pomiędzy pracownikami, wypracowanie satysfakcji z członkostwa w zespole, ale także… dobra zabawa!

Wyjazd integracyjny w góry

Dobra zabawa w górach to idealny sposób na oderwanie się od szarej codzienności. Zmiana otoczenia na pewno pomoże pracownikom zażegnać spory i wypracować rozwiązania satysfakcjonujące dla wszystkich. Dwór Korona Karkonoszy przygotował dla firm bardzo różnorodną ofertę imprez integracyjnych. Do wyboru są:

  • kolacja/impreza - obiad okolicznościowy bądź dłuższe przyjęcie,
  • zwiedzanie przyrodnicze - wycieczki z przewodnikiem, podróże poza szlakiem i park linowy,
  • kulinaria - biesiada piwna, turniej kulinarny bądź pokaz barmański,
  • warsztaty - rzemiosła regionalnego, wizerunku osobistego, podstawy jogi,
  • sztuka - występy artystyczne, koncerty,
  • taniec i śpiew- zabawy taneczne, karaoke i nauka tańca,
  • zabawa i rywalizacja - paintball, gra w piłkę nożną i igrzyska z elementami team buldingu.

Igrzyska czas zacząć!

Dwór Korona Karkonoszy przygotował scenariusz integracji, która ma za zadanie stworzyć zgrany i dobrze działający zespół. Zabawa w Igrzyska pomoże uzmysłowić pracownikom, które zachowania i postawy sprzyjać będą pracy w grupie. Ponadto zadaniem Igrzysk jest odsłonięcie słabych punktów, ale także ujawnienie talentów drzemiących w uczestnikach warsztatu. Gry i zabawy w przyjemny sposób pomagają radzić sobie ze słabościami i wykorzystywać mocne strony do osiągnięcia wspólnego celu. Budują i wzmacniają także poczucie zaufania pomiędzy pracownikami. Czego chcieć więcej? Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Artykuł sponsorowany

 

 
allago reklama kino Obszar roboczy 1

hydrotech do gazety nowa reklama

 

stihl

komnet internet

58543632 295375021394617 475021145259638784 n

Ulotka raty

taxi stas

drewno kominkowe

Praca 2

unicorn art

Serwis

nadania i odbiory 18