niedziela 17.01.2021

Imieniny: Antoniego Jana

Sprawdziliśmy, ile kosztuje wypożyczenie samochodu we Wrocławiu!

Sprawdziliśmy, ile kosztuje wypożyczenie samochodu we Wrocławiu!

Odwiedzasz Wrocław i chcesz bez problemu się po nim poruszać? A może jesteś mieszkańcem tego miasta i marzy Ci się wyjazd? W obu przypadkach dobrym rozwiązaniem będzie wynajem samochodu. Specjalnie dla Ciebie sprawdziliśmy, ile kosztuje taka usługa!Wypożyczenie samochodu - wszystko, co trzeba wiedzieć o usłudze 

W obecnych czasach wielu ludzi decyduje się na wypożyczenie samochodu. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie jest niezwykle prosta. Przede wszystkim wypożyczalnie mają w posiadaniu szeroki asortyment pojazdów, zróżnicowany pod względem ceny oraz ekskluzywności samochodu. W tego typu miejscach można spotkać zarówno niewielkie auta miejskie, dostosowane do jazdy w zatłoczonych aglomeracjach, jak i luksusowe, sportowe samochody, które rozwijają wysokie prędkości na prostych drogach.

Dodatkowo, pojazdy te ze względu na łatwy dostęp do warsztatów naprawczych stale pozostają w dobrej kondycji, a wypożyczalnie dbają o maksymalne bezpieczeństwo swoich klientów. Wszystko to sprawia, że aktualnie usługi wypożyczalni są coraz popularniejsze nie tylko wśród turytów, ale i zwykłych mieszkańców poszczególnych miast.

Jednak ile realnie kosztuje wypożyczenie samochodu? Wszystko zależy od rodzaju pojazdu oraz czasu, na jaki jest on wynajęty. Koszt tego typu usługi w serwisie carfree.pl to około 90 zł za niewielki samochód miejski, od 130 zł za większy, wygodny hatchback lub sedan oraz od 160 zł za SUV-a za dobę. Jednak w przypadku wynajmu średnioterminowego i długoterminowego - od miesiąca do kilku lat - wypożyczalnie zazwyczaj oferują znaczne zniżki i pojazdy kosztują nieco ponad 2000 zł za okres 30 dni.

Co trzeba wiedzieć przed skorzystaniem z usługi wypożyczenia samochodu?

Przede wszystkim warto wiedzieć, że samochodu nie trzeba wynajmować tylko wtedy, gdy jesteśmy na wakacjach i zwiedzamy jakieś miasto. Samochód równie dobrze można wypożyczyć, kiedy nasz pojazd ulegnie awarii i trzeba będzie go naprawić. Tego typu auta można też wynajmować po to, przy przetestować daną markę i model przed jego zakupem. Co więcej, takie rozwiązanie może być także doskonałym zamiennikiem dla leasingu.

Przed skorzystaniem z usługi ważne jest także jak najwięcej dowiedzieć się o miejscu, do którego planujemy się udać - wszystko to, by zapewnić sobie pojazd najwyższej jakości.

Więcej na temat wypożyczenia samochodu można znaleźć na stronie: Jak wypożyczyć samochód nie tylko na wakacyjny wyjazd - poradnik krok po kroku.

Artykuł sponsorowany


Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie rozpocznie się za:
Trwające wydarzenie:
WOŚP w powiecie średzkim

Najnowsze artykuły

Lokalne ogłoszenia drobne

05.01.2021 07:57 wrote:

Zatrudnię na stanowisko kierowcy w hurtowni nabiał-warzywa (Środa Śląska) Kontakt pod nr tel.: 505-171-828…

04.01.2021 19:40 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na terenie powiatu średzkiego w lutym i marcu 2011 r.:- 03.…

01.01.2021 16:01 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - D O J E Ż D Ż A M - ZADZWOŃ - GOTÓWKA od ręki !! Kupię ANTYKI - Obrazy, Ikony, Ramy, Witraże, Sztućce, Srebra, Platery, Porc…

11.12.2020 09:04 wrote:

ŚRODA ŚLĄSKA! INFORMACJA Z GRUPY POMOCOWEJ FB "WIDZIALNA RĘKA": "Dzień dobry Jestem pracownikiem szpitala psychiatrycz…

Ostrzeżenie pogodowe / powiat średzki

TodayFrom: 17.01.2021 20:00 CET Until: 18.01.2021 09:00 CETpolski: Prognozuje się temperaturę minimalną w nocy od -16°C do -15°C. Wiatr o średniej prędkości od 5 km/h do 10 km/h. Spodziewaj się utrudnień. Niska temperatury powietrza może stanowić zagroże... więcej informacji.

0
RAZEM