czwartek 08.12.2022

Imieniny: Marii Światozar

    Dział: Sponsorowane poniedziałek, 22 sierpień 2022 09:30


Poznaj nową fabrykę PepsiCo: Jakoś(ć) to będzie!

Rozmowa z Kamilą Dynarek, Kierownikiem Działu Jakości.kierKamila Dynarek, do zespołu PepsiCo w Środzie Śląskiej dołączyła w lipcu tego roku. Od początku swojej kariery pomaga organizacjom z branży FMCG i farmaceutycznej wytwarzać produkty najwyższej możliwej jakości. Ma 10-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami.

Na stanowisku Kierownika Działu Jakości odpowiada za zbudowanie kultury i świadomości jakościowej w nowopowstającej fabryce. Produkty najlepszej jakości to urzeczywistnienie naszej misji: więcej uśmiechów z każdym łykiem i każdym kęsem.  

Kamila, fabryka w Środzie Śląskiej jest w trakcie budowy. Jak wygląda praca w Dziale Jakości, gdy jeszcze nie ma produkcji?

Mamy co robić! Możemy powiedzieć o kilku głównych obszarach działań: standardy i systemy, budowa, laboratorium i zespół. Opowiem pokrótce o każdym z nich.

lab

Laboratorium w budowie

Uczestniczymy w projekcie wdrażania systemów wspierających automatyzację przepływów materiałów czy produktów oraz zarządzających różnego rodzaju informacjami pochodzącymi z prowadzenia oraz kontroli procesu. Jednym z takich systemów jest powszechnie znany SAP. Ponadto pracujemy na efektywnym systemem zarządzania dokumentacją, zgodnym z wymaganiami prawnymi oraz standardami PepsiCo. Wdrażamy też zasady systemów wspierających zarządzanie bezpieczeństwem żywności (HACCP, FSSC, GMP).

W obszarze budowy wspieramy merytorycznie zespół inżynierów oraz inspektorów w zakresie wybierania i opracowywania rozwiązań higienicznych np. sposobu mocowania kanałów wentylacyjnych, lamp czy rurociągów.

Kolejnym obszarem jest projektowanie i wyposażanie laboratorium kontroli jakości. Współpracujemy z projektantami i wykonawcami mebli laboratoryjnych oraz dostawcami niezbędnych sprzętów i pozostałych materiałów laboratoryjnych.

Zostaje jeszcze zbudowanie zespołu – najbardziej ekscytująca część! Jako kierownik uczestniczę w planowaniu i realizacji procesów rekrutacyjnych, a także we wdrażaniu nowych osób. Mamy już na pokładzie Monikę, Specjalistę ds. Kontroli Jakości, która jest dla mnie dużym wsparciem. W ostatnim czasie rozpoczęliśmy również kolejne rekrutacje na stanowiska: Koordynator Kontroli Jakości, Laborant oraz Specjalista ds. Bezpieczeństwa Żywności (Specjalista ds. Jakości).

Na co mogą liczyć osoby, które dołączą do Działu Jakości?

Przede wszystkim będą brały udział w tworzeniu nowoczesnego zakładu produkcyjnego, to unikalne i rozwijające doświadczenie. Na chwilę obecną w całym zespole nowej fabryki jest około 30 osób, wspólnie dbamy o świetną atmosferę i budujemy kulturę pracy. Przed Działem Jakości stoją ciekawe zadania i projekty, których realizacja przyniesie z pewnością dużą satysfakcję. Poza tym, jesteśmy zgranym zespołem, który wspiera się nawzajem.

Brzmi zachęcająco! A czego oczekujesz od kandydatów do pracy?

Są takie trzy rzeczy: otwartość, proaktywność i umiejętność zarządzania czasem. Zależy mi na ludziach, którzy są otwarci na zmiany i dynamikę pracy, wychodzą z inicjatywną, dostrzegają możliwości i przejmują odpowiedzialność, a dodatkowo dobrze radzą sobie z planowaniem pracy i ustalaniem priorytetów.

Jakie osoby odnajdą się najlepiej w pracy w Dziale Jakości?

Uważam, że komunikatywne i nastawione na pracę zespołową – bez niej niewiele osiągniemy. Ważna jest asertywność, wyrażaniem swojego zdania otwarcie, zgodnie z kulturą PepsiCo, z poszanowaniem dla innych osób. Chciałabym mieć w zespole osoby, które chętnie się uczą i lubią wyzwania.

6 września o 11:00 prowadzisz spotkanie online, w którym opowiesz o swoim dziale. Jak można do niego dołączyć?

Wystarczy rejestrować się przez link: https://pepsico.zoom.us/webinar/register/4216545876717/WN_YOOSdcQ0QFGDw0Q78ylM-Q

Zapraszam szczególnie osoby, które chcą pracować w Kontroli Jakości, ale też wszystkie, które chcą poznać bliżej naszą fabrykę.

Obecnie poszukujemy osób na stanowiska

  • Koordynator Kontroli Jakości - wyślij CV na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Laborant: https://www.pepsicojobs.com/main/jobs/285177BR?lang=pl-pl&previousLocale=en-US
  • Specjalista ds. Bezpieczeństwa Żywności (Specjalista ds. Jakości): https://www.pepsicojobs.com/main/jobs/285135BR?lang=pl-pl&previousLocale=en-US

Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego: 665 860 975.

Artykuł sponsorowany

Rozmawiała: Karolina Matczak
Specjalista ds. Pozyskiwania Talentów
koordynująca działania dotyczące marki pracodawcy PepsiCo w Polsce
Lokalne ogłoszenia drobne

29.11.2022 11:49 wrote:

Zlecę różne prace budowlane. Płacę za godzinę lub zadaniowo do uzgodnienia. tel: 600 700 160…

26.11.2022 10:52 wrote:

ZDECYDOWANIE płacę NAJLEPIEJ - SKUP ANTYKÓW - DOJEŻDŻAM - KUPIĘ ANTYKI ! Kupię stare Obrazy, Ikony, mniejsze Meble, Sztućce, Srebro, Plate…

24.10.2022 08:48 wrote:

Kupię garaż w Środzie Śląskiej. Stan techniczny bez znaczenia. Telefon kontaktowy 794 759 440.…

12.10.2022 08:57 wrote:

SKUP OBRAZÓW - KUPIĘ OBRAZY - STARE MALARSTWO - OBRAZY / OBRAZKI - SKUP ANTYKÓW - GOTÓWKA !!!!!!!!Jeśli chcesz szybko sprzedać stare Obrazy…