niedziela 07.03.2021

Imieniny: Tomasza Felicyty

Pierwszy w tym roku start i 5 medali w Niemczech!

Pierwszy w tym roku start i 5 medali w Niemczech!

N, 19.01.2020 19:18

Bardzo udanie rozpoczęli nowy rok średzcy karatecy. Podopieczni senseia Bogusława Boczniewicza pojechali do Niemiec, aby wziąć udział w międzynarodowym turnieju karate Dresden Open.W zawodach tych startowało 655 zawodników z 54 klubów z Polski, Białorusi, Czech, Szkocji oraz czołówka niemieckich karateków.

Średzcy zawodnicy zdobyli 5 medali: 3 złote, 1srebrny oraz 1 brązowy.

Złoto w konkurencji kata 10-11 lat, bezapelacyjnie wywalczyła Milena Żurek. Pierwsze miejsce w kategorii juniorów zdobył także Patryk Dul oraz drużyna w składzie: Adam Dul, Milena Żurek oraz Bartosz Zamaro.

W kategorii 12-13 lat nasze dziewczyny zdobyły 2 medale. Srebrny Emilia Wysocka oraz brązowy Maria Kułakowska. Dobrze zaprezentowali się również: Kamil Brzeziński oraz Bartosz Zamaro, którzy zajęli kolejno 5. i 6. miejsce na 29 startujących zawodników w kata ind. w kategorii 12-13-latków. Piąta w kumite +44 kg była też Maria Kułakowska, która przegrała 3:1 walkę o 3. miejsce z niemiecką zawodniczką wygrywając po drodze 3 walki.

- Zawody w Dreznie stały na wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym. Zawodnicy otrzymali za swój wysiłek  piękne medale oraz puchary - podsumowuje trener Boczniewicz.

(mpr) / fot. bb
powrót na górę
 • taka jest powiedział(a) Więcej
  Jak patrzę na te komentarze jedno mi się nasuwa - historia jest historią i nie zmienicie jej 8 godzin temu.
 • Pasazer powiedział(a) Więcej
  Dobrze się dogadują tylko autobusów coraz mniej w tym roku nie ma możliwości komunikacji miało być... 9 godzin temu.
 • XD powiedział(a) Więcej
  Synem swojej matki 10 godzin temu.
 • Lipiec powiedział(a) Więcej
  Jak się służy wrogom i okupantom Polski . To jakim jest się synem.? 10 godzin temu.
 • Równowaga powiedział(a) Więcej
  A ty co za dużo na weekend samogonu pokosztowałeś? Pisz wyraźnie o co ci chodzi, bo bełkotu czytać nikt nie chce! 11 godzin temu.
 • Arek powiedział(a) Więcej
  Połowa stacji Tvn to dzieci i wnuki ubeków. To ci nie przeszkadza? . Chodzi o to czy dzieci potępiają złe... 11 godzin temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Powiat Średzki

Lokalne ogłoszenia drobne

26.02.2021 10:19 wrote:

Firma w Malczycach poszukuje osoby na stanowisko pracownika administracyjno - biurowego: OFERUJEMY: - atrakcyjne wynagrodzenie - stabiln…

25.02.2021 13:10 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - np.: po LIKWIDACJI NIERUCHOMOŚCI lub KOLEKCJI ANTYKÓW !!! Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy,…

15.02.2021 10:48 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na teren…

13.02.2021 19:49 wrote:

Śnieg zalegający na dachu budynku może stanowić śmiertelne zagrożenie dla ludzi. Aby uniknąć wypadków należy jedynie zadbać o regularne …