sobota 13.08.2022

Imieniny: Diany Hipolita

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

  Dział: Sport środa, 06 lipiec 2022 15:15


Kolejna fuzja w gminie Miękinia? Piast Lutynia rozpoczął proces przejęcia Pogoni [AKTUALIZACJA]
Zarząd Piasta Lutynia poinformował dzisiaj, że rozpoczęto działania mające na celu przejęcie praw i obowiązków Stowarzyszenia Sportowego KS Pogoń Miękinia.

Fot. Piast Lutynia [FB] Fot. Piast Lutynia [FB]


Przypomnijmy, że niecałe dwa tygodnie temu zawodnicy Pogoni Miękinia pokonali na własnym boisku Victorię Orzeszków i świętowali awans do okręgówki. Klub wypełnił również w terminie wniosek do DZPNu o grę w wyższej klasie rozgrywkowej. 29 czerwca poprzez media społecznościowe Pogoń poinformowała o zakończeniu współpracy z trenerem Krystianem Januszewskim. - Swoją decyzję o odejściu podjąłem na podstawie własnych spostrzeżeń o braku możliwości większego rozwoju Klubu - wyjaśniał wówczas szkoleniowiec. Cztery dni później Krystian Januszewski został zaprezentowany jako nowy trener spadkowicza z IV ligi, MKP Wołów.

Dzisiaj zarząd Piasta Lutynia podał do publicznej wiadomości, że klub rozpoczął działania mające na celu przejęcie praw i obowiązków Stowarzyszenia Sportowego KS Pogoń Miękinia. - Aktualne rozmowy i działania mają na celu doprowadzenie do fuzji obu stowarzyszeń i stworzenie jednego podmiotu, którego celem nadrzędnym będzie rozwój sportu i wspólne budowanie pozytywnego wizerunku klubu sportowego - poinformowano w komunikacje zamieszczonym w mediach społecznościowych.

Jeśli działania podjęte przez zarząd Piasta Lutynia zakończą się pomyślnie, to właśnie tę drużynę zobaczymy w przyszłosezonowych rozgrywkach wrocławskiej okręgówki.

OLO

AKTUALIZACJA 17:05 - "Zarząd Klubu Sportowego Pogoń Miękinia dementuje plotki na temat fuzji, które pojawiły się na stronie Piast Lutynia" - zakomunikował miękiński zespół za pośrednictwem facebook'a

AKTUALIZACJA 21:50 - KS Pogoń Miękinia zamieściła w mediach społecznościowych kolejny komunikat. Jego pełna treść poniżej.

"Oświadczenie Prezesa klubu Pogoń Miękinia:
Klub Sportowy Pogoń Miękinia informuje, że drużyna wystartuje w rozgrywkach piłkarskich w sezonie 2022/2023 na poziomie klasy okręgowej. Informuje również, że na prośbę trenera z drużyny Piast Lutynia w dniu wczorajszym w Miękini odbyło się spotkanie z moją osobą i w obecności kierownika klubu. Trener klubu Piast Lutynia po akceptacji swojego zarządu złożył zapytanie dotyczące fuzji dwóch klubów. Niestety propozycja złożona przez zespół Piast Lutynia jest nie do zaakceptowania przez nasz klub. Rozumiemy, że granie na poziomie klasy okręgowej jest spełnieniem marzeń wielu drużyn i nasza tego dokonała w wielkiej walce po świetnym sezonie. Drużynie Piast Lutynia życzymy samych sukcesów w nadchodzącym sezonie i wywalczenia awansu na boisku.
Prezes klubu: Ryszard Wołowiec"

<-- || -->

 • hahah powiedział(a) Więcej
  oni na serio w telewizjii propagandowej puszczają w TVPIS wiadomościach takie newsy? 4 godziny temu.
 • hehehe powiedział(a) Więcej
  Czyli Adaś nadal topi środki finansowe Gminy... Utopił już osiedle socjalne na Wiejskiej... Za chwile utopi fundusz Covidowy którego nie zdąży... 4 godziny temu.
 • Zainteresowany powiedział(a) Więcej
  Ale pierdy pola gadasz zrzut ścieków z czajki-twoje TVP jedną zdechłą rybę pokazywało przez dwa tygodnie dziesięć razy dziennie. Jakoś nie... 4 godziny temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…