niedziela 25.09.2022

Imieniny: Aurelii ŁadysławaNaprawa pralek - co możemy dla Państwa zrobić?Pralka to dość istotne urządzenie z punktu widzenia gospodarstwa domowego. Jej niespodziewana awaria może popsuć wiele planów, niezrealizowanych marzeń, a także znacząco utrudnić codzienne funkcjonowanie. Dzięki naszemu serwisowi urządzeń AGD usterka pralki będzie miała bardzo ograniczony wpływ na funkcjonalność gospodarstwa domowego.


Co możemy dla Państwa zrobić?

Jesteśmy wszechstronnym podmiotem specjalizującym się w naprawach sprzętu AGD. Realizowana przez nas naprawa pralek w Katowicach dotyczy praktycznie wszystkich znanych producentów, w tym AEG, Ardo, Amica, Ariston, Beko, Brandt, Candy, Daewoo, Electrolux, Gorenje, Hoover, Indesit, LG, Mastercook, Miele, Polar, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi oraz innych. Skuteczność naszej firmy ma oparcie na dwóch podstawowych filarach: doświadczeniu i elastyczności w odniesieniu do prowadzonej przez nas działalności.

Co potrafimy?

Nasz profesjonalny serwis pralek Katowice ma olbrzymie doświadczenie w zakresie naprawy i serwisowania urządzeń AGD. Co ważne, nasza wiedza stale się rozwija, gdyż przez cały czas uczestniczymy w różnego rodzaju kursach i szkoleniach doskonalących. Stale zapoznajemy się też z najnowszymi rozwiązaniami implementowanymi przez producentów pralek (i nie tylko), dzięki czemu jesteśmy w stanie na bieżąco naprawiać zdecydowaną większość awarii.

Jak pracujemy?

Celem naszej firmy jest jak najszybsze zorganizowanie niezbędnej pomocy technicznej. Nasz serwis pralek Katowice składa się z kilku działów. Pierwszym z nich jest - jak sama nazwa wskazuje - Dział Obsługi Klienta. To właśnie tam zgłasza się wszystkie powstałe awarie. Pracownicy tegoż działu przypisują je do określonych specjalistów. Należy podkreślić, że już na etapie zgłaszania napraw oczekujemy w miarę precyzyjnego opisu usterki. Dzięki temu łatwiej będzie przypisać ją do określonego specjalisty. Następnym krokiem jest skontaktowanie się ze specjalistą i przekazanie mu informacji dotyczących awarii. Na koniec specjalista kontaktuje się z klientem, w celu m.in. omówienia terminu wizyty.

Dlaczego warto wybrać FixAGD.pl?

fixagd naprawa pralek katowice

O skuteczności naszego serwisu świadczy m.in. to, że zdecydowaną większość usterek usuwamy pod adresem zamieszkania klienta. Dzięki temu ryzyko, że sprzęt pozostanie w warsztacie, jest bardzo małe. Chcemy też podkreślić, że w trakcie pierwszej wizyty wyceniamy koszty napraw i ustalamy, czy klient chce je ponieść. Co ważne, do napraw - zgodnie ze wskazówkami klienta - możemy wykorzystać części oryginalne, a także ich zamienniki.

Podsumowując, nasze serwis pralek Katowice jest zawsze do Państwa dyspozycji!

Artykuł sponsorowanyLokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…