niedziela 11.06.2023

Imieniny: Barnaby Radomiła


Dron z 3 kamerami – Mavic 3 Pro
DJI to jeden z liderów w branży dronowej. Na 25 kwietnia 2023 roku chiński gigant zaplanował premierę nowego bezzałogowca z rodziny Mavic 3, które od lat cieszą się uznaniem wśród osób zajmujących się profesjonalną fotografią dronową. Jedną z największych innowacji są aż trzy kamery na pokładzie. Czym Mavic 3 Pro różni się od swoich poprzedników i ile kosztuje? Sprawdź, czego jeszcze o nim nie wiesz!


DJI Mavic 3 Pro – specyfikacja

Jeszcze przed premierą nowego Mavica najwięcej mówiło się o potrójnym systemie kamer, który pozwala na błyskawiczną zmianę ogniskowych. W nowym dronie DJI znajdziemy kamerę Hasselblad z matrycą CMOS 4/3, pozwalającą nagrywać filmy w jakości 5.1K (taką samą jak w modelu DJI Mavic 3 Classic), a także dwie kamery Tele: 70 i 166 mm. Średnia kamera z 3-krotnym zoomem optycznym sprawdzi się do filmowania przyrody i architektury. Z kolei trzecia kamera, z 7-krotnym zoomem optycznym, to dobry wybór do nagrywania różnego rodzaju obiektów z bezpiecznej odległości.

Producent zapewnia, że DJI Mavic 3 Pro może nagrywać nawet przez 43 minuty. Transmisja wideo w rozdzielczości 1080p na duże odległości (do 8 km) jest możliwa dzięki nadajnikowi DJI O3+.

Nowy członek rodziny Mavic 3 to urządzenie wyposażone w wiele praktycznych funkcji wykorzystujących sztuczną inteligencję. Połącz się z dronem za pomocą aplikacji LightCut i zrób szybką edycję nagranego materiału, nie zapychając pamięci w telefonie.

DJI Mavic 3 Pro posiada także wiele funkcji ułatwiających latanie, co przydaje się osobom, które zajmują się profesjonalną fotografią dronową. Omijaj przeszkody dzięki szerokokątnym czujnikom wizyjnym i wróć do punktu startowego dzięki systemowi Return To Home.

Drona DJI Mavic 3 Pro znajdziesz na: https://megadron.pl/pl/menu/drony/marki/dji/mavic-3-pro-2712.html

Jak Mavic 3 Pro wypada w porównaniu z innymi modelami z rodziny Mavic 3?

Nowy Mavic to prawdziwa gratka dla profesjonalistów, którzy chcą tworzyć jeszcze lepsze zdjęcia i filmy, wyprzedzając konkurencję. Od poprzedników z tej samej serii różni go przede wszystkim innowacyjny system kamer, który może stać się prawdziwym game changerem w fotografii dronowej.

Nowy Mavic 3 Pro jest nieco cięższy od swojego poprzednika, czyli Mavic 3 Classic. W wersji podstawowej waży 958 g (waga Classica nie przekracza 900 g).

Ile kosztuje Mavic 3 Pro?

Kwestią, która zawsze budzi największe zainteresowanie, oprócz specyfikacji technicznej, jest cena nowego drona wypuszczonego przez giganta z Shenzhen. DJI Mavic 3 Pro w wersji podstawowej kosztuje 10 699 zł. Bezzałogowiec jest dostępny solo, z kontrolerem lub w wersji Combo. Za drona z akcesoriami trzeba zapłacić od 14 249 do 23 449 zł (w zależności od zawartości zestawu). Tańszą alternatywą dla nowego członka rodziny Mavic 3 jest wersja Classic, która również pozwala na tworzenie ciekawych ujęć z lotu ptaka. Obecnie można go kupić za 8 749 zł.

DJI Mavic 3 Pro – dla kogo?

Wszystkie drony z serii Mavic 3 są przeznaczone dla profesjonalnych fotografów i filmowców, specjalizujących się w tworzeniu ujęć z lotu ptaka. Nie inaczej jest w przypadku nowego bezzałogowca. Mavic 3 Pro, tak jak jego poprzednicy, daje wiele możliwości. Jednocześnie nie jest to urządzenie z najwyższej półki cenowej. To dobra inwestycja dla osób, które mają już doświadczenie w obsłudze bezzałogowców i chciałyby przenieść swoją działalność na wyższy poziom.

Artykuł sponsorowany   Na takie akcje straż miejska ma czas szkoda że na przejściu koło szkoły podstawowej nigdy nikogo ...
Nie wiem kto jest odpowiedzialny za organizacje dnia dziecka ale uwaga ludzie na scenie śpiewali ALKOHOLICZKA ...
Polecam wcześniej obejrzeć film 100 POLICJANTÓW zdradza TAJEMNICE polskiej Policji https://www.youtube.com/watch?v=Gg58n2DKlT4 gdzie autor oparł się na ...

Lokalne ogłoszenia drobne

03.06.2023 08:42 wrote:

KUPIĘ ANTYKI po SPRZĄTANIU / CZYSZCZENIU / LIKWIDACJI - DOMU, MIESZKANIA, WILLI czy KOLEKCJI ANTYKÓW ... 603 - 567 - 304Kupię stare: Obrazy…

26.05.2023 12:50 wrote:

 Oferuję wapno nawozowe w cenie 25zł netto za tonę. Kontakt: 885 965 342…

24.05.2023 08:52 wrote:

Oferuję do wynajęcia garaż o pow 18m2 wyposażony w energię elektryczną.Garaż posadowiony jest w Środzie Śl ul. Wrocławska 18. Kontakt 79475…

16.05.2023 17:55 wrote:

Oferuję usługę drukowania dowolnego obrazu na każdej ścianie. Zamiast fototapety pod którą trzeba przygotować ścianę i później odpowiednio …

baner

handlo

glory baner