sobota 09.12.2023

Imieniny: Wiesława Leokadii


Pączkownia w Środzie Śląskiej już otwarta! Kolejki po świeże pączki ustawiają się od rana
Świeżutkie, pachnące, puszyste i mięciutkie pączki kuszą od rana średzian i nie tylko. W nowo otwartej Pączkowni Smak Sprzed Lat przy Intermarche na ul. Legnickiej 32 w Środzie Śląskiej wciąż ustawiają się kolejki po cieplutkie pączki przyrządzane według domowej receptury.


Ich niewątpliwą zaletą jest receptura, ale też proces przygotowywania na miejscu - od ciasta po polewę, co Klient może zobaczyć podczas oczekiwania na zamówienie.

Zajrzeliśmy tam rano tuż po otwarciu i pomimo deszczowej pogody pierwsi Klienci cierpliwie czekali w kolejce. Unoszący się w pobliżu zapach z pewnością do tego zachęcał.

W dniu otwarcia królują dwa rodzaje pączków: - W witrynce lądują ciepłe, tradycyjne pączki wysmażane na smalcu z powidłami i raffaello. Chodźcie szybciutko, u nas jest jak u babci lub ulubionej cioci. Jesteśmy do 18.00 lub do ostatniego pączka - zachęca dziś średzka Pączkownia, która wkrótce będzie oferowała wiele przeróżnych smaków, których grafik przygotowywany jest co tydzień.

Odwiedzajcie, sprawdzajcie oferty, wybierajcie, kupujcie i smakujcie!

Godziny otwarcia:

poniedziałek - niedziela 8.00-18.00 lub do ostatniego pączka

FB: https://www.facebook.com/PaczkowniaSrodaSlaska 

Artykuł sponsorowany

Pączkownia Smak Sprzed Lat to marka, oparta na rodzinnej tradycji i własnej, sprawdzonej recepturze przygotowywania pączków. Przez wiele lat z powodzeniem funkcjonuje w Polsce, a szczególnie w regionie Wielkopolski, skąd wywodzi się to niezwykle udane przedsiębiorstwo. Mieszkańcy miejscowości takich jak Śrem, Oborniki, Szamotuły, Gniezno, Koło, Rawicz, Jarocin, Środa Wielkopolska, Ostrów Wielkopolski, Poznań, Krotoszyn, Kościan i Książ Wielkopolski oddali swoje serca ciepłym, przyrządzanym według domowej receptury pączkom. Dowodem na to są długie kolejki oraz lojalni klienci, którzy pozostają wierni marce. Więcej informacji znajdziecie w poprzednim artykule opublikowanym na naszym portalu: https://www.roland-gazeta.pl/sponsorowane/nowa-paczkarnia-w-srodzie-slaskiej-kusi-smakami-z-dziecinstwa 


Media

Rondo by wybudowali lepiej na DK94 Środa-Ciechów!
To ścieżka dla samobójców. Poroniony od początku pomysł (brak pasa oddzielającego od jezdni lub krawężnika) i ...

Nie przegap tych artykułów.