wtorek 24.05.2022

Imieniny: Joanny Zuzanny

  Dział: Sport środa, 03 listopad 2021 10:16


Hanna Burzańska i Jakub Filozof w gronie Najlepszych z Najlepszych w Taekwon-do
Decyzją trenerów reprezentacji Polski to właśnie Hania i Jakub, zawodnicy Wrocławskiego Sportowego Klubu Taekwon-do, którzy na co dzień trenują w Pisarzowicach w Gminie Miękinia oficjalnie zostali powołani na XXXV Seniorów i XXVI Juniorów Mistrzostwa Europy Taekwon-do, które odbędą się w dniach 23-28.11.2021r. w La Nucia w Hiszpanii.

Hanna Burzańska - tegoroczna zdobywczyni Grand Prix Polski w walkach do 55 kg oraz brązowa medalistka Pucharu Polski w tej samej kategorii zadebiutuje w Mistrzostwach Europy reprezentując nasz kraj na najważniejszej imprezie tego roku.

Jakub Filozof - tegoroczny Mistrz Polski w konkurencji testów siły, również razem z Hanią zadebiutuje i zmierzy się z najlepszymi zawodnikami na starym kontynencie, aby potwierdzić swoją dobrą formę oraz dyspozycję i zdobyć najwyższe laury na tegorocznych Mistrzostwach Europy.

Zanim wyruszą w podróż do Hiszpanii, 14 Listopada wyjadą na zgrupowanie do COS OPO Zakopane, gdzie wspólnie z całą reprezentacją Polski będą przygotowywać się do najważniejszego startu w ich życiu. Dla trenera Łukasza Sudaka (V dan), głównego szkoleniowca WSKT w Gminie Miękinia to największy sukces trenerski od początku powstania grupy Taekwon-do w Pisarzowicach, która istnieje od 2012 roku.

W gronie tych młodych ambitnych i zdolnych zawodników zabrakło Natalii Dybek – najlepszej zawodniczki Mistrzostw Polski z tego roku, która uległa kontuzji zwichnięcia stawu barkowego i nie może wziąć udziału w tegorocznych Mistrzostwach Europy.

- Mam nadzieję, że to początek sukcesów naszych zawodników i tak jak moje 20 lat reprezentowania kraju na arenach międzynarodowych Mistrzostw Europy i Świata również Ci zawodnicy Hania i Jakub otworzą swój rozdział w życiu godny Reprezentanta Polski - mówi trener Łukasz Sudak.

(rol/łs)

hanna burzaska jpg

jakub filozof jpg

 • Icek powiedział(a) Więcej
  Icek napisał:
  Icek napisał:
  Muzeum Pałacu Króla Jana II w Wilanowie !!!!
  . No kurła o takim nie słyszałem
  godzinę temu.
 • Icek powiedział(a) Więcej
  Icek napisał:
  Muzeum Pałacu Króla Jana II w Wilanowie !!!!
  . No kurła o takim nie słyszałem
  godzinę temu.
 • Icek powiedział(a) Więcej
  Muzeum Pałacu Króla Jana II w Wilanowie. No kurła o takim nie słyszałem
  godzinę temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

16.05.2022 15:56 wrote:

Szukam pomieszczenia do wynajęcia o wymiarach min. 2x8 metrów i wysokości min 3,2 metrów na ternie Środy Śląskiej. Kontakt: 515792001.…

20.04.2022 12:30 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - STAROCIE - DZIEŁA SZTUKI - Stare PAMIĄTKI, Wartościowe DROBIAZGI - Różności !Kupię przeróżne Antyki - Starocie z Domu, Miesz…

11.04.2022 10:20 wrote:

Jeśli chcesz szybko sprzedać stare Obrazy, Obrazki np. z likwidacji kolekcji, może po dziadkach, ze strychu, mieszkania, domu, może zawadza…

08.03.2022 12:05 wrote:

Cześć, dzisiaj tj 8.03 około 10:30, w okolicy Kościuszki 42 znalazłem klucze, Kontakt do mnie :  5(x)7(x)8(x) 9(x)1(x)7(x)  6(x)6(x)7(x) …