niedziela 26.05.2024

Imieniny: Filipa Pauliny

    Dział: Sponsorowane poniedziałek, 23 październik 2023 11:15


Nowa pączkarnia w Środzie Śląskiej. Kusi smakami z dzieciństwa!
26 października, w czwartek o 8.00 wielkie otwarcie Pączkowni Smak Sprzed Lat w Środzie Śląskiej!! Pączkowni szukaj przy Intermarche (Legnicka 32).


Pączkownia to marka, oparta na rodzinnej tradycji i własnej, sprawdzonej recepturze przygotowywania pączków. Przez wiele lat z powodzeniem funkcjonuje w Polsce, a szczególnie w regionie Wielkopolski, skąd wywodzi się to niezwykle udane przedsiębiorstwo. Mieszkańcy miejscowości takich jak Śrem, Oborniki, Szamotuły, Gniezno, Koło, Rawicz, Jarocin, Środa Wielkopolska, Ostrów Wielkopolski, Poznań, Krotoszyn, Kościan i Książ Wielkopolski oddali swoje serca ciepłym, przyrządzanym według domowej receptury pączkom. Dowodem na to są długie kolejki oraz lojalni klienci, którzy pozostają wierni marce.

Tajemnica produkcji pączków

Podstawą jest ciasto, a tajemnica tkwi w proporcji składników, które łączą się w jednolitą i zbitą masę. Dalej ciasto dzieli się na tzw. presy, odważone kawałki, które nadziewane są marmoladą. Uformowane pączki trafiają do garownika, gdzie nabierają objętości. Z garownika trafiają do smażenia, następnie lądują w pomadzie, a stamtąd już prosto do sprzedaży na półki Pączkowni i wasze rodzinne stoły.

Jak funkcjonuje Pączkownia?

Wszystko przygotowywane jest na miejscu, od ciasta aż po polewę. Podczas zakupu w okienku Klient może zobaczyć proces wyrabiania, nadziewania, formowania i pieczenia. - Chcemy, aby miał pewność, że za chwilę zje prawdziwego, tradycyjnego pączka, smażonego na świeżym smalcu, z bogato wypełnionym nadzieniem - mówią założyciele. - Oferta Pączkowni jest bardzo urozmaicona. Nasi klienci mogą wybierać spośród tradycyjnych smaków takich jak: powidła, róża, wiśnia czy malina, jak i tych bardziej nowoczesnych:, nutella, banan, raffaello, krówka i wiele innych… Kto raz spróbuje naszych pączków często do nich wraca, dlatego co tydzień przygotowujemy grafik nowych smaków, żeby miło zaskoczyć naszych klientów

Dużą popularnością cieszą się pączki “trójkąty DUO” o smaku jagoda-raffaello, malina-wanilia. W ubiegłym roku wprowadziliśmy też do oferty choco pączki i drożdżowe rogale z białym makiem. To był strzał w dziesiątkę! 

– Staramy się przyciągać smakiem pączków, designem. Mamy nadzieję, że zaczarujemy Środę Śląską i mieszkańcy pokochają nasze smaki – dodaje właściciel.

Godziny otwarcia:

poniedziałek - niedziela 8.00-18.00 lub do ostatniego pączka

FB: https://www.facebook.com/PaczkowniaSrodaSlaska 

Artykuł sponsorowany


Ja Wam naprawde wspolczuje. Daliscie sie wciagnac w telewizyjna narracje obrzucania sie blotem przez politykow zarowno ...
Bardzo ciekawe przesłaniem widzę w Twoim komentarzu, bo jest Bóg, Ojczyzna, oskarżenia, poniżenie, nienawiść, złorzeczenie. A ...
Aleksandra Perużyńska Nowi radni Rady Powiatu wybrani!
Jak można głosować na zdrajców Polski na ludzi którzy nawołują do wojny którzy chcą odebrać nam ...

Nie przegap tych artykułów.