wtorek 18.01.2022

Imieniny: Małgorzaty Piotra

Wymagania dla modułu sanitarnego dla obiektów infrastrukturalnych

Wymagania dla modułu sanitarnego dla obiektów infrastrukturalnych

Zapewnienie higieny osobistej, funkcjonalności i komfortowych warunków to zadania, z którymi dobrze radzą sobie mobilne WC. Moduły sanitarne są kompletowane w taki sposób, aby w pełni zaspokoić potrzeby użytkowników w zakresie komfortu, nie wymagając od personelu rozwiązywania codziennych problemów. Takie kontenery są wykonane w zależności od rodzaju kontenerów blokowych, mogą mieć różne konfiguracje.


Cechy i wymagania dotyczące toalet mobilnych

Toaleta modułowa może być produkowana w różnych rozmiarach, a liczba modułów różni się w zależności od wymagań klienta. Bloki kontenerowe spełniają normy i wymagania dla pomieszczeń sanitarnych. Wykonane z przyjaznego dla środowiska tworzywa sztucznego i niekorodujących profili stalowych.

Toalety mobilne mają następujące cechy:

 • do produkcji kontenerów stosuje się materiały o podwyższonej odporności na wilgoć;
 • tworzenie dodatkowej hydroizolacji wzdłuż obwodu podłogi;
 • bloki są całkowicie gotowe do użycia: dostępność sprzętu i narzędzi;
 • zainstalowane są odpływy podłogowe, aby szybko odprowadzić nadmiar wody;
 • autonomia, różnorodność konfiguracji.

Dzięki specjalnej technologii produkcji toalety modułowe nadają się do całorocznego użytkowania. Izolacja ścian wełną mineralną pozwala na korzystanie z prysznica nawet zimą, ponieważ ciepło jest zatrzymywane wewnątrz modułu.

Korzystanie z mobilnych WC

Toaleta mobilna to nowoczesne rozwiązanie i doskonała alternatywa dla stacjonarnych toalet publicznych. Może być stosowany bez względu na warunki pogodowe i klimatyczne. Moduły sanitarne znajdują szerokie zastosowanie w następujących obszarach:

 • na placach budowy;
 • w centrach logistycznych i magazynach;
 • w obiektach przemysłowych;
 • na terenach parkowych i publicznych terenach rekreacyjnych;
 • podczas organizowania masowych imprez miejskich;
 • w wiejskich i letniskowych domkach.

Korzystanie z toalet mobilnych jest niezbędne i może rozwiązać organizację strefy sanitarnej w dowolnym miejscu. Jest to szczególnie ważne tam, gdzie nie ma możliwości podłączenia do kanalizacji centralnej i komunikacji.

Modulex oferuje nie tylko standardowe opcje mobilnych WC, ale również istnieje możliwość wykonania dowolnych projektów, uwzględniających preferencje klienta. Na życzenie klienta w modułach można zainstalować systemy klimatyzacji, wyposażone w szatnie, meble itd.

Aby zapewnić większy komfort, mobilne toalety mogą być wyposażone w lustra, suszarki i wiele umywalek. Firma Modulex produkuje moduły sanitarne pod klucz i zgodnie z wymogami higienicznymi — pełna gotowość konstrukcji wraz ze wszystkim niezbędnym wyposażeniem.

Artykuł sponsorowany


Lokalne ogłoszenia drobne

06.01.2022 11:32 wrote:

KUPIĘ ANTYKI po SPRZĄTANIU / CZYSZCZENIU / LIKWIDACJI - NIERUCHOMOŚCI - DOMU, MIESZKANIA, WILLI ...Interesują mnie : Stare Obrazy, Ikony, o…

20.12.2021 17:30 wrote:

Witam. Sprzedam słoneczne mieszkanie w bloku w Ciechowie przy ulicy Osiedlowej. 3 pokoje,kuchnia,łazienka, wc,garaż i dwie piwnice. Położon…

17.12.2021 11:39 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - GOTÓWKA - ZADZWOŃ NAJLEPSZE CENY - SKUP ANTYKÓW !!!!!!!!!! - Stare Malarstwo : Obrazy, Grafiki, …

10.12.2021 10:48 wrote:

Za darmo oddam dwa foteliki samochodowe dla dzieci w wieku do lat 5 w bardzo dobrym stanie. Miejscowość Środa Śląska - odbiór własny. Konta…