wtorek 18.01.2022

Imieniny: Małgorzaty Piotra

Międzynarodowy dostawca przemysłowych urządzeń grzewczych – poznaj Babcock Wanson

Międzynarodowy dostawca przemysłowych urządzeń grzewczych – poznaj Babcock Wanson

Jakie jest zastosowanie przemysłowych urządzeń grzewczych? Przede wszystkim odpowiadają one za generowanie ciepła do ogrzania hal produkcyjnych lub magazynów, ale również za obróbkę różnego rodzaju materiałów. Cenionym dostawcą tego typu narzędzi jest Babcock Wanson. Co warto wiedzieć o tej firmie?


Babcock Wanson to jeden z największych na świecie dostawców przemysłowych urządzeń grzewczych różnego typu. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajdziemy między innymi różnego rodzaju kotły, systemy grzewcze, palniki, nagrzewnice powietrza, dopalacze termiczne czy instalacje służące do uzdatniania wody.

Co warto wiedzieć o Babcock Wanson?

Przedsiębiorstwo Babcock Wanson to międzynarodowy projekt, którego korzenie sięgają 1898 roku. Francuska firma Babcock & Wilcox specjalizowała się wtedy w tworzeniu kotłów przemysłowych (jako pierwsza na świecie stworzyła wodnorurkowy kocioł parowy). Z kolei pionierem w produkcji kompaktowych urządzeń cieplnych, nagrzewnic i przemysłowych podgrzewaczy była założona w 1929 roku firma The Wanson Group. Przez lata przedsiębiorstwa te działały osobno (współpracując jednak przy różnych projektach), a w 1990 roku doszło do ich wielkiej fuzji.

Od tego momentu Babcock Wanson stał się potęgą w produkcji i sprzedaży przemysłowych urządzeń grzewczych. Działa na wielu rynkach na świecie w tym w Stanach Zjednoczonych, Unii Europejskiej, Azji czy Ameryce Południowej (posiadając również dziesięć stacjonarnych placówek na terenie USA i Europy). Jest właścicielem kilku uznanych marek, w tym Babcock, Parent czy Goemine.

Przez wiele lat działalności Babcock Wanson zrealizował łącznie ponad 100 000 projektów w ponad 100 krajach świata. O jakości tworzonych przez nich urządzeń świadczą pozytywne i liczne opinie prawie 50 tysięcy klientów.

babcock wanson urzadzenia

Jakie są zalety przemysłowych urządzeń grzewczych od Babcock Wanson?

Podkreślmy, że pozytywne opinie o międzynarodowej firmie tworzącej systemy grzewcze nie wzięły się z niczego. Przede wszystkim sprzęty od Babcock Wanson cechują się wysoką sprawnością, trwałością, wydajnością oraz ekologicznym wykonaniem. W ten sposób są bezpieczne dla użytkowników i środowiska. Dodatkowo są innowacyjne i dostosowane do potrzeb klienta.

Firma ma bardzo szeroki asortyment (zapewni zarówno urządzenia grzewcze jak i te, które służą do termicznego obrabiania materiałów), a rozbudowany dział obsługi klienta pomoże w każdy etapie przygotowania systemu – od projektowania po wsparcie posprzedażowe i pogwarancyjne.

Co ważne, Babcock Wanson przeprowadza również specjalistyczne szkolenia z obsługi swoich urządzeń oraz serwisuje je, bazując wyłącznie na najlepszych podzespołach. Dzięki specjalistycznej wiedzy swoich pracowników oraz stuletniemu doświadczeniu, urządzenia grzewcze tego międzynarodowego przedsiębiorstwa są niedoścignionym od lat liderem na rynku. Zdecydowanie warto na nie postawić.

Zobacz Babcock Wanson

Artykuł sponsorowany 


Lokalne ogłoszenia drobne

06.01.2022 11:32 wrote:

KUPIĘ ANTYKI po SPRZĄTANIU / CZYSZCZENIU / LIKWIDACJI - NIERUCHOMOŚCI - DOMU, MIESZKANIA, WILLI ...Interesują mnie : Stare Obrazy, Ikony, o…

20.12.2021 17:30 wrote:

Witam. Sprzedam słoneczne mieszkanie w bloku w Ciechowie przy ulicy Osiedlowej. 3 pokoje,kuchnia,łazienka, wc,garaż i dwie piwnice. Położon…

17.12.2021 11:39 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - GOTÓWKA - ZADZWOŃ NAJLEPSZE CENY - SKUP ANTYKÓW !!!!!!!!!! - Stare Malarstwo : Obrazy, Grafiki, …

10.12.2021 10:48 wrote:

Za darmo oddam dwa foteliki samochodowe dla dzieci w wieku do lat 5 w bardzo dobrym stanie. Miejscowość Środa Śląska - odbiór własny. Konta…