czwartek 28.09.2023

Imieniny: Luby Waclawa

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

    Dział: Sport środa, 06 lipiec 2022 15:15


Kolejna fuzja w gminie Miękinia? Piast Lutynia rozpoczął proces przejęcia Pogoni [AKTUALIZACJA]

10 CommentsZarząd Piasta Lutynia poinformował dzisiaj, że rozpoczęto działania mające na celu przejęcie praw i obowiązków Stowarzyszenia Sportowego KS Pogoń Miękinia.


Fot. Piast Lutynia [FB] Fot. Piast Lutynia [FB]


Przypomnijmy, że niecałe dwa tygodnie temu zawodnicy Pogoni Miękinia pokonali na własnym boisku Victorię Orzeszków i świętowali awans do okręgówki. Klub wypełnił również w terminie wniosek do DZPNu o grę w wyższej klasie rozgrywkowej. 29 czerwca poprzez media społecznościowe Pogoń poinformowała o zakończeniu współpracy z trenerem Krystianem Januszewskim. - Swoją decyzję o odejściu podjąłem na podstawie własnych spostrzeżeń o braku możliwości większego rozwoju Klubu - wyjaśniał wówczas szkoleniowiec. Cztery dni później Krystian Januszewski został zaprezentowany jako nowy trener spadkowicza z IV ligi, MKP Wołów.

Dzisiaj zarząd Piasta Lutynia podał do publicznej wiadomości, że klub rozpoczął działania mające na celu przejęcie praw i obowiązków Stowarzyszenia Sportowego KS Pogoń Miękinia. - Aktualne rozmowy i działania mają na celu doprowadzenie do fuzji obu stowarzyszeń i stworzenie jednego podmiotu, którego celem nadrzędnym będzie rozwój sportu i wspólne budowanie pozytywnego wizerunku klubu sportowego - poinformowano w komunikacje zamieszczonym w mediach społecznościowych.

Jeśli działania podjęte przez zarząd Piasta Lutynia zakończą się pomyślnie, to właśnie tę drużynę zobaczymy w przyszłosezonowych rozgrywkach wrocławskiej okręgówki.

OLO

AKTUALIZACJA 17:05 - "Zarząd Klubu Sportowego Pogoń Miękinia dementuje plotki na temat fuzji, które pojawiły się na stronie Piast Lutynia" - zakomunikował miękiński zespół za pośrednictwem facebook'a

AKTUALIZACJA 21:50 - KS Pogoń Miękinia zamieściła w mediach społecznościowych kolejny komunikat. Jego pełna treść poniżej.

"Oświadczenie Prezesa klubu Pogoń Miękinia:
Klub Sportowy Pogoń Miękinia informuje, że drużyna wystartuje w rozgrywkach piłkarskich w sezonie 2022/2023 na poziomie klasy okręgowej. Informuje również, że na prośbę trenera z drużyny Piast Lutynia w dniu wczorajszym w Miękini odbyło się spotkanie z moją osobą i w obecności kierownika klubu. Trener klubu Piast Lutynia po akceptacji swojego zarządu złożył zapytanie dotyczące fuzji dwóch klubów. Niestety propozycja złożona przez zespół Piast Lutynia jest nie do zaakceptowania przez nasz klub. Rozumiemy, że granie na poziomie klasy okręgowej jest spełnieniem marzeń wielu drużyn i nasza tego dokonała w wielkiej walce po świetnym sezonie. Drużynie Piast Lutynia życzymy samych sukcesów w nadchodzącym sezonie i wywalczenia awansu na boisku.
Prezes klubu: Ryszard Wołowiec"
   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )

Panie Ruciński.......przecież w prośbie o sprostowanie SAM PAN napisał że Starostwo nie przyjęło, i to napisał ...
Sentymentalna podroż po PRL. Sklepowa na dzień dobry przyitala Cię  uprzejmym słowem.  Czego ... pan sobie ...
Świetna zabawa. Pani STAROŚCINA to chyba lustra nie ma w domu. 

Lokalne ogłoszenia drobne

05.09.2023 19:48 wrote:

Sprzedam dom w Wilczkowie gm. Malczyce, pow. 77,40 m2, trzy pokoje, cena 139000 zł, tel. 693623821…

05.09.2023 19:21 wrote:

Sprzedam mieszkanie składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, otwartego salonu. Lokal o powierzchni 109 m2, cena 350 000 zł do negocjacji…

23.08.2023 18:01 wrote:

Kupię - > ANTYKI < - SPRZĄTANIE - LIKWIDACJA MIESZKANIA / DOMU / KOLEKCJI -?- Kupuję Antyki - Płacę Gotówką ! Interesują mnie…

20.08.2023 07:03 wrote:

Muzeum Regionalne Środa Śląska            wymagania: Pracownik ochrony-wpis na listę kwalifikowanego pracownika ochrony legitymacja osob…

handlo

Nie przegap tych artykułów.