list | artykuł | zdjęcia
    Dział: Sport wtorek, 05 lipiec 2022 09:54


Wulkan Ogrodnica zaprasza na treningi


B-klasowy Wulkan Ogrodnica zaprasza do współpracy nowych zawodników, którzy chcieliby wzmocnić drużynę w nadchodzącym sezonie.




Fot. archiwum Rolanda Fot. archiwum Rolanda


Skomentuj

- Szukamy zawodników, którzy chcą tworzyć historię, potrenować, zbudować formę, powalczyć o skład - a to wszystko w dobrej atmosferze. Jesteśmy ambitną i pracowitą drużyną, która co sezon robi postępy w tabeli. Naszym celem jest awans do A-klasy, mamy dużo młodych zawodników, a także świetny obiekt sportowy zapewniający młodym piłkarzom rozwój w piłce nożnej - pisze klub na swoim profilu na facebook’u. Pierwszy trening zaplanowano na piątek 15 lipca o godz 18.00 i mogą wziąć w nim udział wszyscy, chcący spróbować swoich sił w ligowych rozgrywkach.

W trakcie okresu przygotowawczego Wulkan rozegra cztery mecze sparingowe. Rywalami drużyny z Ogrodnicy będą Wilki Różana, KS FIUKA Piotrowice, Krokus Kwiatkowice i Zieloni Rakoszyce.

OLO


Google News Logo

Obserwuj nas w Google News!

Dodaj nas do ulubionych źródeł.


 

Artykuły w kategorii:


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )

NAJNOWSZE PUBLIKACJE:


Lokalna REKLAMA Prawdziwe marki, prawdziwi ludzie, lokalne historie.
Reklamuj się tu - u siebie. Jak sąsiedzi.