czwartek 06.08.2020

Imieniny: Sławy Jakuba

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

III Złota Korona Średzka o Puchar Burmistrza Środy Śląskiej

III Złota Korona Średzka o Puchar Burmistrza Środy Śląskiej

17.07. 2019

Przed nami trzecia odsłona prestiżowej Złotej Korony Średzkiej o Puchar Burmistrza Środy Śląskiej w warcabach stupolowych.

Jest to turniej OPEN o randze międzynarodowej. Organizatorzy - Urząd Gminy i Miasta w Środzie Śląskiej, Dom Kultury w Środzie Śląskiej, Santander Bank Polska oraz SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa serdecznie zapraszają Państwa do udziału w zawodach. Turniej będzie zarejestrowany w Polskim Związku Warcabowym oraz w Międzynarodowej Federacji Warcabowej FMJD.

Startujemy 19 lipca 2019 o godzinie 18:00. Rozegramy 7 rund systemem szwajcarskim z tempem gry T90. Turniej przeprowadzony zostanie zgodnie z Kodeksem Warcabowym PZWarc. W turnieju może wziąć udział każdy zawodnik bez względu na wiek posiadający ważną licencję zawodniczą PZWarc, istnieje możliwość wyrobienia licencji na miejscu. Wśród nagród będą Korony dla Rodziny Królewskiej, Puchary w kategoriach OPEN, Najlepsza Kobieta, kategoriach juniorskich do lat 8, 10, 13, 17, Najlepszy Debiutant a także w kategoriach dla osób niepełnosprawnych - Najlepszy Niepełnosprawny oraz Najlepszy Całkowicie Niewidomy.

Przewidziano nagrody rzeczowe a także finansowe. Rodzina Królewska zwolniona z opłaty wpisowego. Wpisowe wynosi 50 zł. Zakwaterowanie w Hotel Sarai (85 zł za dobę z pełnym wyżywieniem), Pokoje Gościnne Manami (25 zł bez wyżywienia za dobę, aneks kuchenny), Duet (35 zł doba bez wyżywienia, możliwość wykupienia obiadów), Pokoju Gościnne Goldbit (36 zł doba bez wyżywienia, aneks kuchenny), Hotel Centrum (65 zł ze śniadaniem). Ilość miejsc w hotelach ograniczona, decyduje data zgłoszenia. Osoby, które zgłoszą się później będą kwaterowane w innych obiektach noclegowych (o ile będą dostępne jeszcze miejsca). Prosimy o szybsze podejmowanie decyzji, na chwilę obecną posiadamy już około 90 zgłoszeń.

Kto w tym roku zostanie Królem, a kto Królową Turnieju? Kto wejdzie do Rodu Książęcego? Przekonamy się o tym już 22 lipca 2019 o godzinie 12:00 podczas uroczystego zakończenia.
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w treści prosimy podać imiona i nazwiska osób grających oraz jeśli to konieczne osób towarzyszących, prosimy też o podanie numeru telefonu osoby do kontaktu z organizatorami. Można także zgłaszać się telefonicznie 503083586. Ci spośród Państwa którzy już potwierdzili swój udział nie muszą ponawiać zgłoszeń.


Regulamin jest już dostępny na stronie Polskiego Związku Warcabowego w zakładce Kalendarz oraz na stronie klubowej Jutrzenki Częstochowa. Lista osób zgłoszonych do chwili obecnej dostępna na stronie www.warcaby.pl/wyniki.

Wśród naszych sponsorów są między innymi: Urząd Gminy w Środzie Śląskiej, Dom Kultury w Środzie Śląskiej, Santander Bank Polska, Schurholz Polska Sp. z o.o. w Komornikach, Placówka Partnerska Eurobank w Środzie Śląskiej, Klub Jutrzenka z Częstochowy, KOMNET w Środzie Śląskiej, Muzeum Regionalne w Środzie Śląskiej, Arkadiusz Olejnik właściciel Hotelu Sarai w Środzie Śląskiej.

Organizatorzy / fot. kb

Obsługa turnieju:
Kierownik turnieju: Dariusz Bajor
Sędzia Główny: Robert Sobczyk
Sędzia Rundowy: Paweł Kalmuk
Kierownik Wolontariatu: Przemysław Such
Wolontariusz: Stanisława Bohorodycz
Wolontariusz: Natalia Bohorodycz
Wolontariusz Zdzisław Duma
Patronat Honorowy: Burmistrz Środy Śląskiej pan Adam Ruciński
Patronat Medialny: Gazeta Roland

Udostępnij ten artykuł:

 

Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie rozpocznie się za:

Najnowsze artykuły

Koronawirus / statystyki:

Najnowsze komentarze

Człowieku tu się z ciebie ludzie śmieją. Jesteś pośmiewiskiem okolicy. Jakby policja miała materiał ...
Od marychy też dostaje się *******ca...Wszystko tylko kwestią czasu...Wiem coś na ten temat......
O jest i doktor od koszenia trawy. Może w Brico Marche podpowiedzą jak dbać o miejskie parki.
To jest aktualne ,czyli z dnia 4 sierpnia.Wolne żarty Panie REDAKTORZE.

Lokalne ogłoszenia drobne

29.07.2020 10:26 wrote:

Witam, zlecę rozbiórkę murowanych komórek lokatorskich. Jako formę zapłaty proponuję odbiór cegieł z rozbiórki. Czerwona cegła wypalana. Zap…

29.07.2020 06:23 wrote:

Kupię dom wolnostojący / szeregówka. W związku ze zmianą pracy poszukuję domu na terenie Środy Śląskiej. Tel 785 558 716…

27.07.2020 11:15 wrote:

SKUPUJĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry EXTRA GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ ! Interesują mnie do kupienia stare: Obrazy, Ik…

26.07.2020 12:46 wrote:

Zginął 3 letni kocurek- Edek. Bury pręgowany na bokach wzór kół. białe łapy, miauczy donośnie i upierdliwie. Proszę o pomoc.…