środa 06.12.2023

Imieniny: Mikołaja Jaremy


Dron z 3 kamerami – Mavic 3 Pro
DJI to jeden z liderów w branży dronowej. Na 25 kwietnia 2023 roku chiński gigant zaplanował premierę nowego bezzałogowca z rodziny Mavic 3, które od lat cieszą się uznaniem wśród osób zajmujących się profesjonalną fotografią dronową. Jedną z największych innowacji są aż trzy kamery na pokładzie. Czym Mavic 3 Pro różni się od swoich poprzedników i ile kosztuje? Sprawdź, czego jeszcze o nim nie wiesz!


DJI Mavic 3 Pro – specyfikacja

Jeszcze przed premierą nowego Mavica najwięcej mówiło się o potrójnym systemie kamer, który pozwala na błyskawiczną zmianę ogniskowych. W nowym dronie DJI znajdziemy kamerę Hasselblad z matrycą CMOS 4/3, pozwalającą nagrywać filmy w jakości 5.1K (taką samą jak w modelu DJI Mavic 3 Classic), a także dwie kamery Tele: 70 i 166 mm. Średnia kamera z 3-krotnym zoomem optycznym sprawdzi się do filmowania przyrody i architektury. Z kolei trzecia kamera, z 7-krotnym zoomem optycznym, to dobry wybór do nagrywania różnego rodzaju obiektów z bezpiecznej odległości.

Producent zapewnia, że DJI Mavic 3 Pro może nagrywać nawet przez 43 minuty. Transmisja wideo w rozdzielczości 1080p na duże odległości (do 8 km) jest możliwa dzięki nadajnikowi DJI O3+.

Nowy członek rodziny Mavic 3 to urządzenie wyposażone w wiele praktycznych funkcji wykorzystujących sztuczną inteligencję. Połącz się z dronem za pomocą aplikacji LightCut i zrób szybką edycję nagranego materiału, nie zapychając pamięci w telefonie.

DJI Mavic 3 Pro posiada także wiele funkcji ułatwiających latanie, co przydaje się osobom, które zajmują się profesjonalną fotografią dronową. Omijaj przeszkody dzięki szerokokątnym czujnikom wizyjnym i wróć do punktu startowego dzięki systemowi Return To Home.

Drona DJI Mavic 3 Pro znajdziesz na: https://megadron.pl/pl/menu/drony/marki/dji/mavic-3-pro-2712.html

Jak Mavic 3 Pro wypada w porównaniu z innymi modelami z rodziny Mavic 3?

Nowy Mavic to prawdziwa gratka dla profesjonalistów, którzy chcą tworzyć jeszcze lepsze zdjęcia i filmy, wyprzedzając konkurencję. Od poprzedników z tej samej serii różni go przede wszystkim innowacyjny system kamer, który może stać się prawdziwym game changerem w fotografii dronowej.

Nowy Mavic 3 Pro jest nieco cięższy od swojego poprzednika, czyli Mavic 3 Classic. W wersji podstawowej waży 958 g (waga Classica nie przekracza 900 g).

Ile kosztuje Mavic 3 Pro?

Kwestią, która zawsze budzi największe zainteresowanie, oprócz specyfikacji technicznej, jest cena nowego drona wypuszczonego przez giganta z Shenzhen. DJI Mavic 3 Pro w wersji podstawowej kosztuje 10 699 zł. Bezzałogowiec jest dostępny solo, z kontrolerem lub w wersji Combo. Za drona z akcesoriami trzeba zapłacić od 14 249 do 23 449 zł (w zależności od zawartości zestawu). Tańszą alternatywą dla nowego członka rodziny Mavic 3 jest wersja Classic, która również pozwala na tworzenie ciekawych ujęć z lotu ptaka. Obecnie można go kupić za 8 749 zł.

DJI Mavic 3 Pro – dla kogo?

Wszystkie drony z serii Mavic 3 są przeznaczone dla profesjonalnych fotografów i filmowców, specjalizujących się w tworzeniu ujęć z lotu ptaka. Nie inaczej jest w przypadku nowego bezzałogowca. Mavic 3 Pro, tak jak jego poprzednicy, daje wiele możliwości. Jednocześnie nie jest to urządzenie z najwyższej półki cenowej. To dobra inwestycja dla osób, które mają już doświadczenie w obsłudze bezzałogowców i chciałyby przenieść swoją działalność na wyższy poziom.

Artykuł sponsorowany


Rondo by wybudowali lepiej na DK94 Środa-Ciechów!
To ścieżka dla samobójców. Poroniony od początku pomysł (brak pasa oddzielającego od jezdni lub krawężnika) i ...

hydrotech do gazety nowa reklama

stihl

ekdom

Nie przegap tych artykułów.