sobota 29.01.2022

Imieniny: Franciszka Józefa

Fot. ilustracyjne Fot. ilustracyjne

Gmina Malczyce poszukuje chętnych do udziału w turnieju piłkarskim

Wt, 10.08.2021 13:36
 •  

Niedawno Gmina Malczyce otrzymała zaproszenie do udziału w „V Turnieju Piłkarskim o Puchar Związku Pracodawców Polska Miedź”. W związku z tym poszukiwani są zawodnicy do drużyny.


REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Turniej odbędzie się w Lubinie w sobotę 4 września, na obiektach tamtejszego Zagłębia. Początek rozgrywek zaplanowano na godz. 10.00. - Proszę o zgłaszanie się chętnych do udziału, najlepiej do macierzystych klubów piłkarskich, z którymi będę w kontakcie. Jak zbierzemy zespół, to konieczne będą treningi by się zgrać i przygotować do meczów - informuje wójt Andrzej Niemiec.

Ostateczny termin zgłoszenia drużyny to 20 sierpnia. Wójt zapewnia przejazd do Lubina oraz catering na miejscu. Na turniej zaprasza również kibiców. - Nasza gmina takiego pucharu jeszcze nie zdobyła, więc pojawiła się szansa. Po prostu trzeba zebrać mocną drużynę i zawalczyć o trofeum - dodaje.

Organizatorami turnieju są: Związek Pracodawców Polska Miedź, Stowarzyszenie Aktywni Zagłębia Miedziowego oraz Zagłębie Lubin S.A. Wydarzenie objęte jest honorowym patronatem Sekretarza Stanu Krzysztofa Kubowa, szefa Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów RP.

OLO

pilkarze nabor

 • 1
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0

REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


powrót na górę
Najnowsze komentarze:
 • Radek powiedział(a) Więcej

  Adam już nie masz pomysłów co pisać Bubel to Ty jesteś! Naślij CBA na pozostałe cztery gminy co porozumienie podpisały Ich mieszkańcy... 2 godziny temu.
 • Farmer powiedział(a) Więcej
  Ma Pan fatalna drogę dojazdowa do posesji, co Pan robi? Buduję duża super wyposażona szope na narzędzia i sprzęt do koszenia pięknej zielonej... 3 godziny temu.
 • Olek powiedział(a) Więcej
  Jest więcej takich w ciuszkach damskich  :X 3 godziny temu.
REKLAMA
reklama@roland-gazeta.pl

Lokalne ogłoszenia drobne

25.01.2022 11:58 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztuć…

23.01.2022 18:18 wrote:

Praca dla pomocy kuchennej /kucharki - dorywcza w weekendy lub w tygodniu - tel 885 17 64 63…

19.01.2022 20:08 wrote:

Wykonuję drobne prace spawalnicze - meble, płoty, bramy, stoliki, wózki, i inne. Zapraszam do współpracy 792 279 495 - Tomasz…

19.01.2022 20:06 wrote:

Kupię przyczepkę ubezpieczoną, z tabliczką znamionową - czyli legalną z papierami, samoróbkę. Jeśli chcesz sprzedać skontaktuj się ze mną. …